0
clear
  • 2018 Raydem Бренд Поларизирана Мажите Гроздобер очила за сонце Алуминиумска Рамка за Сонце Очила Очила Eyewear Додатоци За Мажи 2458
  • -20%
  • -20%
2018 Raydem Бренд Поларизирана Мажите Гроздобер очила за сонце Алуминиумска Рамка за Сонце Очила Очила Eyewear Додатоци За Мажи 2458

2018 Raydem Бренд Поларизирана Мажите Гроздобер очила за сонце Алуминиумска Рамка за Сонце Очила Очила Eyewear Додатоци За Мажи

DEN 881.76
DEN 838.00

Достапност
Производот е достапен


RAYDEM
Поларизирани Очила За Сонце
Answer : ___________________________ Note : димензии прирачник за мерење, ако има грешки in1-3мм,ве молиме да се разбере!

Кон својствата

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Број На Модел На:
2458
Леќа Ширина:
62
Бренд Име:
Raydem
Оптички Леќи Атрибут:
Огледало,Поларизирана,UV400
Рамка Материјал:
Алуминиум Магнезиум
Леќи Материјал:
Polaroid
Леќа Висина:
42
Стил:
правоаголник
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Мажи
Времето на пазарот:
Пролет/лето 2018
Тип:
2458
Применливи пол:
Унисекс
леќи во боја:
црвено црна и сина
Функција:
спречување на УВ

Производи во категоријата

KDEAM 2018 Лето Нови Спортски eyewear Мажите Очила Прекумерно Партија очила за сонце со рамен врв Плоштадот Сон

Информации За ПроизводотДостапни БоиДетали ШоуПроизвод ЕкранотМодел / Натпреварот ШоуПлаќање1...

Кои се предностите на 171 : 1 Разни Бои и Брза ИспоракаПостојат 6 бои, и ние имаме доволно залихи на секоја б

Ние прифаќаме различни видови на плаќање Погоре споменатите се главните методи за плаќање.Штом се извр

БОБО ПТИЦА Мажите очила за сонце Дрво Луксузен Бренд Дизајнер Огледало Поларизирани Леќи на Дрво Сонце

2017 моден Дизајн очила Eyewears Барок Луксузни Ретро рачно изработени Метал Пеперутка цвет бисер Жените Гро

Овој Пакет содржи : 1pc очила за сонце 1pc случај кутија 1pc микрофибер торбичка 1pc микрофибер крпа за чистењ

Добредојдовте во мојата продавница 100% сосема нов и висок квалитет на Високо квалитетни очила за сонце о

Ние обезбедуваме Брза Eliexpress превозот.ако треба ,ве молиме контактирајте со нас преку expressпошта или whatsapp,

Ве молиме да обрнете внимание за да изберете големина на пакување кутија Високи цени на слики вклучуваа

Добра Вест !!! Не Пропуштајте ја Оваа Денес се ЗанимаваКупи некој производ 3 компјутери се 3% ПОПУСТ!

Бебе Момчиња Девојчиња Деца очила за сонце Гроздобер Круг Сонце Очила УВ 400 Деца " очила со Oculos De Sol lunette д

PARZIN HD Најлон Поларизирани очила за сонце За Жените Гроздобер Мачка Очи Женски Очила за Сонце Дами Нијан

Please wait...