0
clear
  • Силиконски анален дилдо анален plug голема дилдо огромен задник plug затка големи анален проширување секс играчки вагината G место стимулира секс продавница
  • -20%
  • -20%
Силиконски анален дилдо анален plug голема дилдо огромен задник plug затка големи анален проширување секс играчки вагината G место стимулира секс продавница

Силиконски анален дилдо анален plug голема дилдо огромен задник plug затка големи анален проширување секс играчки вагината G

DEN 2079.36
DEN 1705.00

Достапност
Производот е достапен


Превозот од Кина Пост Воздух Mail, обично се потребни околу 15-40 работни дена да пристигнат. Ако ви треба предмети итна, ве молиме изберете превозот метод EMS и плати дополнителни превозот цена (превозот време од 3-7 работни дена). Ве молиме контактирајте ја нашата по услуга на персоналот пред да ја вратите. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест. Ние искрено се надеваме дека вие не користите дополнителни трошоци за увоз или царинење одложувања како причина за барањето наплата или напуштање на негативен фидбек. И ако вашата нарачка достигне 2 KG, ние ќе ги испрати сите објекти што сте ги bayed до вас преку EMS/DHL . Ако имате било какви проблеми или прашања во однос на вашата трансакција ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. Ако објектот е неисправна на 1 месец, ние ќе рамо ЕДЕН НАЧИН товарни праќаш замена по добивањето враќа. Купи со доверба (со исклучок на опрема) Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 7 дена по примање.
ПАКУВАЊЕ&ИСПОРАКА
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас . Или понуда за наплата (не вклучуваат товар) откако ќе го прими неговиот објект.
Се ХРАНАТ DACK Сите производи се 100% оригинални НОВИ и проверени пред пратката.Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот.
FAAK 20*7cm Пенисот Морон Печурки Тип Анален Plug Вештачки Материјали Женски Мастурбацијата Уреди
во Човековата Природа
Објектот Специфични :
Бренд Име : FAAK Предмет Тип : Artifical Дилдо
Материјал : TPE Боја : Виолетова
Дијаметар : 7cm Должина : 20cm
Употреба : Прирачник Мастурбацијата
Функција : Женски Мастурбацијата во Неговата Жалба Љубов
Превозот И Пакет
Превозот : Авто-Плати
Пакет : Тајност
Политика на враќање : се Враќа прифатени ако производот не како што го опишуваат
купува плаќа врати превозот feee;
или чувајте го производот &согласувате наплата со продавачот
Здрава и Безбедност ,Остатокот Увери Употреба! 12 месеци гаранција. Увозни давачки, Даноци, придонеси или други царински надоместок ќе бидат собрани од страна на превозот компанија по испораката. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да ја пратите вашата e-mail или жалба до нашиот менаџер. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 15 дена за замена или пари назад. Добавувачи не се одговорни за застои предизвикани од страна на царината во вашата земја. Ние ќе го Поправи тоа за вас по добивањето на неисправни објект. Тоа е многу брзо. Значи, добредојдовте во мојата продавница да се најдат предмети кои ќе потреби.

Кон својствата

Тип На Објект:
Аналниот Секс Играчки
Материјал:
TPE
Бренд Име:
FAAK
Број На Модел На:
MYJ0067
Големина:
15.3*6.5CM

Производи во категоријата

Тема Берг Кристал Сребрена Боја Метал Дворот Од Не ' Рѓосувачки Челик Plug Анален HitchСпецификации : 100% сосе

Опис на производот : 100% Сосема нов,Научни дизајн на анусот massager.Силиконски материјал кој е високо симули

Геј Фетиш Секс Играчки Силикони Цвет Отворање Задник Plug Анален Проширувач,G Место Stimulator Анусот Dilator Анал

Повратни информации е нашиот живот, пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ве

Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или

Нови Mink Жолта фокс опашка мали димензии Анален Plug монистра Метал Задник plug Улога Игра Флерт Фетиш секс И

Zerosky Силикони Мушка Анален Plug Стимулација Машки Простата Massager Вибрации Анален Plug Vibrators Секс Играчки Опи

Нарачки processedtimely по thepayment верификација.НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е bearby и продавачот и купувачот на п

Огромен Транспарентно Стакло Анален Задник Plug 60mm Голема Кристал Дилдо Лажни Пенисот за Женски Геј Vagin Г

Повеќе Информации за Приватност Гарантира : Вашата приватност е од најголема важност за нас...

Електронски Диви Фокс Опашка Анален Plug Задник Plug Анален Возрасни Дилдо Секс Играчка За Жените Опашка : 32

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕ

Однапред ви благодариме за вашето трпение Ако тоа е 2 на ослободувањето линија, од кои еден е метал анале

Ние ќе го Поправи тоа за вас по добивањето на неисправни објект Материјал : Висок квалитет на алуминиум

1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУ

Спецификации : Компоненти : 2 парче приклучок и 1 парче цевкаМатеријал : алуминиум легураГолемина : Задни

Метал Анален Plug Задник Играчка Plug Анален Вметнете Нерѓосувачки Челик Метал Позлатен Jeweled СексиЗатка 3 PCS

Карактеристики за Анален Задник Приклучок• 100% сосема нов и висок квалитет• Стимулирање на силиконски

Трговија на големо 50 PCS / многу Мали Димензии Метал Анален Задник Plug Накит Плен Монистра Љубов Plug Возрасн

Алуминиум Легура Анален Plug Фокс Опашка Задник Plug Анален Секс Играчки Анален Опашка ПриклучокСпецифика

Zerosky Нерѓосувачки Челик Стимулира Мало Dilator Мастурбацијата род,инфекции на Уринарниот Приклучокот,сек

Мала чаша анален plug анален дилдо стакло plug анален deads dilator задник приклучоци на простата massager стакло зад

Функција : Шуплива структура дизајн, им овозможи на пенисот или дилдо или вибратор вметнете во него Густ

Pyrex Кристално стакло анален вибратори мала големина на пенисот задник приклучоци возрасни производи се

Please wait...