0
clear
  • SKMEI Мажите Спорт Дигитален часовник 50 метри Водоотпорен ДОВЕДЕ Војската да се Види Мажите Мода Обичните Електроника Студент рачни часовници
  • -20%
  • -20%
SKMEI Мажите Спорт Дигитален часовник 50 метри Водоотпорен ДОВЕДЕ Војската да се Види Мажите Мода Обичните Електроника Студент рачни часовници

SKMEI Мажите Спорт Дигитален часовник 50 метри Водоотпорен ДОВЕДЕ Војската да се Види Мажите Мода Обичните Електроника Студент

DEN 684.96
DEN 548.00

Достапност
Производот е достапен


SKMEI Мажите Спорт Дигитален часовник 50 метри Водоотпорен ДОВЕДЕ Војската да се Види Мажите Мода Обичните Електроника Студент рачни часовници
спорт дигитален часовник
Модел : SKMEI 1248
Двоен Време Дисплеј
Недела,Денот На Екранот
Екранот време во бројки укажуваат на час, минути и секунди
Часовникот за аларм функција вклучени
Престанете да се види функција вклучени
Одбројувачки функција вклучени
Четири копчиња за контрола на различни функции
Увезени PC Случај СТП бенд
12/24 часа чекање
Бендот материјал : СТП
Пол : Мажи
Dial дијаметар : 4.6 cm
Рака должина : 26 см
На водоотпорен длабочина е до 5 Bar,Може да Плива Со Тоа (ве Молиме да Не Притиснете Било кое Копче за Подводни)
ако ви треба подарок кутија , pls одете на линкот подолу за да се купи :

Кон својствата

Тип На Објект:
Дигитални Рачни Часовници
Бендот Должина:
26cm
Функција:
Алармот,Назад Светлина,Отпорен на Вода,Шок Отпорна,Целосно Календар,Плива,Хронограф,Авто Датум,LED дисплеј
Случај Обликот:
Круг
Бренд Име:
SKMEI
Движење:
Дигитални
Отпорност На Вода Длабочина:
5Bar
Случај Дебелина:
14mm
Бендот Материјал Тип:
PU
Dial Дијаметар:
46mm
Затворач Тип:
Тока
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Стил:
Спорт
Број На Модел На:
дигитален часовник 1248
Пол:
Мажи
Случај Материјал:
Пластични
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Бендот Ширина:
22mm
боја:
Црна,црвена,зелена,сина
Екранот:
Двоен Време

Производи во категоријата

Топла SKMEI Бренд на Луксузни Спортски Часовници Мажите Отворено Мода Дигитален часовник Мултифункциона

Превозот1 Го види да ги зачувате и прикажете 10 вежба на рекорди, и има долго траење на батеријата Рака Го

2017 SKMEI Нови Спортски Часовници Мажите Отворено Мода Дигитален часовник Мултифункционален 50 МЕТРИ Водоо

Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид : Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои дру

Бренд Име : SKMEI 1290Предмет Тип : Дигитални Рачни ЧасовнициДвижење : ДигиталниПол : МажиСтил : СпортотБоја :

,Посебна Карактеристика : Дисплеј Тип : Покажувачот + дигитални12 Цифри LCD Дисплејот, Екранот Час, Минута,

Движење : Дигитални Модул, Види Случај Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Види Случај Боја или Завршна обр

Понекогаш како custome проблем и временските проблем,тоа ќе биде одложен за неколку дена.Превозот и ракува

Со цел да се обезбеди да добиете вашата стока се ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како по

Главни Карактеристики 1 100% Сосема нов и со висок квалитет 2 Го прикажува времето со дигитални броеви 3 Ек

Имаме професионални R&D оддел, искусен тим на КК тим и да се заврши производството на системот, дека ние м

Функција : Шест Атрактивни Верзии За Опции; Напредни производствени технологии; Оригинални Јапонски в

SKMEI Мода за Мажи Спортски Компас Часовници Мажите се Види 3 Аларм Repeater Хронограф Назад Светлина Водоотпо

Мажите Паметни Спорт Види Нов SKMEI Бренд Bluetooth Калории Pedometer Мода Часовници Мажи 50 МЕТРИ Водоотпорен Диги

опис на производот : Бренд : AismeiПол : машки спорт видиСтил : Мода кул рачен часовникДвижење : ДВИЖЕЊЕ ЈАПО

Нови Мажите Воена Види EZON H001 Спортски Часовници Мултифункционален Дигитален Качување рачни часовници

SKMIE Види Мажите Луксузен Бренд Маскирна Воена Часовници LED Дигитални Водоотпорен Спорт машки рачни часо

Ве молиме пронајдете ја вашата локална царинска политика да се наметне должност или данок на промет на

Ретро Дизајн Кожа Бенд Аналогни Легура Кварц Зглоб ВидиФункција : 100% сосема нов и висок квалитетДвижење

Жешка!!! Само Calibrating Интернет Мерењето Мажи Спортски Часовници Водоотпорен 100 Дигитален часовник Пливањ

Спецификација : Пол : Мажи, Жени, ВозрасниСтил : Спортот,Модата & НеврзанДвижење : ДигиталниБендот Должин

Pendant подарок, ѓердан часовник, ѓердан види, синџир часовници, часовници кварц, модни накит, steampunk pendant, sheamp

, Componets се Вклучени : 1 x Оригинални САНДА Види 1 x Корисници на Прирачникот Ако ви треба кутија,.

2017 Мода Трендовски Популарни Relojes Де Hombre Мажите Кварц Види Мажите Часовници Врвот Бренд на Луксузни Mens р

SKMEI Мажите Smart Watch Pedometer Калории Хронограф Мода Спорт Часовници Хронограф Водоотпорен Mens рачен часовник S

Замена ќе бидат испратени во рок од 2 работни дена по добивањето врати објектот.П : Каде можам да добијам

Бренд : SKMEI 1025 Движење : Дигитални Движење Пол : Мажи & Машки Стил : Спортот & Мода Случај Материјал : Пласти

Please wait...