0
clear
  • Новиот Пренос Обнова на Заптивка Печат за Полнење за ГМ 700R4 4L60 1987-1993
  • -20%
  • -20%
Новиот Пренос Обнова на Заптивка Печат за Полнење за ГМ 700R4 4L60 1987-1993

Новиот Пренос Обнова на Заптивка Печат за Полнење за ГМ 700R4 4L60 1987-1993

DEN 3744.00
DEN 3519.00

Достапност
Производот е достапен

Ние само брод да се потврди цел адреси.Обично,Кина Пост чини околу 10-35 дена по пат,ве Молиме да се свесни за ова пред време и да чекаат трпеливо.
Според нашето искуство,Ние листа на можни пратката време во табелата подолу :
1. За најбрзиот одговор ве молиме контактирајте со нас преку пораки.Услуга транзит време е да обезбеди од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Секоја парцела е испратен од страна на Курир Код број бидејќи е побезбеден.ќе биде достапна и ажурирање на Aliexpress по 1-2 работни дена.
Одговара за Возила :
ГМ 700 R4 4 L60 1987-1993
Answer : ___________________________ Note :
Ние не сме 100% сигурни дека за овие апликација , апликацијата информации се само за повикување само.Поради акции статус и временски разлики,ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашите frist располагање со магацински простор за брза испорака.Ние ги користиме Зачувам Плаќање.Ние нудиме 1 месеци ограничена Гаранција на Производителот за неисправни предмети(исклучувајќи предмети оштетени или злоупотребува по приемот).Никакви проблеми,ве молиме ги споделите со нас пред да замине на повратни информации.
Злато Снабдувач
Новиот Пренос Обнова на Заптивка/Печат за Полнење за ГМ 700 R4 4 L60 1987-1993
Ве молиме имајте во предвид :
Ова е заптивка/печат за полнење не само реконструкција за полнење,
триење плоча и челик спојки плоча не се опфатени
во овој пренос обнова на заптивка/печат за полнење.Исто така се гарантира гаранција од 1 месец од датира од продажба за дефекти во материјалот и изработката.Ако имате било какви проблеми со објектот примена,ве Молиме да не известите во рок од 7 дена откако ќе се примени.ние гарантираме за добар квалитет и прифатлива цена.Ве молиме продавница со доверба.Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса. Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни овозможи со можност да се поправи сите проблеми пред да замине на неутрален или негативен фидбек.Поради временските причина,време може да биде подолг,ве молиме љубезно ве молиме почекајте,благодарам многу!
2.ве молиме контактирајте со нас пред да испратите предмети назад. ве молиме проверете фотографии, од различни агли внимателно пред цел да бидете сигурни дека ќе цел точниот производ.Зачувам Поддржува : со Кредитна Картичка,Western Union,Банкарски Трансфер итн.Нарачки обработени во рок од 24-48 часа на плаќање проверка.Меѓународни Купувачи : ве молиме контактирајте со нас за превозот цитати пред купување
Во комбинација превозот е достапен за различни предмети,ве Молиме контактирајте со нас за комбиниран превозот цитати пред купување.Ве молиме да се направи Исплата во рок од 3 дена по донесување на наредбата.

Кон својствата

Бренд Име:
TAHIKO
Материјал:
исто како и оригинални делови
Број На Модел На:
MN-0038227
Состојба:
Нови
Гаранција:
Yes
Земја на Производство:
Кина
Производство Број:
MN-0038227

Производи во категоријата

Злато СнабдувачТранс Тип : 5 СП R / AWDМоторот Тип : V6 Од 3,5 LJR507 EПроизводот Одговара За Годината Направи Дета

Ве молиме да се направи Исплата во рок од 3 дена по донесување на наредбата.0 CL 9699Answer : ___________________________ Note :

Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ги пр

ние гарантираме за добар квалитет и прифатлива цена.Обично,Кина Пост чини околу 1035 дена по пат,ве Молиме

Никакви проблеми,ве молиме ги споделите со нас пред да замине на повратни информации.Ако имате било как

Please wait...