0
clear
  • HK-08A Топла Продажба на Електрична Медицина Мелница 1.5 KW Континуирано се Хранат Мелница Проток - мелница Ultrafine Прав Машина
  • -20%
  • -20%
HK-08A Топла Продажба на Електрична Медицина Мелница 1.5 KW Континуирано се Хранат Мелница Проток - мелница Ultrafine Прав Машина

HK-08A Топла Продажба на Електрична Медицина Мелница 1.5 KW Континуирано се Хранат Мелница Проток - мелница Ultrafine Прав Машина

DEN 19152.00

Достапност
Производот е достапен


HK-08 A Топла Продажба на Електрична Медицина Мелница 1.5 KW Континуирано се Хранат Мелница Проток - мелница Ultrafine Прав Машина

Кон својствата

Тип:
милс
Мелници Тип:
Билка Мелници И Mincers
сертификација:
CE / ЕУ
Број На Модел На:
HK-08A
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Модел:
HK-08Aa
моќност:
1500W
Брзина:
2840rpm
Дробење Степен:
50-200 мрежа
Производство:
5-15kg/h
Големина:
300x170x400m
Тежина:
14kg
Напон:
220v/50hz
работно време:
20-30minutes/време
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Производи во категоријата

ИНФОРМАЦИИУдобен Дрвени Малтер И Pestle Поставите Лук Ѓумбир Зачин Мешање Мелење Сад Храна Мелници Кујна

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет.Погоден за мелење пипер, пченка, семе од синап и други мали големина

Сите нарачки ќе биде предаден во рамките на 14 дена по исплата потврда.Добредојдовте dropshipingAIHOME Дрвени Со

Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетМоден дизајн, многу лесно да се работиPP пластика ,безбедн

Најдобрите Преносни Нерѓосувачки Челик Прирачник Кафе Грав Мелница Рака Зачин Мелница со Керамички Но

1 Компјутер Нови Нерѓосувачки Челик Пипер Мелница Зачин Мелење Мелница Готвење Алатки Палецот Притисни

515kg / h Електрична Чекан Pulverizer / 1500w Mlling Машина / Pulverizing Машина / Чекан Мелница HK08 Aa

Кујнски алатки работа и мелница Сол И црн Пипер Мелница Рака Shaker Движење дабови дрвени Пиперки мелница

Убаво дизајниран пипер мелница со метален механизам мелењеПогоден за мелење пипер, pickly пепел, пченка, с

4500 G / 3500 G Супер Голема Прав МашинаСОВЕТИ : Мелење леќата сос со вода или масло ќе биде формирана, само во g

100% Сосема нов и висок квалитетИновативни пипер мелница укина зачин со брзина и леснотијаПритиснете го

OUTAD Билка Мелење Зачин Мелница Магдонос Шредер Хеликоптер Овошје Зеленчук Машина Сирење Grater Лук Slicer Мел

Карактеристики : Двојно солидна нерѓосувачки челик изградба, издржливост е одличен.Со матирано површин

Член име : Мелница за БиберМатеријал : ABS Пластика+Stailess ЧеликБоја : како прилогГолемина : прибл кол.7.2xh16.5cm

Рака Тресење Кафе Мелница МелницаКарактеристики На Производот : Според удирање потребниот степен на ме

Едно Парче Од Нерѓосувачки Челик, Сол, Црн Пипер Мелница Прилагодливи Керамички Роторот Пипер МелницаК

Please wait...