0
clear
  • Diy накит наоѓање 30pcs/многу шарени легура капка масло цвеќиња форма цртан филм Stamens daisy метални модни метал шарм
  • -20%
  • -20%
Diy накит наоѓање 30pcs/многу шарени легура капка масло цвеќиња форма цртан филм Stamens daisy метални модни метал шарм

Diy накит наоѓање 30pcs/многу шарени легура капка масло цвеќиња форма цртан филм Stamens daisy метални модни метал шарм

DEN 911.52
DEN 811.00

Достапност
Производот е достапен


Welcom до нашата продавница.
Спецификации :
Големина : 22mm (една рунда) Материјал : алуминиум.
Количина : 30pcs
Производ wieght : 650g
Боја : како слики,Случајно микс ( Ако имате одберете барање, ве Молиме испратете порака )
Испорака : Сите предмети во мојата продавница ќе бидат понудени со бесплатен превозот . Производите ќе ви бидат доставени од страна на Кина пост воздухот во Рок од 48 часа(Не вклучуваат време на викендите и празниците) по исплата потврди.Genarally,стоката ќе пристигне околу 15-35 ден .доколку не сакате да чекате,можете да изберете и други превозот начин. Понекогаш,на некои resons,можеби стоките ќе бидат испорачани и ќе пристигне малку доцна.Сакаат ќе може да го разбере.
Повратни информации :
Нашите цели се на вашиот 100% задоволство,вашиот повтори бизнис и вашите позитивни повратни информации.Ако сте satisfacted со предмети што ги добив,pls ми помогне да ја напуштат вашата повратна информација.Ако не сте задоволни со нашата предмети што ги добив,pls ми даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или за да ги отворите disput.
Враќање Policys
Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите вашето барање и да ви даде нашата најдобра услуга.Ако не сте задоволни со добро ќе ги нарачате,ве молиме вратете го во рок од три работни дена.Ви се молам одговорни за испорака плаќање и губење и оштетување на стоката.(Ние не ќе биде одговорен за двете)
Нашите принципи на водењето бизнис :
1.искрено,најдобро клиент survice,и врвен квалитет.
2.разумна и конкурентна цена.
3.сигурен бизнис.
4.брз и безбеден превоз.
5.Вашиот 100% задоволството на нашите извршување.

Кон својствата

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SexeMara
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Шарм Тип:
Цвеќиња
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
Цвеќиња шарм
Количина:
30pcs/торба
Мајмун Големина :
22mm
Боја:
случајно микс
Додаток Тип:
Погоден DIY нараквица ,ѓердан обетки и така натаму
is_customized:
Yes
Мерка Конверзија:
[email protected]

Производи во категоријата

Повод : Подарок / свадбена / партија / годишнина / Роденден / ДругиСтил : Европски и Американски СтилМатери

Начин На Плаќање : Прифаќаме само Зачувам .Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака ад

Сите нарачки, поставени по телефон или интернет, се безбедни и лични информации се чуваат како доверлив

Ве молиме да ни остават сите позитивни повратните информации и сите "5 Ѕвезда" рејтингот, Ние ќе го права

Најголемиот ДЕЛ 30 коњ главата шарм / совршен за diy ѓердани, белегзии, обетки, и keychains..Најчесто поставува

Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат,ако тоа е скршен или оштетен,може д

0 px;">Да,ние го правиме.8 mmОбјектот ФормаПриврзоци ШармМерка Конверзија1cm=0.0 px;">Да,ние може да се комбинира

Плаќање1) Пред ставањето на вашата нарачка,ве молиме потврдете го цените и други детали со supplie2) ве Молим

0 px;textalign : left;маргина : 0.8 mmОбјектот ФормаПриврзоци ШармМерка Конверзија1cm=0.копното.Во моментов,да се Поч

RONGQING 30pcs / многу Raccoon Шарм 29x19x1mm Симпатична Racoon Животинско Шарм за Изработка на НакитОбрнете Внимание На :

ОПИСКоличина : ќе добиете 10 компјутери / пакет Околу Големина : Приближно 10*36mm 22*28mm Главната Боја : како н

хривнија конекторВи благодариме за се заинтересирани во нашите производи !Опис : Име Beadsnice 925 sterling silver пр

1pc 34*13mm Микро Отвори Поставување уроци CZ Шарм Pendant Конектори Фитинг Жените Diy Mens Ресни Плетенка Бразлетна

Точка БР : S428Syle : Европската Sterling Silver ШармДупка Големина : 4.4 mmМатеријал : Вистински 925 Sterling SilverEvironmental Стан

1.ние брод на сите наши предмети на светот во 48hours од Yanwen Економски Воздух Mail / Ali Express Saver Превозот / Ali Express

30pcs Мода Шарм приврзоци Антички Сребрен Алуминиум Цвет Приврзоци DIY Ѓердан Накит Наоди Одлуки 18x15mmКолич

Реден Број : 30pcs / многуПредмет БР : 001514Објектот Matetials : Цинк ЛегураГлавната Боја : Анти бронзаОбјектот Гол

Реден Број : 20pcs / многуПредмет БР : 001522Објектот Matetials : Цинк ЛегураГлавната Боја : Анти бронзаОбјектот Гол

Повод : Подарок / свадбена / партија / годишнина / Роденден / ДругиСтил : Европски и Американски СтилМатери

МатеријалМеталГолемина11*45.5 mmДупка со големина2mmБојаАнтичкиот злато ,антички бронза ,антички сребренКо

Please wait...