0
clear
  • 2018 Нови Унисекс Јапонски Кореја стил медиум ракав готвач готви униформа кимоно келнер работа носат ресторан готви врвот FF
  • -20%
  • -20%
2018 Нови Унисекс Јапонски Кореја стил медиум ракав готвач готви униформа кимоно келнер работа носат ресторан готви врвот FF

2018 Нови Унисекс Јапонски Кореја стил медиум ракав готвач готви униформа кимоно келнер работа носат ресторан готви врвот FF

DEN 1761.60

Достапност
Производот е достапен

Унисекс Јапонски Кореја стил медиум ракав готвач готви униформа врвот келнер работа носат ресторан готви кошула одговараат на

Кон својствата

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Употреба:
Службата За Храна
Пол:
Жените
Број На Модел На:
kayhill
Тип На Објект:
Готвач Јакни
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук,Полиестер
Тип на работа:
се готви
До класификација:
A
Текстурата на материјалот:
Памук

Производи во категоријата

производ деталиВисок квалитет зима долг ракав професионални главниот готвач единствен хотел ресторан

Големина : M Големина на Половината 70 CM75СМ, Биста 90 CM100 CM,Fti висина 165 CM170 CM L Големина Половината 77 CM80СМ, Бис

2017 Лето Кратки ракави Готвач услуга Хотел работа носат Ресторан работа облека Инструментално униформа

Добредојдовте на Ерик Компанија ПродавницаМногу Важно : Кога ќе се направи ред, ве молиме оставете ги по

Добредојдовте на нашата продавница! Донесе На Вашиот Живот Повеќе Радост..Превозот( Забелешка ) : 1.Норма

Добредојдовте на Ерик Компанија ПродавницаМногу Важно : Кога ќе се направи ред, ве молиме оставете ги по

Добредојдовте на Глобалната China TownAnswer : ___________________________ NOTE : ^ ^ Добар Квалитет и Материјали Само Ние не се

Модерен Унисекс Готвач е Униформа,Дише Ткаенини,Готвач Врвот Јакни,Готвач Кујна Кратко Sleeve Работа Носа

Големина(CM) Половината Тежина / Висина М 7380 4560 163172 L 8086 6067 170178 XL 8693 6780 176183 XXL 93103 7792 178185 3 XL 100103 9195 182190

2018 Висок Квалитет Готвач Униформи Облека Долго&Кратки Ракави Мажите Дејности Со Храна Готвење Облека 10

Viaoli Хотел Готвач Дејности Со Храна Готвење Облека Кујна Униформа Јакни Комбинезони Хотел Униформи Обле

Хотел Готвач Единствен Краток Ракав Готвач Јакна Ресторан Службеник Кујна Униформи Готвење Облека 3 Бо

Добредојдовте на нашата продавница! Донесе На Вашиот Живот Повеќе Радост..Превозот( Забелешка ) : 1.Норма

Внимание : ве Молиме Двојно Проверете Ја Големината на Табелата, Пред да се Одржи Редот Поради Прирачник

Топла Унисекс храна услуга облека готвач униформа јакна ресторан, хотел работа носат долги ракави дише

Унисекс Готвач Врвот Јакни, Храна Готвење суши престилка шапка,Кујна Работа НосатФункција : Brand New & Висо

Топ квалитетни Материјали : 65% полиестер; 35% памукДише и удобен за носењеМие и антистатичкиСо одлична Из

1set (Готвач Униформа,престилка,капа ) Унисекс Готвач Врвот Јакни, Храна Готвење суши престилка шапка,Кујн

Жените големинаГолеминаВисинаПогоден ПоловинатаТежинаМ152160cm6470cm4047.5 кгL155165cm6776cm4555kgXL162170cm7480см5062.5 кг2 XL16517

На соодветна возраст е само предложи , кога можете да изберете ,ве молиме да се напомене големина во дета

Добредојдовте на нашата продавница! Донесе На Вашиот Живот Повеќе Радост..Превозот( Забелешка ) : 1.Норма

Please wait...