0
clear
  • 4x 970 XL 970XL 971 971XL Мастило Кертриџ Замена За HP HP970 HP970XL HP971 HP971XL Officejet Pro X451dn X451dw X476dn X476dw
  • -20%
  • -20%
4x 970 XL 970XL 971 971XL Мастило Кертриџ Замена За HP HP970 HP970XL HP971 HP971XL Officejet Pro X451dn X451dw X476dn X476dw

4x 970 XL 970XL 971 971XL Мастило Кертриџ Замена За HP HP970 HP970XL HP971 HP971XL Officejet Pro X451dn X451dw X476dn X476dw

DEN 4871.52
DEN 4141.00

Достапност
Производот е достапен


Модел Бр. :
За HP 970 XL 971 XL Мастило Касети
Тип :
Бренд нови компатибилни, мастило кертриџ
Мастило :
Целосна Мастило
Боја :
Црна/ Синозелена/Магента/Жолта
Потекло :
Zhuhai , Guangdong,Кина
Пакување :
пластична кеса и неутрална боја кутија.
Мастило за јачина :
Црна 80ml Синозелена/Магента/Жолта 30ml
За сертификација на :
ISO9001 : ISO14000 SGS / CE
Оригинален Кертриџ Не
Answer : ___________________________ Note :
ве молиме забелешка вашиот печатач модел кога местото цел.
Пакетот вклучува :
(Измеша нарачки во истата серија прифатени)
Модел
боја
Количина
Мастило за јачина на
970 XL
Црна
1
170ml
971 XL
Синозелена
1
70ml
971 XL
Магента
1
70ml
971 XL
Жолта
1
70ml
Компатибилен За HP Принтер Листата :
Officejet Pro X451dn X451dw X476dn X476dw
X551dw X576dw Мултифункционален Принтер Ако не Сте сигурни , Обратете се кај нас за да comfirm тоа.
- Висок квалитет,3 пати КК тестирање пред екс-фабрика -100% загарантирана и 1 : 1 за замена на неисправни стоки

Кон својствата

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
HP
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Функција:
Компатибилен
Број На Модел На:
d56bbf1b-2d67-4532-88e3-dc7b67c2259d
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes

Производи во категоријата

Компатибилен заБојаКоличинаКапацитетhp 954 XLЦрна180mlhp954 XLСинозелена130mlhp954 XL Магента 1 30mlhp954 XL Жолта 1 30mlКомп

1 Set Компатибилни, мастило кертриџ T7551 T7552 T7553 T7554 за EPSON работна Сила Про WF8090 DW 8090 DWF 8510 DWF 8010 DW 8590 DWFПакетот в

Сите производи испорачани и прикажано на слики може да има некои мали разлики(производ серија, етикетат

За hp 685 685 XL Refillable Мастило Кертриџ со постојан Чип со работа на Deskjet 3525 4615 4625 5525 6525 ПЕЧАТАЧ ЗА HP685 За HP масти

Сите брендови и трговски марки се сопственост на нивните сопственици соодветно и се наведени тука за оп

Било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори расправа, или остави негативни повр

Модел Бр : За HP 950 XL 951 XL Мастило КасетиТип : Бренд нови компатибилни, мастило кертриџМастило : Целосна Мас

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да го купи истиот мастило кертриџ модел за вашиот печатар!!!Модел ОЕМ Модел Боја на

T0801T0806 refillable мастило касети За Epson R265 R360 R285 RX685 P50 PX700 W T08016 Печатач мастило касетиПечатач : За Epson перо P50 R265 P

Компатибилен заБојаКоличинаКапацитетT2971 BKЦрна318mlT2962 CСинозелена318mlT2963 MМагента318mlT2964 YЖолта318mlКомпатиби

12 PCS За Epson T1281 T1282 T1283 T1284 Компатибилни, Мастило Кертриџ За EPSON S22 SX125 SX130 SX235 W SX420 W SX440 W SX430 W Печатач Целосна М

Einkshop компатибилен 920 мастило кертриџ 920 920xl мастило кертриџ за officejet 6500a 6500 6000 7000 7500 A принтер ink со чипПаке

Компатибилен заБојаКоличинаКапацитетT2971 BKЦрна118mlT2962 CСинозелена118mlT2963 MМагента118mlT2964 YЖолта118mlКомпатиби

Бренд : befonМодел : 301 XLБоја : ЦрнаЈачина на звук : 18mlПакување : 2 парчиња / многу( црна), Голем КапацитетКомпа

Најдобра цена! 82 N рефил Празен мастило касети За Epson R230 R390 RX590 R290 R295 RX690 RX610 TX615 Печатач со ЛАК чипМодел : T0821

Ние само брод да се потврди цел адреси.Ако објектите се користат и отвори, ние го задржуваме правото да г

За Epson работна Сила WF8010 WF8090 WF8510 WF8590 мастило рефил кертриџ 4 боја за Epson T7551 T7554 Европа верзијаДетални инфор

Софтвер : истата слика ќе добиете различна боја сатурација при користење на различни софтвер.

Please wait...