0
clear
  • хотел заклучување систем,RFID T5577 хотел заклучување, примерок доаѓа со тест T5577 картичка ,Цинк легура фалсификување, CA-8029
  • -20%
  • -20%
хотел заклучување систем,RFID T5577 хотел заклучување, примерок доаѓа со тест T5577 картичка ,Цинк легура фалсификување, CA-8029

хотел заклучување систем,RFID T5577 хотел заклучување, примерок доаѓа со тест T5577 картичка ,Цинк легура фалсификување, CA-8029

DEN 4080.00

Достапност
Производот е достапен


Опис На Производот :
Hua Feng Smart T5577 карт : (се однесува на хотели, куќи за гости, куќи, луксузни станови, канцеларии, сали,итн.)
Безконтактни Картичка Тип : T5577 картичка
1, направени од Цинк легура фалсификување ,откако умре-кастинг, безбедно, издржливи;
2, интелигентни тенка мали цилиндар, за размена лесно, кога вратата е отворена за минимизирање на деструктивна моќ генерирани;
3, Слободен стил се справи, брави на вратите за да се спречи надворешен притисок уништи внатрешната структура, долг работен век;
4, секоја одбор фабриката мора да подлежат на ригорозни тестирање, животот уверување;
5, низок напон аларм функција, моќ недостаток во бравата кога корисникот е побарано да се промени батерии;
6, користење на итни картичка или механичкото копче, обезбедување на нормално отворена вратата во исклучителни околности.
7, јамка снимите најновите го отклучите евиденција 256 да се задржи чекор со отклучување динамичен;
8, може да го прекине изгубени картичка (или назначени картичка) функцијата, за да ја отвори вратата;
9, може да им обезбеди не заклучување на вратата предупредување функција; Реално време часовник со двојна внатрешни заклучување, ефективна контрола клучни картичка време за користење; спречување на малициозни default гостинската соба го оценувате;
10, карта на софтвер може да се подели вкупниот контрола ниво, кат контрола ниво, слој контрола ниво, услугата област ниво, соба ниво, итн., вистински орган е јасно
Функција Опис :
Цинк легура фалсификување;
Димензии : 280x75mm;
Електромагнетна индукција работа;
DC 6v4 AA алкални батерии;
Стандард пет-топ поврзување на електронска заклучување цилиндри слободни рака ефикасно да се спречи вандализам;
Батеријата напон аларм;
Вратата не се затвори аларм функција
Совет :
1.на вратата има две начин да се отвори ,како отворен на лево и Б отворен на правото.примерокот стандардниот начин е Б.
2.заклучување имаат две боја ,злато и sliver, примерок стандардната боја е sliver.
ако ви треба заклучување отворен на лево ,и сребрена боја, pls остави порака кога ќе ги нарачате.
Примерок Хотел заклучување на пакет :
1.Цинк легура фалсификување X 1pcs;
2.T5577 тест картичка X 1 buc , го користат за да имаат тест.
3.Клучни X 2 парчиња
Ако добиете Хотел проектот ,и не знаете како да ги конфигурирате прилагодувањата,можете да додадете мојот skype : френк-безбедност, ние може да разговарате на интернет.или испрати е-мејл до мене.
Јас ќе одговор побрзо.

Кон својствата

Бренд Име:
FENGLIANSECURITY
моќност:
DC 6V 4 парчиња Сува Батеријата
Тип на картичка:
T57 картичка
Отклучување Начини:
Smart Картичка или копче за
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
боја:
Злато Сребро.

Производи во категоријата

Оваа цел : 1 X60 KG stoperНе вклучуваат моќОтворен Агол : 90 степениЕлектрични својства : се применува за 130 фунт

Оваа цел : 1 X заклучување,Нема моќностНема пристап контролерПроизвод параметри : Модел : SY XG08Безбедност

RAYKUBE 180 KG(390lbs) Магнетни Електрично Заклучување на Вратата За Контрола на Пристап на Систем R180 MR180 M Една вр

60 KG / 132lb Електрични Магнетна Брава не Успеваат Безбедна 12 V DC електрични EM мини брави / гардероба заклучу

Хотел вендинг машина шкафче СПА центар шкафче заклучување на електронски ID заклучување на вратата1...

Оваа цел : 1 Xlock(Не вклучува батерија)4 Xremote контрола(вклучуваат батеријата, ако изберете превозот начин о

Електрични параметар : DC 12 V 2 AМоќ моментален го отклучите, моќup време на не повеќе од 3 вторРабота на влад

Овој редослед : 1 buc кодот5 компјутери кристал картичка1 admin картичка1 Remote controller (се користи да се регистри

Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.

Модел : H705Боја : ЦрнаАнглиската ВерзијаГолема MortiseОБЈЕКТОТ FEAETURESОтпечаток / PINот за ПристапДигитални До

Спецификации : Timelag : Нема Напон : DC12 V Струја : 900m A / 200m A Статус Индикатор Светлото : Нема Заклучување Стату

Оваа цел : 1 Xfingerprint читателот 1 Xlook boday 1 Xhook Не вклучуваат battey Modle : TG6360 Моќ : DC6 V(4 XAA батеријата) Корисникот : 50

Оваа oder : 1 Xlock еден јазик, сребрена боја ( не вклучува батерија)10 XRFID keyfobs2 Xmetal клучевиако треба Бронзена бо

DWE CC RF 12 V Електронски Магнетни Заклучување на Вратата 180 KG 350lbs Rfid Maglock За Стаклена Врата DW180

Лозинка За Отклучување : Поддршка 6 цифри лозинка.Како да се прилагоди на заклучување табот за отворање

1, (не Успеваатsecure тип : Моќ за да го Отворите) 2, Напон : DC12 V 3, Започнете Струја : 950m A Режим на Струја : 150m A 4,

Please wait...