0
clear
  • Adixyn ЦРВЕН Камен Дубаи Накит За Жените Златна Боја Етиопската Хривнија/Алка Трендовски Африкански Арапските Подароци N-12214
  • -20%
  • -20%
Adixyn ЦРВЕН Камен Дубаи Накит За Жените Златна Боја Етиопската Хривнија/Алка Трендовски Африкански Арапските Подароци N-12214

Adixyn ЦРВЕН Камен Дубаи Накит За Жените Златна Боја Етиопската Хривнија/Алка Трендовски Африкански Арапските Подароци N-12214

DEN 264.00
DEN 238.00

Достапност
Производот е достапен


Повод : Marrige,Годишнина,Ангажирање,забава, Подароци и така натаму. Ако објекти се оштетуваат или се губат кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Метали Тип : Заштита На Животната Средина Бакар. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Сепак, доколку сметате дека на објектот доби е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.
Пакет : еден стил, еден пакет/ 12 компјутери во една OPP вреќа.
НАПОМЕНА : Производ големина, ве Молам, Како што е прикажано на сликата, ако не се разбере големината, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!
Клиентот ОЕМ достапни & Прилагодено дизајн е добредојден. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите. Ве молиме да оставите позитивен feed back и 5-Ѕвезди е да сте задоволни со нашата објекти и услуги. Да се осигура дека вашиот објект се уште ќе ви одговара совршено, нашите казанџии направивме сите наши објекти со additonal ткаенина во чини да се овозможи мала големина модификација за да се направи лесно. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Големината или Одговара на Прашањата : Повеќето од нашите предмети се рачно изработени, на готови предмети можеби се разликуваат од околу 1-3cm во одредени мерења.
ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ
Adixyn ЦРВЕН Камен Дубаи Накит За Жените Златна Боја Етиопската Хривнија/Алка Трендовски Африкански Арапските Подароци N-12214
Материјал : Бакар или позлатени, а не чисто злато , нормално тоа ќе се чуваат во боја за две години.За Рефус со Цел,ве Молиме контактирајте ме!
Нарачката износот е над $180, ние ќе ја испрати преку DHL/UPS/Aramex/Федекс слободно, но данок не е вклучена
Ние главните направи најдобар висок квалитет накит
Ако било какви прашања, ве молиме да не hestitate да контактирате со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа
Испорака :
Ние ќе испрати производи во 2-4 дена по исплата потврди
Epacket : 10-15 работни дена за САД
Кина Пост Воздух Mail 20-45 работни дена да повеќето земји
Хонг Конг Пост Ail Mail 15-30 работни дена да повеќето земји
Најголемиот дел налози,можеме да бесплатни аранжмани Fed Ex или DHL Враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.

Кон својствата

Метална боја:
Злато-боја
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
позлата:
Злато-боја
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Никој
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
1221
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Adixyn

Производи во категоријата

Стоки класа : Директни Фабрика Цена,Исклучителен Квалитет,Модерен СтилСостојба : 100% Сосема НовВисок ква

МОДЕН ХРИВНИЈАОПИС : ГОЛЕМИНА : НАРАКВИЦА ОКОЛУ 20 CM ,СРЦЕТО X 20 MM 18 MM ,КОПЧЕ 22 MM X 10ММКОЛИЧИНА : ЕДЕН СЕТ (ЕДЕ

Dongguan Импресивен НакитДетали За Производот* Free Гравирање,Cutome Дизајн*Трговија на големо 1 / 5pcs или повеќе,

закачам дијаметар : 2.7" закачам големина : 190mm х 40mm Шарм големина околу 7.5"должина & 1.57" ширина алка тежина :

Моден Елеганција на Стилот од не ' Рѓосувачки Челик Едноставна Индивидуализира Алки Сребро Златен Наки

За нас Ние сме накит производителот и веледрогеријата, добавувачи на бутик,продавница,битпазар.Сликите

Информации за производотМетали : 24 K Жолто златоТежина : 22.59 gГолемина : 17cm / 6 инчиБелег : 999 златоXIN WAN ЈУАН

Моден Хривнија Алка 100% Сосема Нов И Висок квалитет на Неговите посебен дизајн ќе направи да изгледате о

Ние прифаќаме сите методи за плаќање погоре Ако производите се продаваат надвор, тие ќе бидат испратени

Врежани и мастило полнат силиконски wristbands големина : 202*12*2mm 50 PCS / Многу

ве молиме запомнете контактирајте со нас на прво место!!(email ,порака,Trade Manager)Ние ќе ги реши сите ваши проб

Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки...

другите земји обично трае околу 3045 дена да се вашата рака Преку Кина пост Воздух парцела , но Русија, Јуж

за пратката 1 ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ (Освен некои земји и APO / FPO) 2 Нарачки обработени навремено по плаќање на

Топла Пеперутка Дизајн 30ММ Twist off Етерично Масло Diffuser Нараквица Со СТП кожа Бенд Сребро Ароматерапијата

ТОПЛА ПРОДАЖБА ПРЕДМЕТИСтавка ОписСостојба : 100% Нов Тип : Христијанската Црква Исус Риба Библијата Шарм

11921 224474 2017 Гроздобер Панк Луксузен Бренд За Накит Помине Титаниум Хривнија Челик Накит Злато Позлатен Т

Please wait...