0
clear
  • Деца момче спортски чевли патики 2017 есен девојки виолетова Воздух мрежа патики црна трчање сина салата чевли дете Одење Чевли
  • -20%
  • -20%
Деца момче спортски чевли патики 2017 есен девојки виолетова Воздух мрежа патики црна трчање сина салата чевли дете Одење Чевли

Деца момче спортски чевли патики 2017 есен девојки виолетова Воздух мрежа патики црна трчање сина салата чевли дете Одење Чевли

DEN 1803.36
DEN 920.00

Достапност
Производот е достапен

меѓународната превозот не е стабилна. Вашето мислење е многу важно за нас, позитивни повратни информации и 5 Бодови НСД е високо ценет. П : сакам да се вратите на некој објект. Ако пакетот е во вашата локална поштата, ве молиме да оди да ги земе со себе. Ние однос на секои клиенти, како БОГ. Ви благодариме
Ние се обезбеди со сите видови на превозот метод,како Ali Express Стандард Превозот, e Packet,Кина Пост Воздухот,DHL,Postnl,Fed Ex,EMS . П : Што да правам ако Чевли штета, деформација, degumming,а не вистинската големина. Ви благодариме!
Совети :
-(1) Обично, во должина = нозе должина(пета до пети) + (1~1.
О : Прво,Па жал ми е за тоа чевлите не се вклопуваат. Како да го направите тоа?
А : Можете само треба да ни e-mail прво да се добие врати превозот адреса . П : Како да се измери моите чевли големина?
А : ве Молам користете хартија околу ногата должина и отворање на хартија и да ми кажете должината на хартија. Нема право големина?
Контактирајте ја нашата Online Услуга за Деца момче спортски чевли патики 2017 есен девојки виолетова Воздух мрежа патики црна трчање сина салата чевли дете Одење Чевли
1.
Ако било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку "Прашајте го продавачот прашање" ,
Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, се должи на висока јачина на звук на дојдовни е-пораки дневно
и временската зона разлика,
ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш. Па ве молиме да се разбере нашата работа и со цел да ги заштити вашите пари safty,ако најдете на заштита на време е исклучено, ве молиме да ни побара да се прошири повеќе време за вас.
-(2) Ако вашата нога е масти и широк, ве Молиме изберете поголема големина.
Испорака брзина само за референца, понекогаш ќе биде одложен од страна на празници, прослави, лошите временски услови, царина, Итн. -(4) Ако не знаете како да го изберете ,кажете ни дете метри должина. Пост Воздух Mail на Јужна Америка земји може да потрае подолго од 60 дена. Можете да ги проверите сите на нашите производи од нашата продавница
Можете да одредите различни адреса, Ние ќе ви ја испратиме бесплатен превозот на вашиот клиент
2. Тоа е да се каже,изберете insole должина 16 cm.Тогаш проверете го следново фото ( или да барате чевли големина табела)
6.Ве молиме овозможи 1-2 работни дена за нас да одговор. Понекогаш ќе има одложување за време на транспортот.
Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине никакви негативни повратни информации или 1 точка 2 точка ниска НСД или да се отвори било која спорови на Paypal и Express, ве молиме да ни даде можност да ги разреши евентуалните проблеми и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби.

Кон својствата

Чевли Големина:
5.5, 6, 7, 8, 9, 9.5, 10, 11, 11.5, 12
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
12M,7T,5T,6T,24M,3T
Бренд Име:
KAVENPETER
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Функција:
Дише
Обвивка Материјал:
Платно
Insole Материјал:
PU
Сезоната:
пролетта, летото, autume
Горниот Материјал:
Mesh (Воздух мрежа)
Шаблон Тип:
Шарени
Outsole Материјал:
Гума
Затворање Тип:
Еластична бенд
Големина:
5.5, 6, 7, 8, 9, 9.5, 10, 11, 11.5, 12
Функција:
дише, мека
Патики:
Трчање,Одење Чевли
боја:
Мрачно виолетова, сина Лента, Лента црна
Горниот Материјал:
Mesh (Воздух мрежа)
Пол:
Момчиња, Девојки

Производи во категоријата

Купи било кои два пара надвор продавница,ние ќе испрати 5 парче балони како подарок за вас,ви благодарим

Карактеристики : 100% Сосема Нов Професионален Дизајн и Висок Квалитет на Материјалот Елегантен Шема, Удо

Наредби мора да бидат поставени од страна на 5 попладне EST или тие ќе одат на следниот ден е бизнис...

[1] Мерка додека стои со ногата цврсто на подот и паралелно со другата нога [2] Мерка Insole на вашиот користа

Пред да ги купите овие чевли, ве молиме обидете се да се измери вашето дете нога должина како што е подол

црно бели чевли за Деца, момчиња и девојки мода обичните патики на децата на отворено спортски чевли маж

Купи било кои два пара надвор продавница,ние ќе испрати 5 парче балони како подарок за вас,ви благодарим

Внимание : 1.Љубезно ве молиме да се напомене дека НИ ГОЛЕМИНА на чевли етикета беше погрешно испечатени

Ве молиме да забележите дека големината погоре е внатрешна должина И таму можеби 01cm грешка поради мерењ

Детски Чевли За Момчиња И Девојчиња Led Светло Патики Чевли Деца USB Полнење Шарени Прозрачна Флеш Чевли Ч

ГОЛЕМИНА НА ТАБЕЛАТА : НИ големина 5 = ЕВРА големина 21 = insole 13.5 cmНИ големина 5.5 = ЕВРА големина 22 = insole 14.0 cmНИ

Можете да ги проверите сите наши фотографии од нашиот албум ве Молиме оставете ни го вашето емаил и ние

ИСПОРАКА : 1 Можете да ги пратите пратката од страна на овој линк : www.17track.net / en / 2.Предмети генерално се ис

Не постои стандардна големина на детски чевли.Ве молиме изберете внатрешниот должина на чевли според т

Купи било кои два пара надвор продавница,ние ќе испрати 5 парче балони како подарок за вас,ви благодарим

2018 Нови Пристигнување Девојки LED Светло Чевли Деца Чевли Chilren светне Блескав Bowtie Патики Девојки Принцез

Please wait...