0
clear
  • 5D DIY Дијамант Сликарство Крави и Птици Животни Patter Сет за Везови Крстот Бод Кристал Мозаик Колекции Ѕид Слики
  • -20%
  • -20%
5D DIY Дијамант Сликарство Крави и Птици Животни Patter Сет за Везови Крстот Бод Кристал Мозаик Колекции Ѕид Слики

5D DIY Дијамант Сликарство Крави и Птици Животни Patter Сет за Везови Крстот Бод Кристал Мозаик Колекции Ѕид Слики

DEN 463.68
DEN 301.00

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

Големина:
20x20cm, 25x25cm, 30x30cm, 35x35cm, 40x40cm, 45x45cm, 50x50cm, 60x60cm
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Бренд Име:
Yumeart
Платно Пакување Метод:
Навива
Стил:
Пастирски
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Број на Бои:
30-45
Шаблон Тип:
Животните
Pasting Област:
Полн плоштад дијамант сликарство
Поставете Тип:
Дијамант Сликарство Крстот Бод
Алатки тип:
Пинцети, Pick-Up Алатки
категорија:
крстот бод
Број На Модел На:
Diy дијамант painitng
вежба процент:
100% 5D целосна вежба плоштадот дијаманти
Користење на локални:
домување,хотели,канцеларии,сали за состаноци,јадење соби,ресторан
Дијамант шема:
Игла Уметности
Алатки:
форцепс или креда,пластични плочи или кутии
Шема:
Дома Декорација Ѕид Налепница
Видови:
Полн плоштад дијамант сликарство крстот бод

Производи во категоријата

Alice земјата на чудата Дијамант Везови 5 D Сликарство Крстот Бод Мозаик Шема круг Кристал везана подарок Д

Име на производ : DIY Дијамант СликарствоБренд : ангел е ракаДијамант тип : 2,5 mm Плоштадот ДијамантУпотреб

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.И ако сеушт

Ние ќе го реши проблемот.Производ Спецификите и Фото ШоуВнимание : Нашата Дијамант Сликарство Е Без Рам

(пребарување "costom" во мојата продавница)П : Како можам да го испратам мојот сопствени фотографии за вас?A :

Бренд име : KAMY YI Porduct име : Нова генерација DIY дијамант сликарство Дијамант type : Full вежба дијамант Пакување

DIY дијамант привлече личност од било која возраст може да се направи, бидејќи, вклучувајќи деца, членови

Добредојдовте на DIADIY Дијамант сликарство ПродавницаВнимание : A Експрес обично имаат царина прашање, во

се Најде соодветствува дијаманти користејќи checkлиста извезена од страна на платно Лифт дијаманти со ве

За да се заврши на добро дијамант цртање, го стави во вашиот избор на соодветна рамка (производот не содр

Ако не знаете каква боја да се користи, ве молиме обратете се до боја на табелата 6 Брза испорака; 7 Комбин

Се користи за да клип за џвакање вежба пинцети, пластичен послужавник.Пад На ПревозотИмаме Најдобар Ква

Мозаикот сликарство не HD слика.5 mm (како што се на Пиксели од сликата)."П : Дали дијамант вежба платно завр

Тоа само ќе ве однесе 1 минута Но купувачот треба плати се врати превозот Ако сликата е комплексен, мала

добредојдовте нашата продавницаНАШИОТ сите производи се фабрички директна продажбаИзберете шаблон Ти

1 : Поради ограничувањето на мерење, вистинската големина сигурно ќе имате некои мали грешки (помалку од

Според соодветните боја кодирани менгеме соодветните смола инкрустирани дијаманти Време на испорака :

П : Е овој производ полна со дијаманти?A : да почитувани,целата слика на плоштадот смола вежба .■DIY произв

Splices треба рамен против уредни, немаат пукнатини Ние брод стоката во рок од 5 работни дена по приемот рас

за големина на : големина е со големина на сликата, не големина на екранот, има некоја грешка (12 cm).Дијаман

Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас Ако сликата е комплексен, мала големина, ќе не е многу доб

1 : Поради ограничувањето на мерење, вистинската големина сигурно ќе имате некои мали грешки (помалку од

Драги ценети купувачи, ве Молиме да обрнете внимание! Ние се продава дијамант слики се полуготовиот про

Име на производ : DIY Дијамант СликарствоБренд : ангел е ракаДијамант тип : 2,5 mm Плоштадот ДијамантУпотреб

5d Рубикова Коцка Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод Accesorios Maquina Де Coser Бесплатен Превозот Дијамант Везови

П : Колку време ќе можете да го испратите производи?A : почитувани, општо земено, ние ќе испрати пратката в

За Фото ОбичајТоа е навистина популарни и модерен да се обичај без оглед на фотографијата што сакате да

Please wait...