0
clear
  • Универзална Туш Вода Филтер Систем - мермер бела боја, 2.0 GPM со туш главата
  • -20%
  • -20%
Универзална Туш Вода Филтер Систем - мермер бела боја, 2.0 GPM со туш главата

Универзална Туш Вода Филтер Систем - мермер бела боја, 2.0 GPM со туш главата

DEN 1920.00
DEN 1632.00

Достапност
Производот е достапен


Тројно Филтрација Систем Уникатна комбинација на ПП памук, карбонски влакна и нано deoxidization материјал создава електро-хемиска реакција. Во текот на оваа реакција, слободен хлор се претвора во бенигни, растворливи во вода, хлорид, кој потоа се врши безопасно преку снабдувањето со вода. Слично на тоа, некои штетни тешки метали, како што се бакар, олово, жива и други, да се реагира на плоча излезе на среден површината, така се ефективно отстранети од оваа вода за пиење.
Пет функции на Miniwell L730 Туш филтер Револуционерна CND процесот медиумите ги отстрани над 99% од остатоци хлор Високо ефикасно да се намали THMS, пестициди остатоци, органски материи, тешки метали, непријатен вкус и мирис Интелигентни покажува кога филтерот кертриџ Одржување на голем проток на вода, додека задржи одлична филтрација перформанси
Секој детал покажува нашата залага за најдобар квалитет Integrally формирање третман : во Споредба со едноставни материјали до натрупување, нашата напредна технологија надградби извршувањето на филтрација медиумите во голема мера, и ја зголемува апсорпцијата површина со 6 пати повеќе отколку пред тоа. Во меѓувреме, тоа им помага да се избегне вода истекување. Интелигентни индикатор систем : Помош за да ве потсети кога филтерот cartridg Еколошки и pressureproof : Поврзани делови од фиксна точка на ротација топење, животната средина-пријателски и pressureproof. По 100000 пати на вода чекан тест без било какво истекување, погодна за инсталирање под мијалникот во кујната. Назад-перење дизајн : Помагаат да се задржи на голем проток на вода и да се зголеми животниот век на филтерот.

Кон својствата

Бренд Име:
miniwell
Тип:
Четири-парче Сет
Материјал:
Пластични
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
L730+туш главата-2
Додатоци:
Тушеви
Обликот:
Круг
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
туш филтрирани глава

Производи во категоријата

Производ : Пет парчиња бања сет Материјал : високо квалитетен смола Мултибоја модели за да го изберете Т

Купи со доверба (со исклучок на објектите оштетени и / или злоупотребени по приемот).Во повеќето пати обј

КИНА Керамички Бања Постави Пет Парче Од Бања Објект Мода Модерна Четка за заби Носителот Бања Прибор М

Висок квалитет 12 L нови отворено пренослив тоалет кампување тоалет мобилниот тоалет подарок за родител

1 : за Германија клиентиве молиме кажете ни ја вашата EORI број ако сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ ..

1 : за Германија клиентиве молиме кажете ни ја вашата EORI број ако сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ ..

Материјал : керамички Потекло : Jingdezhen Местото на продажба : 1 сет (1 лосион шише 1 сапун јадење)Пратката 1,

Име на производ : смола бања пет парче сетМатеријал : високо квалитетен смолаПроцесот на производство :

Опис Материјал : не ' Рѓосувачки челик + ABS пластика Боја : Како на сликата покаже Големина : Како на сликат

1 : за Германија клиентиве молиме кажете ни ја вашата EORI број ако сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ ..

Тројно Филтрација Систем Уникатна комбинација на ПП памук, карбонски влакна и нано deoxidization материјал со

Опис Материјал : не ' Рѓосувачки челик +Пластични Боја : Како на сликата покаже Големина : Како на сликата

дрво се справи / мебел справи / дрвени метла се справи со Бесплатен Превозот

Четка За Заби Носителот На Забот Кригла Паста За Заби Првенство Бања Додаток Патувањето Организаторот

Please wait...