0
clear
  • М5 Паралелно Иглички Dowel Иглички GB119 304 од не ' Рѓосувачки Челик Цилиндрични Pin Фиксна Локација Paralled Иглички Напнатост се Тркалаат Иглички GB/T119
  • -20%
  • -20%
М5 Паралелно Иглички Dowel Иглички GB119 304 од не ' Рѓосувачки Челик Цилиндрични Pin Фиксна Локација Paralled Иглички Напнатост се Тркалаат Иглички GB/T119

М5 Паралелно Иглички Dowel Иглички GB119 304 од не ' Рѓосувачки Челик Цилиндрични Pin Фиксна Локација Paralled Иглички Напнатост

DEN 417.12
DEN 396.00

Достапност
Производот е достапен


Предмет : Dowel Иглички
Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Стандард : GBT/119
Пакување : Пластична Кеса
Големина : M5

Кон својствата

Дијаметар:
M5X6 X 50 КОМПЈУТЕРИ, M5X8 X 50 КОМПЈУТЕРИ, M5X10 X 50 КОМПЈУТЕРИ, M5X12 X 30 КОМПЈУТЕРИ, M5X14 X 30 КОМПЈУТЕРИ, M5X16 X 30 КОМПЈУТЕРИ, M5X18 X 20 КОМПЈУТЕРИ, M5X20 X 20 КОМПЈУТЕРИ, M5X25 X 20 КОМПЈУТЕРИ, M5X30 X 10 КОМПЈУТЕРИ, M5X40 X 10 КОМПЈУТЕРИ, M5X50 X 10 КОМПЈУТЕРИ, M5X60 X 5 КОМПЈУТЕРИ, M5X70 X 5 КОМПЈУТЕРИ, M5X80 X 5 КОМПЈУТЕРИ
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
DS014
Тип На Објект:
Иглички
Акции:
богатите
Потекло:
Кина
Услуга:
Пад на превозот
Големина:
M5

Производи во категоријата

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари M3 M3*25 M3x25 M3*30 M3x30

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари M5 M5*18 M5x18 М5*20 M5x2

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари M6 M6*12 M6x12 M6*16 M6x16

2.95(D)15.8 mm нерѓосувачки челик dowel pinНие имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат с

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруариМ1.5 М1.5*6 М1.5x6 М1.5

Нерѓосувачки Челик Еластична Сплит Pin големина : 3( г )14( L )mmНие имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полињ

Нерѓосувачки Челик Еластична Сплит Pin големина : 4( d )8( L )mmНие имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња

6(D)45(L)mm Имајќи Челик dowel pinНие имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари М8*60 M8x60 М8*70 M8x70

4(D)6(L)mm Имајќи Челик dowel pinНие имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата

6(D)12(L)mm Имајќи Челик dowel pinНие имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата

2.5(D)22(L)mm Имајќи Челик dowel pinНие имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашат

2.55(D)15.8 mm нерѓосувачки челик dowel pinНие имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат с

1.45(D)15.8 mm нерѓосувачки челик dowel pinНие имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат с

Нерѓосувачки Челик Еластична Сплит Pin големина : 4( d )12( L )mmНие имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полињ

Објект : Подели Игли / Cotter ИгличкиМатеријал : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликСтандард : GBT / 91Пакување : Пластич

2(Д)25(L)mm Имајќи Челик dowel pinНие имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата

Нерѓосувачки Челик Еластична Сплит Pin големина : 3( d )12( L )mmНие имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полињ

2.5(D)10(L)mm Имајќи Челик dowel pinНие имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашат

М8 нерѓосувачки челик clevis Pin со глава, Рамна глава цилиндрични pin со дупкаНие имаме повеќе од 10 yeas искуств

3(D)11(L)mm Имајќи Челик dowel pinНие имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата

4(D)8(L)mm Имајќи Челик dowel pinНие имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари M3 M3*18 M3x18 M3*20 M3x20

2(Г)20(L)mm Имајќи Челик dowel pinНие имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата

M2x L(10 / 12 / 16 / 20 / 25 / 30 / 35) 2mm нерѓосувачки челик пролет сплит cotter pin

Нерѓосувачки Челик Еластична Сплит Pin големина : 4( д )25( L )mmНие имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полињ

Предмет : Нерѓосувачки Челик Clevis Иглички М3 Со Главата Метрички Fastenerd = M3d1 = 1.6 1.74 mmdk = 4.7 5mmк = 1.5 mmLh = 1.6 mmДолж

2.5(D)24(L)mm Имајќи Челик dowel pinНие имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашат

Please wait...