0
clear
  • Мојата Форма Викинг Алки Сребро Позлатен Гроздобер Тинејџерски Пол Мажи Шема Алка Змеј Главата Ткаенината Нараквици Накит Додатоци
  • -20%
  • -20%
Мојата Форма Викинг Алки Сребро Позлатен Гроздобер Тинејџерски Пол Мажи Шема Алка Змеј Главата Ткаенината Нараквици Накит Додатоци

Мојата Форма Викинг Алки Сребро Позлатен Гроздобер Тинејџерски Пол Мажи Шема Алка Змеј Главата Ткаенината Нараквици Накит Додатоци

DEN 431.52
DEN 306.00

Достапност
Производот е достапен


Наслов : Викинг алки
Боја : Антички сребрен/ Античкиот Бронза
Материјал : Hight квалитетот на Цинк Легура, Еко-пријателски направен, со nickle и да доведе безбедно
Intel дијаметар : 70mm/ 2.75 инчи,
Ширина : 6mm/ 0.236 инч.
Тежина : 41.7 g
Напомена :
Ние сме производител,ние може да произведе било производ за вас, ве Молиме контактирајте со нас ако имате обврска како што е подолу :
1.Треба попусти за големи цел.
2.Ако сакате да го прилагодите или големи amout на купување,
3.Било која боја, стил се прифати изменуваат, само ни покаже вашиот дизајн,
Боја & Големина На Шоуто :
Одложување покаже :
Модел шоу :
Како да се носат :

Кон својствата

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Круг
Пол:
Унисекс
Поставување Тип:
Никој
позлата:
сребро позлатен
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
AFB109595-1
Материјал:
Метал
Бренд Име:
мојата форма
Функција:
Декорација
Големина:
Expandable to fit any waist size
Пад на превозот:
Yes
Is_customized:
Yes
ОЕМ:
Yes
Дијаметар:
70mm (2.75 инчи)
боја:
sliver позлатен/Бронзена боја
Место на Потекло:
YiWu,Жеџијанг Провинција
Тежина:
41.7 g
Стандард:
Еко-пријателски Направен, Со Nickle И да Доведе Слободни
Зошто евтини:
Фабрика Цена,Ние го направи тоа,го Продаде

Производи во категоријата

Стоки класа : Директни Фабрика Цена,Исклучителен Квалитет,Модерен СтилСостојба : 100% Сосема НовВисок ква

Шарм Ткаенината Алки & Нараквици За Жените Сребро Мет Нерѓосувачки Челик Женски Накит Трговија На Голем

Врежани и мастило полнат силиконски wristbands големина : 202*12*2mm 50 PCS / Многу

Се опише Состојбата : 100% Сосема Нов КОЛИЧИНИ 1 BUC МАТЕРИЈАЛ алуминиум + Бакарна змија синџир Страна : 20cm Ти

МОДЕН ХРИВНИЈАОПИС : ГОЛЕМИНА : НАРАКВИЦА ОКОЛУ 20 CM ,ЗАКЛУЧУВАЊЕ X 25ММ 17 MM ,КОПЧЕ 26 MM X 10ММКОЛИЧИНА : ЕДЕН СЕ

Материјал : Железо легури ( Тоа не е лесно да ' рѓа ) Големина : Φ = 6cm, ширина од 6,2 cm Тежина : aout 40g Забелешка :

ве молиме запомнете контактирајте со нас на прво место!!(email ,порака,Trade Manager)Ние ќе ги реши сите ваши проб

ТОПЛА ПРОДАЖБА ПРЕДМЕТИСтавка ОписСостојба : 100% Нов Тип : Христијанската Црква Исус Риба Библијата Шарм

закачам дијаметар : 2.7" закачам големина : 190mm х 40mm Шарм големина околу 7.5"должина & 1.57" ширина алка тежина :

Моден Хривнија Алка 100% Сосема Нов И Висок квалитет на Неговите посебен дизајн ќе направи да изгледате о

Топла Пеперутка Дизајн 30ММ Twist off Етерично Масло Diffuser Нараквица Со СТП кожа Бенд Сребро Ароматерапијата

Моден Елеганција на Стилот од не ' Рѓосувачки Челик Едноставна Индивидуализира Алки Сребро Златен Наки

парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче п

Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки Ако имате било какв

другите земји обично трае околу 3045 дена да се вашата рака Преку Кина пост Воздух парцела , но Русија, Јуж

ПРЕВОЗОТ РАКУВАЊЕ1 Ние ја платиле сите поштенски пред превозот.(3) ве Молиме не двоумете се да не контакт

ОписТоп qualité; le prix concurrentiel; bateau rapide; déposez ordre de Combin navire disponible; ле meilleur и Opportun; 100% Задоволство;1 : ) Je suis он fournisse

ОписМоден Отвори АлкиГолеминаОтвори ГолеминаMateriaslБакар , Природен КаменКоличина1pc по многу

Please wait...