0
clear
  • Mryok+ ПОЛАРИЗИРАНА се Спротивстави на SeaWater Замена на Леќи за Oakley Antix очила за сонце Стелт Црна
  • -20%
  • -20%
Mryok+ ПОЛАРИЗИРАНА се Спротивстави на SeaWater Замена на Леќи за Oakley Antix очила за сонце Стелт Црна

Mryok+ ПОЛАРИЗИРАНА се Спротивстави на SeaWater Замена на Леќи за Oakley Antix очила за сонце Стелт Црна

DEN 1344.00
DEN 1008.00

Достапност
Производот е достапен

Mryok+ ПОЛАРИЗИРАНА се Спротивстави на Sea Water Замена на Леќи за Oakley Antix очила за сонце Mryok+ ПЛУС Прецизност Поларизирани Леќи (1 Парче) Ексклузивни Боја Оптимизиран Техника За Најдобри Визија во Одредени Средини Mryok+™ Стабилна Материјал Огледало Слој Бои : Оган Црвена, Мраз Сина, 24 K Злато, Емералд Зелена, Плазма Виолетова, Титаниум Никој Огледало Слој Бои : Стелт Црна, Бронза Кафеава, Сива Photochromic, Јасно, HD Розова боја, HD Жолта, Сива Зелена Напредни Нано-слој - се Противи Seawater, Солена Вода, Сапуница Вода, Нафта, Магла & Прашина Анти-Нула Плус+ Тешко Слој Поларизирани Леќи за Намалување на Отсјај & Подобрување на Contras Спецификација : Одговара Рамка : Oakley Antix очила за сонце Рамка Леќи во Боја : Стелт Црна Светлината Пренос : 9% се Исполнат Стандардите : ANSI Z80.3-2010, ISO 12312-1 : 2013, AS/NZS 1067 : 2003
***Купување Не Вклучува Рамка*** Превозот и Обработка : Бесплатен Превозот во Светот за Брза Обработка на Бродот Од Вашите Нарачки 5-15 Работни Дена во Повеќе Од 100 Земји(e Packet опција) Солидна Безбедност на Пакет Врати & Гаранција : 100% Задоволни со Mry Lens™ Слободни Врати во 180 Дена 365 Дена Против Дефект
ДОБИЕТЕ ПРЕМИУМ ЗАМЕНА НА ЛЕЌИ ОД MRYOK.
***Напомена : Mry Lens™ Не Е Поврзано Со Oakley Во Секој Аспект. Било Каква Употреба На Oakley Трговски Марки Е Само За Да Се Опише Овие Производи. Oakley, Inc. Не Е Поврзан Со Нашата Продавница И Не Потврдува, Спонзор, Поддршка Или Се Дружат Со Нашите Производи.***
Премиум Бренд Припаѓа на Mryok ДОО.

Кон својствата

Леќи Во Боја:
Црна
Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Леќи
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
Одговара за Antix
Бренд Име:
Mryok
Обложување:
HMC
Одговара:
За Oakley Antix Очила За Сонце
Леќи Во Боја:
Стелт Црна
УВ 400 Заштита:
UVA / UVB / UVC
одговараат за:
Возење Велосипед Трчање, Возење Риболов Голф Мото Спорт
Се Зголеми Јасноста:
Yes
Анти-Отсјај:
Yes
Леќа Техника:
Обоени Огледало Обложени
100% Одговара за Автентични Oakley Гаранција:
Yes
Отпорен На Seawater, Сапуница Вода, Масло, Магла :
Yes

Производи во категоријата

Поларизирана Замена на Леќи за Oakley Јупитер очила за сонце Клучните Параметри : Прецизност Поларизирани

Замена на Леќи за ВилицатаОбјектот Карактеристики*Исполнет Јасност Поларизирана Филм**100% UV400 Заштита О

Замена на Леќи за Eyepatch 1 и 2 EyepatchОбјектот Карактеристики*Исполнет Јасност Поларизирана Филм**100% UV400 Зашти

Mryok АнтиНула Замена на Леќи за Oakley Antix очила за сонце Клучните Параметри : Прецизност Леќи (2 Парчиња) Прем

Поликарбонат Замена на Леќи за BadmanОбјектот Карактеристики*Исполнет Јасност Поларизирана Филм**100% UV400 З

1.56 Индекс Прогресивна + Photochromic(Транзит Боја) Леќи : пар (Прилагодено Леќи)Леќи горниот дел е за далечина б

Поларизирана Замена на Леќи за Кантина 2006Објектот Карактеристики*Исполнет Јасност Поларизирана Филм**1

Поларизирана Замена на Леќи за Oakley Катализатор очила за сонце Клучните Параметри : Прецизност Поларизи

Поларизирана Замена на Леќи за Oakley Јулија очила за сонце Клучните Параметри : Прецизност Поларизирани Л

1.61 Индекс БАЗА КРИВА Sunglasse Леќи : пар (Прилагодено очила за сонце)Ова е основната крива очила за сонце, ле

38 инчен (исклучени од силикон) Пол : Возрасни,Жени,Мажи Боја : Црна Пакет се Вклучени : 1 x Очила Синџир Нема

Поларизирана Замена на Леќи за X Метал XXОбјектот Карактеристики*Исполнет Јасност Поларизирана Филм**100%

Mryok+ ПОЛАРИЗИРАНА се Спротивстави на Sea Water Замена на Леќи за Oakley Половина Јакна XLJ очила за сонце Mryok+ ПЛУС

Mryok+ Спротивстави Sea Water Замена на Леќи за Oakley Масло Екипаж очила за сонцеMryok+ПЛУС : Прецизност Поларизира

· Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена

Поларизирана Замена на Леќи за Чудовиште PupОбјектот Карактеристики*Исполнет Јасност Поларизирана Филм

100% Сосема Нов И Висок Квалитет, Големина : дијаметар 5.5 mmmm,Torlerance +0.02 mm Материјал : Јаглероден Челик Одгова

На beaded синџир стил eyeglass синџир е многу деликатна и згодна.Тоа е голем накит, но, исто така, многу издржлив

Поларизирана Замена на Леќи за Oakley Bottlecap очила за сонце Клучните Параметри : Прецизност Поларизирани Ле

Поларизирана Замена на Леќи за Чудовиште КучеОбјектот Карактеристики*Исполнет Јасност Поларизирана Ф

Please wait...