0
clear
  • Мраз Фацетирани Природни хематит Круг Монистра 15inch по влакно 3мм/4mm, За DIY Накит Одлуки,трговија на големо за сите предмети!
  • -20%
  • -20%
Мраз Фацетирани Природни хематит Круг Монистра 15inch по влакно 3мм/4mm, За DIY Накит Одлуки,трговија на големо за сите предмети!

Мраз Фацетирани Природни хематит Круг Монистра 15inch по влакно 3мм/4mm, За DIY Накит Одлуки,трговија на големо за сите предмети!

DEN 168.00
DEN 130.00

Достапност
Производот е достапен


Превозот цена линк :
Ако вашата цел е помалку од $10 ,а вие не сакате да го плати превозот цена, ве молиме не купуваат или ние нема да брод вашата нарачка од бидејќи ние ќе изгубите пари на вашата цел !
Опис : Фрост Фацетирани Природни хематит Круг Монистра 15inch по влакно 3мм/4mm, За DIY Накит Одлуки,трговија на големо за сите предмети!
Ако вашата цел е повеќе од 20strands(мешавина боја и големина е достапна за промет на Големо) ве молиме контактирајте со нас , ние ќе ви даде трговија на големо цена ! Материјал/Боја : Хематит / види фото Големина/Облик : 3мм/4mm / Круг Износ : 15inch/38cm Кодот на Производот : тој Круг

Кон својствата

Објектот Дијаметар:
3mm, 4mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Принцеза-намалување на
Бренд Име:
SexeMara
Број На Модел На:
тој-Frost круг
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Објектот Тежина:
100g
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
3-4mm

Производи во категоријата

Добредојдовте на Dcpearl Продавница за Накит 8мм зелена маслиново jade монистра целосна влакноЦел помалку од

Превозот цена линк : Ако вашата цел е помалку од $10 ,а вие не сакате да го плати превозот цена, ве молиме не

Материјал : стакло мушка Боја : како фотографија Надвор големина : 4mm / 6mm / 8мм / 10мм / 12mm Пакет : 1 влакно с

DOYUBO Дами 925 Фунта Двојно Раце Срцето Шарм за Да Одговара на Сребрени Нараквици Љубов Дизајн Сребро DIY Мон

Почитувани Купувачи : Кина Пост incerase 30% превозот цена за сите мал пакетЗначи ние треба да додадете некои

Круг Фацетирани Облачно Кварц Бисери, Природни Сива Облачен Gem Камен16 инчен / влакно 5 Насоки / многуПрои

Добредојдовте на Dcpearl Продавница за Накит 8мм круг маслинесто зелена jades монистра jadee мушка целосна влак

Превозот цена линк : Ако вашата цел е помалку од $10 ,а вие не сакате да го плати превозот цена, ве молиме не

Име : 925 Sterling Silver Шарм Монистра ги Собере Оригиналните Хривнија Приврзоци DIY Додатоци Накит Материјал : 100

Објектот Количинаизбор на вашата големина и цел количиниТочка Бр.Б.К.015Објектот МатеријалиглинаБоиИст

Answer : ___________________________ NOTE : Случајно се Меша големини 2mm18mm,за 1000pcs,на нето тежина е 30gram ,не се брои тоа .Но, на

започнетекрајотТрговија на големо Индија Agat Природен Камен Круг Монистра За Накит Одлуки Кристал Мони

Опис : Кога срцата на двајца луѓе, навистина се заедно, љубовта ќе има ограничување.

торба торба торба торба Meideheng Petal Проѕирен Акрил Солидна боја Матирано двојна боја школка Лист Монистра

S ize : 30мм*23mm( Дупка : 9mm )Тежина : 4pcs / 100gБоја : Како На Сликата ПокажуваМатеријал : Природен КаменMOQ : 4 PCS1inch=2.53

Please wait...