0
clear
  • 2017 Нов 500-9000series12BB 5.5:1 Spining ролна Целосен Метал Риболов тркала Ротирање на гајтанот Риболов ролна
  • -20%
  • -20%
2017 Нов 500-9000series12BB 5.5:1 Spining ролна Целосен Метал Риболов тркала Ротирање на гајтанот Риболов ролна

2017 Нов 500-9000series12BB 5.5:1 Spining ролна Целосен Метал Риболов тркала Ротирање на гајтанот Риболов ролна

DEN 604.80
DEN 478.00

Достапност
Производот е достапен


4494322498030405 препорачуваме US $ 14.90
/парче САД $ 20,00
/парче US $ 15.20
/парче US $ 15.10
/парче US $ 21.40
/парче US $ 14.88
/парче US $ 9.98
/парче US $ 46.00
/парче US $ 20.60
/парче US $ 14.50
/парче US $ 8.31
/парче US $ 14.20
/парче US $ 12.60
/парче US $ 13.90
/парче US $ 14.80
/парче US $ 16.60
/парче US $ 14.78
/парче US $ 24.85
/парче US $ 22.00
/парче US $ 21.69
/парче US $ 17.80
/парче US $ 16.60
/парче US $ 11.88
/парче US $ 8.99
/парче
Целосен метал гајтанот рокер рака 12 BB Намамат Ролна Врти Риболов Ролна 500-9000 риболов ролна
Спецификации :
1.Метална жица купот,
2.целосен метал виткање рокер, рокер рака се меѓусебно наоколу.
3. На високо-одделение алуминиум огледало заштита на животната средина боја, се направи рачно работа е деликатна,
4.high-end атмосфера, Јапонија орган професионални пролет, метал звук,
5.на високо-одделение суровини кастинг за конфигурација. Бакар менувачот за возење,
6. висока цврстина заб плоча цинк, алуминиум, ултра мазна се чувствувам

Кон својствата

Имајќи Количина:
12
Гајтанот Капацитет:
1000 Серијата, 2000 Серија, 3000 Серија, 4000 Серија, 5000 Серија, 6000 Серија, 7000 Серија, 8000 Серија, 9000 Серија, Други
Риболов Метод:
врти
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Риболов Ленти Тип:
Пред-Вчитување Се Врти Тркалото
Број На Модел На:
HF
Бренд Име:
GLS
Мамки Тип:
Лажни Мамка

Производи во категоријата

Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на б

Десно / Лево интерпроменливи се справи со7 Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да бр

Параметар опис : Тип : Врти РепортажитеМатеријал : Electroplated Метал + Фино Panited пластикаCid : 5.1 : 1.Топката Лежиш

1) се Насочат тело дизајниран2) Trangle облик висок цврсти роторот3) СДС "Супер Влечете Систем"интензивна вле

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Топла Продажба! Нови Baitcasting Ролна Риболов Ролна Cid 6.3 : 1 Мамка Кастинг Ролна Бас Риболов Трк

Параметар опис : Тип : Врти Репортажите Риболов Метод : се ВртиРолна Се Справи Со Тип : СвитливаРолна Рачк

Параметар опис : Опис на Производот : Тешко алуминиум легура жица првенство, тешко алуминиум легура мета

1) се Насочат тело дизајниран2) Trangle облик висок цврсти роторот3) СДС "Супер Влечете Систем"интензивна вле

Параметар опис : Материјали : Пластика, Метал, ДрвоБоја : Како на сликата шоуЧудак Хексагонална оски Надв

Крапот Риболов Ролна5000 RS со Екстра Слободни Гајтанот Cid : 5.2 : 1 Топката Имајќи : 5+1 BB Нето тежина : 402g Линија

X3 10007000 Серија Врти Риболов Ролна 12 BB Cid 5.2 : 1 4.7 : 1 Двојно Метал Гајтанот Намамат РолнаСпецификации : Тип : П

Maximumcatch Супер Светло HVC 310wt Летаат Ролна CNC Машина за Сечење Алуминиум Летаат Риболов Ролна Свежи и Saltwater Р

започнетекрајотОпис : Линија Капацитет (mm / M) : 0.35500 0.40380 0.45300Cid : 4.2 : 1Карактеристики : Алуминиумска Легура

2017 KAWA Новиот Дизајн на Машински Метал Риболов Ролна се Справи со Копчиња Мамка Кастинг Врти Репортажите

Параметар опис : Спецификација : SC1000 2000 3000 4000 5000 6000 7000Брзина Сооднос : 5.5 : 1.Топката Имајќи : 8 BB 3000 Модел Лик

Модел : MI15010 BB Нерѓосувачки Челик ЛогоМетал Рака Interchangable лево и десноТелото : Најлон 66+FiberglassЛинија Капац

Maximumcatch Тино 5 / 6wt Умрекастинг Алуминиум Летаат Риболов Ролна Црна Боја Летаат Ролна со 5 / 6wt Летаат Линиј

1) се Насочат тело дизајниран2) Trangle облик висок цврсти роторот3) СДС "Супер Влечете Систем"интензивна вле

default mail Кина Пост Ако имате било каков проблем, ве молиме да се чувствуваат слободни да договор со нас пр

Параметар опис : Тип : Врти РолнаТопката Имајќи : 12+1 Ball ИмајќиCid : 5.2 : 1 Тежина : 290g Линија Капацитет : 5# / 100 О

Купување белешки Ние испрати стоката се внимателно проверени, без било квалитетот проблем, изразат при

Please wait...