0
clear
  • Комерцијални мраз дробилката автоматско снег мраз чај Пијалак picadora де hielo домаќинство кршен мраз машина eletric мраз shavers
  • -20%
  • -20%
Комерцијални мраз дробилката автоматско снег мраз чај Пијалак picadora де hielo домаќинство кршен мраз машина eletric мраз shavers

Комерцијални мраз дробилката автоматско снег мраз чај Пијалак picadora де hielo домаќинство кршен мраз машина eletric мраз shavers

DEN 4533.12
DEN 3899.00

Достапност
Производот е достапен


Комерцијални мраз дробилката автоматско снег мраз чај Пијалак picadora де hielo домаќинство кршен мраз машина eletric мраз shavers

Кон својствата

Напон (V):
220v
Тип:
Електричен
Количина/мин:
3kg/мин
Контрола:
Целосно автоматско
Број На Модел На:
HA273
Сад волумен:
800ml
Материјал:
КАКО Пластика
Функција:
Избричат мраз
моќност:
35W
Големина:
28.5*18*20cm
Влезна Моќност:
35W
Моќност (W):
35W

Производи во категоријата

Спецификација : Напон : 220 V / 110 V Капацитет : 30 L Моќност : 1500w Ротирачка брзина : 2800 R / мин Излез : 30 L / 34 мин Т

1pc Комерцијални високомоќ домаќинство Електрични Мраз дробилката Мраз Блок бричење машина Избричи мра

DHL,Fedex,UPSот превозот може испорака на пратката во текот на 1~8 работни дена за повеќето земји.

Прирачник блок бричење машина за дробење мраз машина снег мраз дробилката за домашна употребаФункција

Целосно автоматско мраз дробилката комерцијални мраз хлапак машинаМоќност : 250wG / W : 14 KGКапацитет : 120 KG / H

Мраз дробилката снег конуси хлапак електрични блок бричење машинаТехнички параметар : Бричење на ветер

ЦЕНАТА НЕ ВКЛУЧУВА ДАНОК,СИТЕ ДАНОЧНИ WWAS ПЛАТЕНИ КУПИ КУПУВАЧИ.commercia Мраз Хлапак машина ,Електрични Мра

Почитувани Европа клиенти, Добра вест за Европа земји, нашата продавница додава една должностбесплатен

Please wait...