0
clear
  • Врвен Квалитет на Неколку Заклучување Љубов CZ бренд Мода Накит Ткаенината Картер Нараквици Алки 316L не ' Рѓосувачки Челик Гривни За Жени
  • -20%
  • -20%
Врвен Квалитет на Неколку Заклучување Љубов CZ бренд Мода Накит Ткаенината Картер Нараквици Алки 316L не ' Рѓосувачки Челик Гривни За Жени

Врвен Квалитет на Неколку Заклучување Љубов CZ бренд Мода Накит Ткаенината Картер Нараквици Алки 316L не ' Рѓосувачки Челик Гривни

DEN 384.00
DEN 288.00

Достапност
Производот е достапен


за пратката 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. faceback 1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве Молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации. 2. Ако имате било какви проблеми или прашања во однос на вашата трансакција ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. 3. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа,Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да ја пратите вашата e-mail или жалба до нашиот менаџер. За нас, и Ние се Yiwu E-Сјај Накит Co., Ltd е професионална накит компанија во Yiwu, која е симбол на пазар на стоки. Како производител и веледрогерија, на различни накит и други декорација. Ние бидете сигурни дека Поволните цени врз основа на висок квалитет,бидејќи ние сме на накит производство фабриката. Ви посакувам имаат пријатно купување!

Кон својствата

Метална боја:
Злато-боја, Челик Боја, се Зголеми Златна Боја
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
MIS JQYRIA
Обликотшема:
Срцето
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Број На Модел На:
ev-b38
Стил:
Романтични
Пол:
Жените
Дијаметар:
7cm
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
позлата:
Злато-боја

Производи во категоријата

Се опише Состојбата : 100% Сосема Нов КОЛИЧИНИ 1 BUC МАТЕРИЈАЛ алуминиум + Бакарна змија синџир Страна : 20cm Ти

5243021197067781COUYA 3 Бои Срцето Pendant Нараквици&Алки на Тенка Арматурна Едноставен Накит Мода Сребрена / Gold / Розо

Материјал* 316 L не ' Рѓосувачки Челик + 18 K Розово Злато позлатен + CZ Циркони* Спречување на алергија и Никог

Повеќе ИнформацииБесплатен Превозот за секој производи ~ Добредојдовте вашата нарачка~Ако сакате да на

за пратката 1 ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ (Освен некои земји и APO / FPO) 2 Нарачки обработени навремено по плаќање на

Dongguan Импресивен НакитДетали За Производот* Free Гравирање,Cutome Дизајн*Трговија на големо 1 / 5pcs или повеќе,

1.Превозот на Сите Објекти во нашата продавница се Превозот Бесплатно,превозот начин ќе зависи од вкупн

Кога плаќањата се расчисти, повеќето предмети се испраќаат во рок од 13 работни дена(со исклучок на држав

за пратката 1 ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ (Освен некои земји и APO / FPO) 2 Нарачки обработени навремено по плаќање на

361 L Нерѓосувачки Челик топката Круг Отворање АлкиГолемина : 5.5 cm*6.5 смМатеријал : 361 L Нерѓосувачки ЧеликБ

НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТКако различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се

ОписМоден Отвори АлкиГолеминаОтвори ГолеминаMateriaslБакар , Природен КаменКоличина1pc по многу

Please wait...