0
clear
  • Новиот Јапонски Анимација убава аниме Eromanga сенсеи симпатична карактер Izumi Sagiri т кошула памук цртан филм т кошула ac494
  • -20%
  • -20%
Новиот Јапонски Анимација убава аниме Eromanga сенсеи симпатична карактер Izumi Sagiri т кошула памук цртан филм т кошула ac494

Новиот Јапонски Анимација убава аниме Eromanga сенсеи симпатична карактер Izumi Sagiri т кошула памук цртан филм т кошула ac494

DEN 575.52

Достапност
Производот е достапен

Новиот Јапонски Анимација убава аниме Eromanga сенсеи симпатична карактер Izumi Sagiri т кошула памук цртан филм т кошула ac494 Материјал : 100% Памук
Големина на известување. Ве молиме имајте во предвид големината е врз основа на Азија. Па за Европски и Американски клиент ве молиме одберете поголем големина од големината нормално абење. Ве молиме да земете во референтната како што е подолу
Големина на :
Забелешки : Сите големина се Мери со раце,ќе Има 2-3cm разлика.ви благодариме за вашиот разбере.Бојата што ќе се појави на вашиот монитор може да се разликува од оригиналната боја на слики поради различни monitor settings.

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Продажба со Pack:
No
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Цртан филм
Ткаенина Тип:
Worsted
Sleeve Стил:
нормално ракав
Материјал:
Памук
Бренд Име:
MENGHUN
Маскирани:
No
боја:
Бела
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Употреба:
СТРИП CON/Секојдневно носење/филм т кошула/филмски фанови
Прилагодување:
прифатете
Материјал:
100% Памук
број:
AC494
Подарок за:
аниме фанови/игра за навивачите
Аниме Име:
Eromanga Сенсеи
Карактер:
Izumi Sagiri

Производи во категоријата

Било која се користи, се мијат, извалкан, оштетени предмети кои не се прифатливи ПРОДАВНИЦА ПРОМОЦИЈА : К

започнете· 100% Сосема Нов· Материјал : 100% Памук; (Освен Спортски сива е 90% Памук, 10% Spandex)Големина На Табела

Ве молиме љубезно ве молиме прочитајте ги следните услови пред да нарачате : 1.Ве молиме имајте во предви

* YEV* Материјал : 95%памук,5%spandex водат ткаенина* Повод : мода* Боја на располагање : Црна ,сива*Опис : Slipknot Паму

Референтна Висина големина & Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина Рам

Вовед : Направени од Lycra Памук;Квалитетот Печатени Заврши;Моделот Печатење на Предната страна ( Ако сака

Answer : ___________________________ NOTE : 1 Ве молиме споредете ги следниве детали големини со твое пред да купите...

Некои Мали Работи Како Мали Линија , Мали Печати Проблем Кој Donot Ефект Носи Ви Благодариме.

Доколку ставката што сте ја добиле не е точно точно во нашиот вебсајт најавен и не ви одговара, тогаш мож

Тоа обично трае 715 дена Ве молиме овозможи 1~2cm грешка поради прирачник за мерење Оваа маици со цел да се в

Големина На Табелата / Азија ГолеминаЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме овозможи 13 см разликува.

Please wait...