0
clear
  • 1000ml Јасно Стаклена Тегла Широк Отвор Reagent Шише Хемиски Експеримент Ware
  • -20%
  • -20%
1000ml Јасно Стаклена Тегла Широк Отвор Reagent Шише Хемиски Експеримент Ware

1000ml Јасно Стаклена Тегла Широк Отвор Reagent Шише Хемиски Експеримент Ware

DEN 147.84

Достапност
Производот е достапен

Производ Објект : 1000ml Јасно Стаклена Тегла Широк Отвор Reagent Шише Хемиски Експеримент Ware
Материјал : Стакло
Капацитет : 1000ml
Шише Устата I. D : 55мм
Дното Дијаметар : 100mm
Висина : 210mm
Секој Обид за 1 Парче!
Внимание : На сликата е само за референца!
Ние, исто така, имаат и други relavent производи.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!

Кон својствата

Бренд Име:
BINFUL
Класификација:
Колба

Производи во категоријата

Материјал : КварцПрименува : 722,723,752,751,754,756,УВ1800,УВ2000,УВ2800 итн.Spectrophotometer (освен 721 тип)Внатре ширина : 10ммВн

Ние сме професионални labware снабдувач од Кина Ние сме Alibaba Злато снабдувач!Важна Забелешка Пред Да Редосл

Производ Објект : 500ml 19 / 26 Земјата Заеднички Топка во Облик на Лабораторија Separatory Инка Со Стакло StopcockМат

Производ Објект : 350ml Бела Мерење Beaker PTFE Тефлон Силикони Лабораториска Опрема со Висок КвалитетМатерија

Ние сме професионални labware снабдувач од Кина Ние сме Alibaba Злато снабдувач!Важна Забелешка Пред Да Редосл

60ml,Стакло Soxhlet Extractor тело и Греам Кондензаторот Змија Форма на Кондензаторот ,1 Рамно Дно Колби за Екстра

Материјал : Стакло BorosilicateЗаеднички Тип : 24 / 29Капацитет : 100mlСекој обид за 1 КОМПЈУТЕР!Ние, исто така, имаат

Производ Објект : 5 PCS 30x200mm Стакло Тест Филтер Цевка со Вакуум Долната Страна на Раката Лабораториски Екс

Висок borosilicate стаклена цевка,Надворешниот дијаметар 65mm,Целосна должина 200mm / 250mm / 300мм,Висока температура

Производ Објект : 2500ml Јасно Стаклена Тегла Широк Отвор Reagent Шише Хемиски Експеримент WareМатеријал : Стакл

Производ Објект : 19 / 26 Заедничка Лабораторија Чаша Масло Вода Decantor Сепаратор PTFE Затка ДестилацијаМатер

Производ Објект : 15ml Автоматско Пополнување Цевка Течни Тест Цевка Со Spout Лабораторија Стакло WareМатериј

Сите големини Нагоренадолу Нерѓосувачки челик одделување на инка рек Лабораториска опрема бесплатен п

Ткиво култура колба 15ml LOT2 клеточна култура колба со bevel кап заврткисекој обид за 2 компјутериГолемина на

Производ Објект : 50мл Лабораторија Borosilicate Стакло Erlenmeyer Конусна Колба со Земјатаво ЗаткаМатеријал : Стак

Производ Објект : 50мл Браун Сулфур Диоксид Апсорбер Цевка Шише Апарати Хемија Лабораторија за СтаклоМа

Производ Објект : 3мм Понесе Висок Вакуум Stopcock Директно Шупливи Plug Лабораториска Чаша се ПовлечемеМатер

ОписИзбирање на висок квалитет на влакна долги влакна или памучни влакна, употреба на високо ефикасна и

Производ Објект : Стакло 3000ml Конусна Erlenmeyer Тесен Устата Завртка Капа Колба Лабораторија СтаклоМатерија

Производ Објект : 30ml Чаша Шприцот Инјектор Лабораторија Мостра Стандард Дијаметар Калибар Прецизност Wa

Производ Објект : 500ml 24 / 29 Заедничка Лабораторија за Притисок Воедначување Капка Инка Колона Со PTFE StopcockМ

Производ Објект : 100ml Чаша Шприцот Инјектор Лабораторија Мостра Стандард Дијаметар Калибар Прецизност W

Производ Објект : 125ml Гас Земање Цевка Glinsky Апсорбер Шише Апарати Chemi Лабораторија СтаклоМатеријал : Стак

Please wait...