0
clear
  • Бела Хартија Кутија за Нараквица Подарок Пакување Правоаголник Види Поле на големо 20pcs/многу 1000g Тешко Хартија Правоаголник Фиока Кутија
  • -20%
  • -20%
Бела Хартија Кутија за Нараквица Подарок Пакување Правоаголник Види Поле на големо 20pcs/многу 1000g Тешко Хартија Правоаголник Фиока Кутија

Бела Хартија Кутија за Нараквица Подарок Пакување Правоаголник Види Поле на големо 20pcs/многу 1000g Тешко Хартија Правоаголник

DEN 2640.00

Достапност
Производот е достапен


Точка бр. : DBX575
Име : Види Кутија или Кутија за Накит
Материјал : 1000g тешко Хартија
Единица Тежина : 76g
Боја : бела
Големина на : 24*5*3.3 см (Внатрешна големина : 23.5*4.5*3cm)
Употреба : се види, нараквица, ѓердан
Плаќање :
1. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.
2. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.
Испорака :
Сите нарачки се испраќаат користејќи КИНА ПОСТ ВОЗДУХ e-MAIL порака и се испраќаат во рок од 1-2 работни дена од денот на исплата.
КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL превозот обично трае 7-25 работни дена во зависност од земјата доставени до. Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.
EMS изразат shiping обично трае 3-7days.
DHL, UPS-от, FEDEX и TNT express превозот обично трае 3-5 работни дена во зависност од земјата доставени до.
Политика на враќање :
1. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате на објектот. Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
2. Купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да разменат неисправни или погрешно се испраќаат предмети.
Повратни информации :
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.

Кон својствата

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Хартија
Објектот Висина:
3.3cm
Накит Пакување & Display Type:
Сметководствена Случаи
Производ Карактеристики:
види ѓердан
Објектот Должина:
24cm
Број На Модел На:
DBX575
Објектот Ширина:
5cm
Објектот Тежина:
19g

Производи во категоријата

Накит Монистра Сад,Bling, Пластика, Бонбони, проѕирен, бел, 83x23x24.50mm, 5 PCs / Торба, кои се Продаваат од Страна на

Organza кеси големина Круг Organza Торба Други вреќи Кликнете тука : , , , , ,Топло совети : Големини од мерењата пр

Organza кеси големина Круг Organza Торба Други вреќи Кликнете тука : , , , , ,Топло совети : Големини од мерењата пр

ОписОбјектот Количина50 КОМПЈУТЕРИ / многуТочка Бр.Organza Торба 369Објектот МатеријалиOrganzaГлавната БојаЕз

Топло прашува : Бидејќи на различни големини, цена, исто така, малку се разликува.Ве молиме потврдете го

Прирачник за Мерење на Дозволено Отстапување ±0.5 cmСостојба : НоваМетал : МеталБоја : како на сликаКоличи

ОписОбјектот Количина200 КОМПЈУТЕРИ / многуТочка Бр.Organza Торба 014Објектот МатеријалиOrganzaГлавната БојаПо

ОписОбјектот Количина200 КОМПЈУТЕРИ / многуТочка Бр.Organza Торба 259Објектот МатеријалиOrganzaГлавната БојаКр

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!Превозот цена е сноси купувачот На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се з

Топло прашува : Бидејќи на различни големини, цена, исто така, малку се разликува.Ве молиме потврдете го

Ви благодариме! : ) Ако не сте задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирај

Точка бр : DBX591 BИме : Neckalce КутијаМатеријал : 800g тешко Хартија+128g специјална хартијаЕдиница Тежина : 160gБоја

Прирачник за Мерење на Дозволено Отстапување ±0.5 cmСостојба : НоваМетал : ДрвоБоја : како на сликаКоличин

ОписОбјектот Количина50 КОМПЈУТЕРИ / многуТочка Бр.Organza Торба 366Објектот МатеријалиOrganzaГлавната БојаБе

Ве молиме следете ги нашите продавница да добие пониски фанови цена!*Состојба : 100% Нови *Материјал : Акри

НИ 8.32 / парче НАС 4.98 / парче НАС 3.6 / парче НАС 20.46 / set НИ 6.29 / парче НАС 8.55 / парче НАС 32.34 / парче НАС 17.9

сад{соочилево : 15px;соочиправо : 15px;width : авто}}@медиуми (minwidth : 1260px){.сад : по{јасни : и двете}@медиуми (minширина

Топло прашува : Бидејќи на различни големини, цена, исто така, малку се разликува.Ве молиме потврдете го

Обичај : Го Прилагодите Големина / Color / Лого / СтилВие исто така може да го прилагодите на јаже / јаже боја.

Топло прашува : Бидејќи на различни големини, цена, исто така, малку се разликува.Ве молиме потврдете го

Точка бр : DOU1664Производ : накит кутијаSize A : 5*5*3.5 cmSize B : 8*8*3.5 cmSize C : 9*7*3.5 cmГолемина на : 22*5*3.5 cmSize E : 9*9*3.5 cmБоја :

1000pcs Кредитна Картичка & Пасош блокатор на Носителите Случај антикражба Rfid Блокирање ракави празно без

99 / многу50 парчиња / многуТрговија на големо Мода Гроздобер Silvers Шарм Срцето Заклучување Приврзоци DIY Н

Please wait...