0
clear
  • ACZUV 50pcs 12mm Рамки Ткаенината Празен База на Бакар Хривнија Метал Хривнија Ќорци Алка Жица Wristband BBS022
  • -20%
  • -20%
ACZUV 50pcs 12mm Рамки Ткаенината Празен База на Бакар Хривнија Метал Хривнија Ќорци Алка Жица Wristband BBS022

ACZUV 50pcs 12mm Рамки Ткаенината Празен База на Бакар Хривнија Метал Хривнија Ќорци Алка Жица Wristband BBS022

DEN 6191.52
DEN 5263.00

Достапност
Производот е достапен


Предмети Опис : Накит Наоди боја може да се направи : сребрена боја, златна боја, родиум досадна сребрена боја, розово злато во боја, антички бакар, антички бронза,gunmetal црна. По поставување на нарачки, ве молиме, напишете боја во порака, или консалтинг продавачот минимум за Снабдување Наоди & Додатоци за накит одлуки DIY 1. pendant база, pendant ќорци, pendant рамки, pendant послужавник, pendant bails, pendant конектори, pendant наоди 2. earring база, earring ќорци, earring рамки, earring послужавник, earring пост, earring жица, earring кука, earring затка, earring грб, earring клипови, earring наоди 3. прилагодливи прстен база, прилагодливи прстен ќорци, прилагодлив прстен рамки, прилагодлив прстен фах, прилагодлив прстен наоди. 4. хривнија база, нараквица ќорци, нараквица рамки, нараквица послужавник, нараквица наоди 5. Манжетната линк база, манжетната линк ќорци, манжетната линк рамки, манжетната линк послужавник, манжетната линк наоди 6. brooch pin база, brooch pin ќорци, brooch pin рамки, brooch pin послужавник, brooch безбедност pin, brooch грб, brooch наоди 7. јака pin база, јака pin ќорци, јака pin рамки, јака pin послужавник, јака безбедност pin, јака pin грб, јака pin наодите 8. глава игли, топката главата иглички, скок прстени, сплит клучните прстени, вртливата копче затворач, накит затворач, hummer затворач, кабелот clasps, кабелот завршува, кабелот затворач, кабелот капи, мушка капи, изолација, цевки конектори 9, синџири, синџири и синџири, синџири ѓердани, намалување на синџир, кабел синџири, топката синџири, extender синџири 10, мозок, Вистинска кожа мозок, СТП кожа мозок, Кинески Свила Мозок, Жици, Бакарни Жици, Стрингови, Лента 11, Накит Алатки, Клешти, Владетели 12, Пакување Кеси, Подарок Кеси, Сомот Кеси, Organza Кеси, Пошта, Organza Пошта, Патент Кеси Пошта За Превозот :
бесплатен превозот воздух пост парцела e Packet ЕМС DHL SF
повеќе од 100$ може да бесплатен превозот на курирската служба DHL EMS
Сите предмети ќе бидат испратени надвор од стандардните превозот метод, ако било каква промена за итни цел, ве молиме контактирајте со нас во времето.
Повратни информации :
Тоа ќе биде многу ценети за вас да го напушти 5 ѕвезда ПОЗИТИВНИ повратни информации и ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. И ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине било повратни информации . Ние ќе се обидеме потрудиме да им понуди најдоброто решение.

Кон својствата

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Ширина:
1.2cm
Објектот Тежина:
50g
Број На Модел На:
BBS022
Објектот Должина:
6.5cm
Производ Карактеристики:
хривнија празно
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
aczuv
Објектот Висина:
6.5cm
Објектот Дијаметар:
6.5cm
Накит Наоди Тип:
хривнија settings

Производи во категоријата

1)Материјал : нерѓосувачки челик2)Големина : 18x19mm3)Боја : Челик4)Пакет : 50pc / многу / opp вреќа

Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T / T,Western

торбаРачно изработени AbacСтаклени Монистра Синџири за Neckalces Нараквици Одлуки, со Златен Железо Eyepins, Црн

ако изберете погрешно боја, откако ќе го поставите цел, треба да остави порака за бојата што сакатена мо

1)Материјал : зајакот крзно2) Outsize : 7.0 cm / 8.0 см се достапни3)За Повеќе бои, ве молиме љубезно ве информира ка

ОписСостојба : НоваМатеријал : АлуминиумскиКоличина : 20 PCSБоја : Антички бронза / античкиот сребро / сре

Добредојдовте На Убава Џек!Продажба 1 Pcs Природен Камен Arborization Опал Handcarved Волкот Главата Страна Drilled Ѓер

Образец за заштита на кодот на Шаблон заштита кодот

Бесплатен Превозот ( освен за далечински земји ) : Под $150 цел биле испратени преку Кина Пост Воздух Mail или

шарм антички сребрен наоѓање,мозок,spacer и монистра.кристал монистра,круг,накит pendant

За бесплатен превозот предмети, ние ќе го користи хонг конг или Кина Пост Воздух Mail to you : the item(s) 2kgs Секој

ОписСостојба : НоваМатеријал : АлуминиумскиКоличина : 20 PCSБоја : Антички бронза / античкиот сребро / сре

druzy ахат,druzy drucy ,imperial од јаспис,плоча,ѓердан,pendant ,злато,заби,камен,монистра

Боја : СребренаМатеријал : цинк легураТежина : Околу 30 g / торбаКоличина : 5 парчиња / ТорбаСостојба : 100% Сос

шарм антички сребрен наоѓање,мозок,spacer и монистра.кристал монистра,круг,накит pendant

Домот rondelle Spacer Лежиште, начичкана со шарени rhinestonesБрилијантен и неверојатни.Delicated рачно изработени мони

Материјал : алуминиум Боја : gunblack позлатен Големина : 5x10mm / 6x12mm / 7x14mm / 8x16mm / 9x18mm / 11x21mm Пакет : 50pcs / многу

Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1 повеќе од$7, испраќаат преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail слободно...

druzy ахат,druzy drucy ,imperial од јаспис,плоча,ѓердан,pendant ,злато,заби,камен,монистра

*♥*❤ *♥* .· : ** : ·.ƸӜƷ.· : ** : ·.*♥*❤ *♥* · : ** : ·.ƸӜƷ.· : ** : · ♥❤ ♥★ Количество:13pcs / 1strand (како слика покаже)

Јасно Транспарентно Стакло Cabochons, Половина Круг / Купола,6mm Големина : околу 5.5~6mm во дијаметар, дебелина 3м

кристално стаклоЕдноставностУбавина, боја е корејски популарната боја!На headdress, на ѓердан, торба, pendant, к

Ве молиме имајте во предвид : 1.стоките ќе бидат испорачани преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail слобо

druzy ахат,druzy drucy ,imperial од јаспис,плоча,ѓердан,pendant ,злато,заби,камен,монистра

а) Количина : 5 парчиња 20mm Половина Свет Шише + 5 парче Прстен Базаб) Шише Големина : 20mm отворањев) Прстен Ба

Please wait...