0
clear
  • Beibehang 3D позадина декоративни сликарство jade резба Кинески класичната пејзаж мурали позадина тапети за ѕидови 3 d
  • -20%
  • -20%
Beibehang 3D позадина декоративни сликарство jade резба Кинески класичната пејзаж мурали позадина тапети за ѕидови 3 d

Beibehang 3D позадина декоративни сликарство jade резба Кинески класичната пејзаж мурали позадина тапети за ѕидови 3 d

DEN 960.00
DEN 720.00

Достапност
Производот е достапен

Откако ќе се добие големината на вашиот потврда, ние обично брод во рок од 3 дена. Сите големи кредитни картички се прифатени од страна на "обврската да се обезбеди плаќање на обработка. 3 S quare метри = 3pcs . Ние мора да произведуваат според вашиот точната големина (ширина и висина). Ќе треба да се купи 7 метри квадратни (7 парчиња). Ве молиме контактирајте со нас ако у не е задоволен со вашата нарачка, ние ќе ги реши сите проблеми со U. Тоа ќе биде сече многу парчиња, за да одговараат на меѓународни превозот. Со цел да го добиете она што го сакате. Ако не сте добиле нашиот одговор, ве молиме да ја препратите на вашите e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Ви благодариме!
Ако не постои големина треба ве Молиме имајте во предвид дека големина што ви треба е широк = ?М 、висока = ?м јас ќе го следат вашиот производство скала не грижете
Количина : 1 s quare метар = 140cm (W) x 70cm (H) (4'3 "x 2'3") ft
Количина : 2 s quare метар = 200cm (W) x 100cm (H) (6'5 "x 3'2") ft
Количина : 3 s quare метар = 208cm (W) x 146cm (H) (6'8 "x 4'8") ft
Количина : 4 s quare метар = 200cm (W) x 200cm (H) (6'5" x 6'5 ") ft
Количина : 5 s quare метар = 250cm (W) x 200cm (H) (7'6 " x6'5 ") ft
Количина : 6 s quare метар = 300cm (W) x 200cm (H) (9'8" x 6'5 ") ft
Количина : 7 s quare метар = 300cm (W) x 250cm (H) (9'8 "x 8'2") ft
Количина : 8 s quare метар = 400cm (W) x 200cm (H) (13'6 "x 6'5") ft
Количина : 9 s quare метар = 350cm (W) x 260cm (H) (11'4 "x 8'7") ft
Количина : 10 s quare метар = 360cm (W) x 280cm (H) (11'8 "x 9'2") ft
Количина : 11 s quare метар = 420cm(W) x 260cm(H) (13'9" x 8'6") ft
Количина : 12 s quare метар = 400cm (W) x 300cm (H) (13'6 "x 9'8") ft
Количина : 13 s quare метар = 460cm(W) x 280cm(H) (15'1" x 9'2") ft
Количина : 14 s quare метар = 480cm(W) x 290cm(H) (15'9" x 9'6") ft
Количина : 15 s quare метар = 500cm(W) x 300cm(H) (16'5" x 9'10") ft
Количина : 16 s quare метар = 500cm (W) x 320cm (H) (16'4 "x 10'5") ft Како да се купи : Изберете ја вашата сопствена големина (кликнете +) на соодветната количина. Ова не е целосна позадина. Следниве се исти како оние, ве Молиме следете ги следниве пресметка метод : На пример, вашиот кат ширина од 2. : Сајтот цената е само 1 квадратни метри, било која големина на подот мурали се целокупната шема.72 квадратни метри. ве Молиме оставете позитивни повратни информации и 4-5stars.

Кон својствата

Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Материјал:
свила позадина
Површински Третман:
Врежана
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Стил:
Европа
Број На Модел На:
сопствена позадина
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Бренд Име:
beibehang
Шема:
Персоналните Прилагодување

Производи во категоријата

2 S quare метри = 2 парчиња Мора да се знаат и сите детали пред купување на производи водоотпорен Ако не се об

3 метри висок Областа : 3m * 2 Проверете ја големината на позадината и одговара на образецот.

Материјал : неплетени Големина : 33ft × 1.74 ft = 57.4 квадратни.ft (нозе) Големина : 10m × 0.53 m = 5.3 квадратни.m (во метр

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs...

Ако нозете (инчи) ми Даде информации ќе даде се пресмета на правилен редослед количество Ширина x висина

Обичај позадини се состои од многу мали парчиња Бидејќи многу мали димензии 6 Материјал : Флеш сребро пл

Производи име : таванот мурали позадина ,таванот позадина , небото тавани ,3d позадина за таванот ,таванот

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs 2 s quare мет

9 = 7 метри квадратни.3 метри висок Областа : 3m * 2 Ако не ни обезбеди со вашите податоци во рок од 24 часа од с

ве молиме да ни каже.Вебсајт цена е само за 1 метар квадратен, Било која големина на подот mural е за целата

Ние мора да произведуваат според вашиот точната големина (ширина и висина) Ве молиме погледнете го след

Проверете ја големината на позадината и одговара на моделот Сјајна површина Тоа не е целата позадина...

3 квадратни метри кралскиот големина : 32 Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за

Не позадина ролни · Ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и 45stars · Сите пораки ќе бидат

Висок квалитет Било која големина на mural позадина е за целата шема 2 S quare метри = 2 парчиња Анти влага.Ние

05 m и на висина и ширина кога ќе се пресмета .Опис На ПроизводотОпис на производот Материјали : Свила крпа

Материјал : Неплетени Метрички големина : 10 m (должина) * 0 : 53 m (ширина) = 5.3 квадратни метри Кралскиот голем

Производи име : таванот мурали позадина ,таванот позадина , небото тавани ,3d позадина за таванот ,таванот

Please wait...