0
clear
  • Станот Врвот Обработени Очила За Сонце Жените Бренд Дизајнер Гроздобер Луксузни Сонце Очила Женски Мачка Око, Очила За Сонце Oculos De Sol Masculino
  • -20%
  • -20%
Станот Врвот Обработени Очила За Сонце Жените Бренд Дизајнер Гроздобер Луксузни Сонце Очила Женски Мачка Око, Очила За Сонце Oculos De Sol Masculino

Станот Врвот Обработени Очила За Сонце Жените Бренд Дизајнер Гроздобер Луксузни Сонце Очила Женски Мачка Око, Очила За Сонце

DEN 283.20
DEN 156.00

Достапност
Производот е достапен


1) да ја прифатиме различни видови на плаќање. Погоре се главниот начин на плаќање,ќе може да го погледне.
2) Aliepxress ќе се потврди вашиот плаќање во рок од 24hours .
3) Сите нарачки ќе бидат обработени во 2-3 работни дена откако помине плаќање.
4) Нормално ние нудиме бесплатен превозот од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. Овде ќе се направи refernce пристигнување време за вашиот референца ,
ве молиме да го погледне, пред да се изврши наредбата.
5) За промет на Големо купувачот ,ако вашата цел износ исполнат 40 очила за сонце, ние нудиме бесплатен превозот од
експрес Fedex,DHL, EMS, Aramex ПРОЗОРЦИ. На actural детали, ве молиме контактирајте со нас diretly.
6) Сите купувачи имаат обврска да плаќаат каков било дополнителен увоз доход. Ве молиме да се напомене дека кога се направи нарачка.
7.Сега, купи 9 долари очила за сонце, автоматски ќе се намали од 1 долари
Порака
1)Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. Ве молиме кликнете 5 ѕвезди повратни информации доколку ви се допаѓа нашата објекти и услуги. Јас ќе обезбеди конкурентна цена и подобра услуга за сите на патот.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Ali Express.Ние имаме разбирање за несреќа може да има ако нареди да оди наопаку, како што мислам дека сите проблеми ќе бидат решени по активна соработка и добра комуникација!
2)Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори веднаш штом е можно
3)Што можам да направам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка.

Кон својствата

Бренд Име:
SHOPAHOLIC
Стил:
Мачка Очи
Оптички Леќи Атрибут:
Огледало,Анти-Рефлективен,UV400
Рамка Материјал:
Пластични
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Леќа Висина:
56mm
Леќа Ширина:
60mm
Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
БРАЗИЛ:
oculos de sol feminino+masculino
FR:
lunette де soleil femme
ES:
gafas de sol+hombre+ mujer
рамка боја:
Повеќе

Производи во категоријата

Ние прифаќаме различни видови на плаќање Погоре споменатите се главните методи за плаќање.Штом се извр

БОБО ПТИЦА Мажите очила за сонце Дрво Луксузен Бренд Дизајнер Огледало Поларизирани Леќи на Дрво Сонце

Кои се предностите на 171 : 1 Разни Бои и Брза ИспоракаПостојат 6 бои, и ние имаме доволно залихи на секоја б

RAYDEMПоларизирани Очила За СонцеAnswer : ___________________________ Note : димензии прирачник за мерење, ако има грешки in13м

Добра Вест !!! Не Пропуштајте ја Оваа Денес се ЗанимаваКупи некој производ 3 компјутери се 3% ПОПУСТ!

Ние прифаќаме различни видови на плаќање Погоре споменатите се главните методи за плаќање.Штом се извр

PARZIN HD Најлон Поларизирани очила за сонце За Жените Гроздобер Мачка Очи Женски Очила за Сонце Дами Нијан

KDEAM 2018 Лето Нови Спортски eyewear Мажите Очила Прекумерно Партија очила за сонце со рамен врв Плоштадот Сон

Ве молиме да обрнете внимание за да изберете големина на пакување кутија Високи цени на слики вклучуваа

Добредојдовте на нашата онлајн продавница!Како што е познато на сите дека околу 75% светски бренд чаши е

Модератор8 ако има било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас пред да се земе спор или negitive повра

Please wait...