0
clear
  • skylarpu Нов 7 инчен 164*99mm екран на Допир за Garmin Dezl 7xx 760LM 760LMT GPS Навигација digitizer panel
  • -20%
  • -20%
skylarpu Нов 7 инчен 164*99mm екран на Допир за Garmin Dezl 7xx 760LM 760LMT GPS Навигација digitizer panel

skylarpu Нов 7 инчен 164*99mm екран на Допир за Garmin Dezl 7xx 760LM 760LMT GPS Навигација digitizer panel

DEN 864.00
DEN 778.00

Достапност
Производот е достапен


Шенжен Skylarpu Електронски Technology Co.,Ltd
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Кон својствата

Екран Тип:
Отпор На Екранот
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
Универзална
Бренд Име:
skylarpu
Број На Модел На:
Dezl 7xx 760LM
Големина На Екранот:
7 инчен
Надворешна димензија:
164mm*99mm
Допрете област:
157mm*99mm

Производи во категоријата

Нови 8 инчен LCD Екран на Допир Собранието Замена За AsMe MO Pad 8 ME581 ME581 C k01h LCD екран За AsME581 C

Новата Црна 10.1" Екран на Допир Digitizer Стакло За View Sonic View Pad i R10 Q Таблет КОМПЈУТЕРПакетот вклучува : 1 x екран

9 инчен 211*126 екран на допир ракопис екран автомобил потпирачи за глава екран на допир 9 инчен at090tn10 12 HSD090 ID

Бесплатен превозот, : ние ќе ви ја испратиме стоката од страна на Кина пост или други Пост.Ние не сме одго

Плаќањето се excpected во рок од 7 дена по аукција затворени ) Ние не сме одговорни за превозникот транзит вре

Почитувани Клиенти : Ние би сакале да ја искористам оваа можност да ви се заблагодарам за вашиот вид под

Оригинални 7" инчен остриги T72 X 3g / Супра M72 KG Таблета екран на Допир Digitizer панел Стакло Сензор замена Бес

Новите 7" Таблет PB70 A1407 екран на Допир digitizer панел замена стакло Сензор Бесплатен ПревозотПакетот вклучу

Новите 7" Таблет За Texet ТМ7849 3 G екран на Допир digitizer панел замена стакло Сензор Бесплатен ПревозотПакетот

,, кога ќе пополнување вашиот информации како купувачот, така што курир може испорака на вашите предмети

Објектот Спецификација : НОВ Висок Quanlity Екран на Допир за Samsung GALAXY Tab 8.0 P350 Црна Замена на ЕкранотБоја : Ка

Нови 10.1" инчен LED Екран N101 L6L0 D B101 AW06 V 1 N101 LGEL41 HSD101 PFW4 Екран За ACER СТРЕМАТ ЕДЕН D255 D260 D257 D270

Новите 7" инчен екран на Допир Остриги T72 ER 3 G Таблет на Допир панел Digitizer Стакло Сензор Бесплатен Превозо

Почитувани Клиенти : Ние би сакале да ја искористам оваа можност да ви се заблагодарам за вашиот вид под

Srjtek 8" За Ritmix РМБ855 / Рос и Moor РМБ878 G / Texet ТМ8041 LCD Дисплеј 40 pin 174*135mm Таблета Екран Замена на Делови

Новите 7" Таблет За Остриги T7 X 3 G екран на Допир digitizer панел замена стакло Сензор Бесплатен ПревозотПакет

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина Нашата цел е задоволс

Neo Thinking За Huawei Чест Игра Mediapad Т1 701 U Т1701 U Екран на Допир + LCD Digitizer Собранието Бесплатен Превозот

ИЛИ, можете да изберете да имате замена.Тоа е невозможно да се третираат прашања ако we не знае за нив!...

Бидејќи има некои таблети со различни екран на допир конектор кабел за истиот таблет.Јас ќе ви помогнат

7" 7inch панел осетлив на допир екран digitizer стакло за Сите Победник A13 П8 Q88 Таблет КОМПЈУТЕР СРЕДИНАТА на BSR028

Почитувани Клиенти : Ние би сакале да ја искористам оваа можност да ви се заблагодарам за вашиот вид под

Тие не се вклучени во комплетот.* Ве молиме цел директно ако вашиот LCD број на моделот е иста како нашата

Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превоз

Новите 7" инчен Таблет КОМПЈУТЕР 800x480 JML7001102V1 B TFT LCD Екран панел Матрица Дигитална Замена Бесплатен Превоз

Please wait...