0
clear
  • WLJIAYANG Филтер Поставени CPL Жолта Црвена УВ Филтер FLD ND2 Филтер за 58mm Леќа Леќа со Капа Adpter Прстен за Gopro Херој 4/5 Сесија
  • -20%
  • -20%
WLJIAYANG Филтер Поставени CPL Жолта Црвена УВ Филтер FLD ND2 Филтер за 58mm Леќа Леќа со Капа Adpter Прстен за Gopro Херој 4/5 Сесија

WLJIAYANG Филтер Поставени CPL Жолта Црвена УВ Филтер FLD ND2 Филтер за 58mm Леќа Леќа со Капа Adpter Прстен за Gopro Херој 4/5

DEN 1029.60
DEN 844.00

Достапност
Производот е достапен


Функција
Компатибилен со Gopro херој 4/5 сесија Неутрален густина може да се прилагоди од ND2 да ND400. Го намалува количината на светлина постигнување на филм без да влијаат на бојата. Филтрите се двојно-навој, така што може да магацинот вашиот објектив капа и други додатоци како што е потребно. Одлично за portraiture и отворено сцени во силна сончева светлина. Со шрафцигер и 58mm адаптер прстен. Пакет : 1 x CPL филтер
1 x Жолта филтер
1 x Црвен филтер
1 x FLD филтер
1 x УВ филтер
1 x ND2 филтер
(Не вклучуваат камера) Поддршка : Ние нудиме целосна поддршка за сите наши производи!Ве молиме да се чувствуваат слободни да ја пораката со било какви прашања или прашања може да имате и ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Ние се онлајн во секое време. Нашата компанија се стремиме да се осигура дека задоволството на нашите клиенти е приоритет Број 1 и ве охрабруваме да не контактирате со било какви прашања или прашања може да имате. Враќање&Наплата Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 10 дена да се вратат од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена,се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.Не постојат ИСКЛУЧОЦИ. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригиналното пакување и МОРА да ни дадете конкретна причина за враќање,и вашиот aliexpress ID.

Кон својствата

Тип:
Акција Камера Филтри
Број На Модел На:
JY380
Бренд Име:
WLJIAYANG
Пакет:
Пакет 1
Компатибилен Акција Камера Бренд:
GoPro
Материјал:
очила
Име на производ:
УВ Филтер
боја:
Како слики
одговараат за:
GoPro херој 4/5 сесија
Материјал:
очила
Функција:
Лесно да се инсталира
Пакет:
ПП торба
QC:
100% тестирано
Тежина:
165g
брза испорака:
Yes

Производи во категоријата

DUSZAKE DG15 Градите Планината За Gopro Херој 6 Рака За да Одат про Херој 5 Tripod За Go Pro Херој 6 Планината За Eken H9 Yi 4 K

Стаклена леќа замена за HERO4 3+ 3 домување.Вклучува 2 леќи и фоки, замена на завртки и шрафцигер за кавгабес

Функција На шарки, не се лизга дизајнот се поврзува брзо да било 1.4 до 2,5 во (3.5 да 6.35 cm) дијаметар на цевка

Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на б

Опис : 1.Отстрани досадни пропелер нарушување од вашите видео клипови 2.Дизајниран за оригинални Go Pro Hero6 5

Сите неплати понудувачи ќе се информираат и да добијат неплатени предупредување од eBay.· Сите плаќања се

Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригинално

PR0006428Спецификација : Бренд новиМатеријал : Метални + ПластикаБоја : ЦрнаФункција : Брзо се качи мобилен т

Пакет Вклучуваат 1x црна Филтер Леќа Капа за Go Pro Херој 5 Црна 1x црвен Филтер Леќа Капа за Go Pro Херој 5 Црна 1x

3) Ако може да се't работа веднаш по завршувањето на аукцијата се затвори, ве молиме почекајте неколку мин

За производот 1 Лепило месеци ви овозможува да се качи на рамна површина 2 Лесно слајдови во / надвор, но о

Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека ние не сме одговорни за било царински давачки.Ние мож

Функција 1.Планината камерата на градите и пука рака слободни 2.Целосно прилагодливи и погоден за сите ф

Функција 1.Месеци да гитари, тапани, микрофон стои и повеќе 2.Лесна, многу прилагодливи дизајн 3.Индивидуа

На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само Ако овој објект е во ваш

Ве молиме прочитајте производи опис внимателно! Руските купувачи ве молиме наведете вашето име и прези

КВАЛИТЕТОТ Е 100% СОСЕМА НОВ ГАРАНТИРА Одговара за gopro 2 3 4 5 CNC Алуминиум направени За Gun Rail 20 мм T6 6061 Алумини

360 степени Ротирачки Топката Главата Менгеме Клип Носителот со 1 / 4" Tripod Планината за Gopro Камера Херој 4 3 3+

Тоа е лесно да се добие, куче ' seye view на светот од страна на здрав акција камера за вашиот кучешки, но што г

Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќ

П : Кога може да добиете пакет по плаќање? A : Стандард на Услуги трае околу 1035 работни дена...

Функција 1.Висок Квалитет и 100% сосема нов 2.Боја : Црна 3.Димензии : За 9cm*7cm*3cm 4.Направени за : ЕВА+СТП 5.Одгов

Функција 1.100% бренд страна, Отворен Заштитна Камера Случај,одговара за Go Pro херој 3+ херој 4 камера 2.школка

Ние само брод да се потврди цел адреси Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка Плувка Рака

1 x Голема Shockproof за Носење1 x Главата Појас Рака Планината1 x Градите Појас Рака Планината1 x Шлем рака План

Ние само брод да се потврди цел адреси ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ Поради акции статус и временски разлики, ние ќ

1 Нетрадиционални дизајн 2 Тоа може да се користи како слика за стабилизирање на системот, или, како крај

Јас ќе се даде попуст за вас и да ја прилагодите количината за вас Ако имате било какви прашања ве молиме

Please wait...