0
clear
  • Оригинални Нови 11 инчен екран на Допир 5801-8010-11001 екран на Допир Панел TP-110F-01 UG Човек-машина интерфејс digitizer panel
  • -20%
  • -20%
Оригинални Нови 11 инчен екран на Допир 5801-8010-11001 екран на Допир Панел TP-110F-01 UG Човек-машина интерфејс digitizer panel

Оригинални Нови 11 инчен екран на Допир 5801-8010-11001 екран на Допир Панел TP-110F-01 UG Човек-машина интерфејс digitizer panel

DEN 7584.00
DEN 6826.00

Достапност
Производот е достапен


Шенжен Skylarpu Електронски Technology Co.,Ltd
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Кон својствата

Екран Тип:
Отпор На Екранот
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Големина На Екранот:
10~13 Инчен
Компатибилен Бренд:
Универзална
Бренд Име:
skylarpu
Број На Модел На:
5801-8010-11001
Екран Тип:
Отпор На Екранот
Големина На Екранот:
11 инчен
надворешна димензија :
243mm*144mm*298mm
Интерфејс Број:
4 пина

Производи во категоријата

Почитувани Клиенти : Ние би сакале да ја искористам оваа можност да ви се заблагодарам за вашиот вид под

Тие не се вклучени во комплетот.* Ве молиме цел директно ако вашиот LCD број на моделот е иста како нашата

Новите 7" инчен таблет на допир на Beneve R70 DC R70 AC Деца Таблет КОМПЈУТЕР Осетлив на Допир Панел Бесплатен Пре

Новите 7" инчен екран на Допир Остриги T72 ER 3 G Таблет на Допир панел Digitizer Стакло Сензор Бесплатен Превозо

Новите 7" инчен Таблет КОМПЈУТЕР 800x480 JML7001102V1 B TFT LCD Екран панел Матрица Дигитална Замена Бесплатен Превоз

Нови 8 инчен LCD Екран на Допир Собранието Замена За AsMe MO Pad 8 ME581 ME581 C k01h LCD екран За AsME581 C

Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превоз

Почитувани Клиенти : Ние би сакале да ја искористам оваа можност да ви се заблагодарам за вашиот вид под

Почитувани Клиенти : Ние би сакале да ја искористам оваа можност да ви се заблагодарам за вашиот вид под

Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превоз

Почитувани Клиенти : Ние би сакале да ја искористам оваа можност да ви се заблагодарам за вашиот вид под

За мултиобјект нарачки, ве молиме да НЕ се изврши уплата до вас имаат освоено сите предмети што сакаат д

Новата Црна 10.1" Екран на Допир Digitizer Стакло За View Sonic View Pad i R10 Q Таблет КОМПЈУТЕРПакетот вклучува : 1 x екран

трговски описZhi Yu Sun 149mm*83mm HLDАМО1654 6inch Екран на Допир за стакло 4 жици resistive USB екран на допир панел шалче ко

Повратни информации : Ако сте задоволни со нашите производи и услуги pls се земе една минута за да ни оста

Бидејќи има некои таблети со различни екран на допир конектор кабел за истиот таблет.Јас ќе ви помогнат

Новите 7" За TEXET ТМ7086 Таблета LCD екран панел Матрица Дигитална Замена Бесплатен ПревозотПакетот вклучува

Нови 8" инчен DXP2 J10552080 BFPC Екран на Допир Панел за Teclast X80 Плус Digitizer Сензор Замена Бесплатен превозот

ИЛИ, можете да изберете да имате замена.Тоа е невозможно да се третираат прашања ако we не знае за нив!...

Please wait...