0
clear
  • кујна тапа бакар антички допрете миксер torneira една дупка Топла и ладна Потоне тапа Зеленчук слив тапа Ретро славини
  • -20%
  • -20%
кујна тапа бакар антички допрете миксер torneira една дупка Топла и ладна Потоне тапа Зеленчук слив тапа Ретро славини

кујна тапа бакар антички допрете миксер torneira една дупка Топла и ладна Потоне тапа Зеленчук слив тапа Ретро славини

DEN 1919.52
DEN 1113.00

Достапност
Производот е достапен

Цената не вклучува тарифи, тарифи платени од страна на купувачот, продавачот не е одговорен за тарифите. Се надевам купувачи ќе можат да ги разберат. Ние сме, исто така, главоболка за национални тарифни политика . 1.Големина И Тежина Поради Лични Метод Со Мерење Алатка Е Различна, Па Така Не Може Да Биде Мала Грешка,Се Надевам Дека Ќе Може Да Се Разбере, Ви Благодарам. 2.Како и производство на различни серии, производот тежина ќе биде за 30-100 грама на пристрасност, тоа е нормално 3.Ве Молиме Забелешка Големина На Цевки Што Треба, Ако Не Информира Нас, Ние Ќе Испрати G1/2"

Кон својствата

Инсталација Тип:
дек монтирани
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Стил:
Современа
Број на Рачки:
Една Рачка
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Ладно & Топла Вода:
Yes
Rotatable Или Не:
Yes
Бренд Име:
kaimeilin
Вентил Core Материјал:
Керамички
Број На Модел На:
0210101
Површински Третман:
Полиран
Спреј Тип:
Никој
Број на Дупки за монтажа:
Една Дупка

Производи во категоријата

Triflow Нерѓосувачки Челик SФилтер Тапа LeadFree Пиење Вртливата Spout Филтрирана Вода 3 Начин Кујна Тапа ФилтерА

Плаќање : Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : со Кредитна Картичка, VISA, Банката за Банкарски Тран

Плаќање : Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : со Кредитна Картичка, VISA, Банката за Банкарски Тран

Ако цел Тапа во мојата продавница! Бидејќи на друга земја имаат различни цевка големина одговара за тап

Ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни и неутрални повратни информации или помалку од

Бесплатен превозот Ниска Цена Промоција Бранеа Nickle Солидна Месинг Пролет Кујна Тапа Две Spouts се Повлече

тапа експерт , ние само го продаде тапа , фабрика продажба директнокој ви треба , pls додади белешка , ви бл

Европската природни жад и злато кујна тапа топла и ладна зеленчук слив ротирачки чешми сите антички бак

Бесплатен превозот Флексибилни Кујна се Повлече Од Славина Црна Бронза Месинг Потоне Миксер Чешми Палу

Ви благодарам многу за посетата на нашата продавница,Се надевам да расте со вас заедно и да биде winwin пар

Бакар јадење протегала слив LED тапа светилка, Кујна предводена тапа миксер вода допрете топла и ладна, Р

Една дупка Кујнски мијалник слив тапа хром позлатен Бања Ротира јадење слив тапа миксер вода допрете то

Масло Протри Бронза потоне јадење слив тапа антички, Ротира миксер допрете кујна слив тапа гроздобер, М

КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС wechat : 180 2683 2658 / JAKA_faucetна продажбакујна тапасотечен сапун фармацевт

Функција : Двојно вода штекер поставување,Погодни за употреба во кујнатаМатеријал : 304 од не ' рѓосувачки

Опис на производот Функција : кујна тапа Стил : Современи Крај : Хром Инсталација Дупки : 1 Број на Рачки : 1

Ве молиме контактирајте со нас за Поевтини Превозот Надомест & Влезот Цевки Големина со нас Пред место ц

Бакар кујна јадење слив тапа хром, Ротира месинг миење слив тапа топла и ладна, Бања вода потоне слив тап

Нови Пластични пролет натоварени кујнски мијалник миксер допрете тапапод притисок : 0.81 Mpa Тема големина

Дувачкиот јадење слив тапа топла и ладна, Ротира за миење слив тапа кујна се повлече надолу, Бакар една д

Бесплатен превозот Најдобри продажба Повлече Надолу Кујна Тапа Допрете Топло Ладно Миксер Црна боја Бо

Имајте на ум Пред да се Купи : за Да се избегнат загубите и за нас, ве молиме одвојте време да го прочитате

Бесплатен Превозот Печени Бели Месинг Вртливата садопери Тапа 360 степени ротирачки Кујна Миксер Допрет

Кујна Чешми Прочистувач 3 Начин Чешми за Вода Филтер Црн Хром Двојна Вклучете се Справи со Кран Месинг Spr

тапа експерт , ние само го продаде тапа , фабрика продажба директнокој ви треба , pls додади белешка , ви бл

Ние ќе ги напише на следење на број на aliexpress по испраќање.Вентили : вентил е клучен дел од било тапа.Објек

Ако цел Тапа во мојата продавница! Бидејќи на друга земја имаат различни цевка големина одговара за тап

Нова Кујна тапа ORB Бакар за ладна и топла вода допрете Потоне тапа Зеленчук перење слив 360 степени ротира

Please wait...