0
clear
  • Бесплатен превозот 10Pcs/Многу 12mm рачно изработени Lampwork Стаклени монистра, Сребрена фолија со Зелена боја за изработка на накит
  • -20%
  • -20%
Бесплатен превозот 10Pcs/Многу 12mm рачно изработени Lampwork Стаклени монистра, Сребрена фолија со Зелена боја за изработка на накит

Бесплатен превозот 10Pcs/Многу 12mm рачно изработени Lampwork Стаклени монистра, Сребрена фолија со Зелена боја за изработка

DEN 283.20
DEN 232.00

Достапност
Производот е достапен


Опис :
1.Монистра големина за 12mm,дупка со големина од околу 1mm.
2.Цената е за 10 парче од мушка.

Кон својствата

Објектот Дијаметар:
12mm
Бренд Име:
Akusesari
Материјал:
Стакло
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
0099
Објектот Тежина:
0.02
Надворешниот Дијаметар:
12mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
црвена,јасно,сина,зелена,виолетова,црна
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
12mm 14mm

Производи во категоријата

Teeny Заби 50pcs 10 / 12 / 15mm Круг Бонбони Бои Монистра бебе Teether Wolesale BPA Free Beads Teether Безбедно место за БебетоСилик

Превозот цена линк : Ако вашата цел е помалку од $10 ,а вие не сакате да го плати превозот цена, ве молиме не

Welcom до нашата продавница.Спецификации : Големина : како слики(за)Количина : 20set / многуПроизвод wieght : 650gМат

Трговија на големо Љубов Срце Облик Природен Камен најголемиот Дел Лабава Spacer Монистра 11mm Пурпурна Кри

Драги Пријатели, добредојдовте на нашата продавница, нашата цел е да обезбеди добра предмети и задоволн

50 Парче Lawngreen Извртени Намали Фацетирани Кристално Стакло Spacer Монистра Накит Одлуки За рачно изработен

Ако ви е потребна поголема количина или брза испорака, ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Зачу

Топло Препорачувам ID : 6766Име : Европската Бренд 925 Sterling Silver Засекогаш Пријатели Љубов Шарм Монистра ги Со

50 Парче Жолта Извртени Намали Фацетирани Кристално Стакло Spacer Монистра Накит Одлуки За рачно изработен

Добредојдовте на Големо Среќа Бисер Продавница за НакитСекоја накит во мојата продавница се вистински

* Материјал : Кристално Стакло* Големина : за 11x8mm* Облик : Копчето Овална Аспект Форма* Боја : Мулти Бои* Ква

Име : Антички Стил На Дизајн МонистраМатеријал : Акрилик / од Пластика / ABSГолемина : 6x16x20mm , 1.6 mm ДупкаТеж

Материјал : стакло мушка Боја : како фотографија Надвор големина : 4mm / 6mm / 8мм / 10мм / 12mm Пакет : 1 влакно с

DOYUBO Дами 925 Фунта Двојно Раце Срцето Шарм за Да Одговара на Сребрени Нараквици Љубов Дизајн Сребро DIY Мон

Expresss услуга може да предизвика данок, ве молиме проверете го, ако не ви се потребни, ве молиме оставете п

торба торба торба торба Meideheng Petal Проѕирен Акрил Солидна боја Матирано двојна боја школка Лист Монистра

Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти "Позитивни Поврат

Please wait...