0
clear
  • 3pcs/Многу 3.7 V 3900mAh Батерија li-Полимер Li-ion Батерија За Bluetooth Netbook Tablet PC мобилни моќ PDA DVD DIY 5570100
  • -20%
  • -20%
3pcs/Многу 3.7 V 3900mAh Батерија li-Полимер Li-ion Батерија За Bluetooth Netbook Tablet PC мобилни моќ PDA DVD DIY 5570100

3pcs/Многу 3.7 V 3900mAh Батерија li-Полимер Li-ion Батерија За Bluetooth Netbook Tablet PC мобилни моќ PDA DVD DIY 5570100

DEN 1151.52

Достапност
Производот е достапен


Модел : ЕЛ - 5570100
Димензија : Дебелина(± 0.3)x Width(± 2)x Length(± 3)(mm)
5.5×70×100
Номиналниот Напон : 3.7 V
Капацитет : 3900m Ah
Околу Тежина : 80g
Циклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирање
Изградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштита
Одговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3/MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Е-книга,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина, електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,
Играчки ,Дизајнирање на проекти и др
Мало пакетот вклучува : 3 x батерија
Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликот
ние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит време
Нарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.
ние не сме одговорни за undelivered адреса. За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презиме
превозот време зависи од ефикасноста на вашиот локален поштата aind на царинската управа. Ако не примите објект во рок од 30 дена (4 недели),ве молиме контактирајте ме.
Следново е превозот време референца за некои земји.
САД/Канада/Австралија околу 15 работни дена
Западна Европа (со исклучок на Франција, Шпанија и Италија) околу 15 работни дена
Франција, Шпанија околу 15 работни дена
Италија околу 21 дена
Јужна Америка со околу 28 дена
Врати се прифатливи во рок од 14 дена по купувачот примените објектот.
Врати објектот треба да биде во оригинална состојба.
Ако не сте целосно задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите до нас со превозот надомест платен.
Ако објектот неисправни по приемот, pls контакт со докажување на фотографии ние ќе ви испратиме нова или ви вратат парите во ваша корист.

Кон својствата

Големина:
Prismatic
Тип:
Li-полимер
Бренд Име:
Easylander
Номиналниот Капацитет:
3001-3500mAh
Поставете Тип:
Само Батерии
Батеријата Број:
3pcs/многу
Број На Модел На:
5570100
Големина:
T=5.5mm W=70mm L=100mm
Номиналниот Капацитет:
3900mAh
За води:
2-жица Црвено позитивна црна негативни
Батеријата Својства:
Брендот на оригиналниот

Производи во категоријата

Модел : ЕЛ 124050Димензија : Дебелина(± 0.5)x Width(± 2)x Length(± 2)(mm)12×40 X50Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : 2500m AhОкол

Бренд Нови Оригинални 18650 NCR18650 B батерија 3.6 V 3400m Ah За panasonic лаптоп Бесплатен ПревозотТоа е новодојдениНа

Модел : ЕЛ 356378Димензија : Дебелина(± 0.2)x Width(± 2)x Length(± 2)(mm)3.5x63x78Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : 2000m AhОколу

Бренд Нови Оригинални 18650 NCR18650 B батерија 3.6 V 3400m Ah За panasonic лаптоп Бесплатен ПревозотТоа е новодојдениНа

Модел : ЕЛ 352070Димензија : Дебелина(± 0.2)x Width(± 1)x Length(± 2)(mm)3.5x20x70Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : 450m AhОколу

H31 Оригинална батеријаКапацитет : 3.7 V 400m AhГолемина : 40mm*20mm*8ммПакет Се Вклучени : 20x 3.7 V 400m Ah Батеријата

1 Батеријата Објект спецификите :(1pcs)Бренд Име : Liiito KalaМодел : VTC6Тип : LiIon 18650Номиналниот Капацитет : 3000ma

Бренд Нови Оригинални 18650 NCR18650 B батерија 3.6 V 3400m Ah За panasonic лаптоп Бесплатен ПревозотТоа е новодојдениНа

Висок квалитет 60 V 10 AH Liion батерија за Харли електрични велосипеди / eскутери и 60 V опрема Извор на Енергиј

Батерија тип : 4 / 5 A NiМЗ Батеријата 1.2 V 2100m Ah Батерија За Лемење Рамен ВрвБренд : PKCELLМодел : 4 / 5 A 2100m Ah 1.2 V Ni MH

Поддржува обичај капацитетот на батеријата на 18650 Ако е потребно, ве молиме контактирајте ме! Објектот с

..3.7 V 100m Ah 751517 литиум полимер батерија CX10 CX12 JJ810 Далечински Quadrocopter Lipo bettery 3.7 V Lipo 3.7 vНапон : 3.7 VМоменталната

РакувањеНе го изложувајте да, фрлајте ја батеријата во оган.Се избегне прекумерна физичка шок или вибра

16 Слотови Doublepow ДПK106 2LCD Внатрешна IC Заштита интелигентни Брз полнач + 16pcs 1.2 V 2700m A NiМЗ акумулатори во ПОЛН

Карактеристики : 1 Тоа може да ви наплати 4pcs контролори во исто време.2 Своето полнење со дизајн на импулс

Производ Вовед : Предности на Ниско самоотпуштање на батеријата : 1, Висока обвинет за задржување на стап

Liitokala lii 500 откривање на вистински капацитет : (32003300mah)Спецификација : Име на производ : NCR1865034 B Батерија

Опис : Бренд : symaМесто на Потекло : Guangdong Кина (Копно)Бренд Име : symaМатеријал : ПластикаБрој на модел : S107 GУп

·Силна струја на полнење и празнење способност достигна IEC стандард·Зелена енергија, kamcy батеријата е с

Ако производот (s) е (yes) не е објавен, ние ќе го носи целиот превозот цена.

Не се потопи во вода.7 V5Крајот на полнење Напон4.7 V3Стандард ПолнењеCC / CV, 3.Не расклопување или да се дефор

12x АА 3000m Ah + 12x ААА 1800m Ah 1.2 V Ni MH Жолта Батерија на Мобилен 2А 3АБатерии : Капацитет : АА 3000m Ah / AAA 1800m Ah Напон : 1

1 Батеријата Објект спецификите :Бренд Име : За PanasonicМодел : NCR18650 PFТип : LiIon 18650Номиналниот Капацитет : 2900ma

Please wait...