0
clear
  • 2 парчиња/многу, CCTV Леќа 6mm 3MP 3 мегапикселна МТВ IR CCTV Леќа HD камера М12 Планината За 720P / HD 1080P IP Камера
  • -20%
  • -20%
2 парчиња/многу, CCTV Леќа 6mm 3MP 3 мегапикселна МТВ IR CCTV Леќа HD камера М12 Планината За 720P / HD 1080P IP Камера

2 парчиња/многу, CCTV Леќа 6mm 3MP 3 мегапикселна МТВ IR CCTV Леќа HD камера М12 Планината За 720P / HD 1080P IP Камера

DEN 624.00

Достапност
Производот е достапен

SCN0024
Карактеристики На Производот :
Производ Слики :
Компанијата Политика :
Jiangxi Hongxin Оптички Co., Ltd започна во 2008 година во Shangrao, Jiangxi Кина, која се наоѓа во професионална CCTV леќа производство основи. Денес имаме канцеларија во Шенжен Кина, која е голем водечките електронски пазар во Кина или Азија. Професионална снабдувач на системи за видео надзор и Видео Леќи, од областа на Мегапикселна Fisheye Леќи, Мегапикселна S-Монтирање(M12x0.5) Одборот на Леќи, Мегапикселна M10/М9/М8/M7/M6/М5 Mount Објективи, видео надзор Леќи/Медицински Леќи, Pinhole Леќи, В Гората Леќи/НЕЈЗИНИТЕ Леќи за Автопат следење на апликацијата, Ротирачки-фокусна M12x0.5 Mount Објективи, Ротирачки-Фокусна CS Mount Објективи, Мегапикселна Ротирачки-Фокусна C/CS Mount Објективи, Фиксен/Моно-Фокусна CS Mount Објективи, Мегапикселна Фиксна/Моно-Фокусна CS Mount Објективи и др.

Кон својствата

Бренд Име:
JXXH
Број На Модел На:
L6-3MP-М12
Формат На Слика:
1/2.5
Број на модел на L6-3MP-М12 Image format:
Фокусна Должина:
6mm
Бленда:
F2.0

Производи во категоријата

За Цел Pls не двоумете се да контактирате со нас во под услови. Купувачи треба да го потврди враќањето адр

00% Областа Агол Dx Hx V(°) : 108°x82.7 инчи и е поддржан од 2 MP / 3 MP / 4 MP / 5 MP сензор.5 mm ИРИС : Fixed М.3 m Тежина : 40g Дименз

Истакнува : Врз основа на соларни панели, батерии се полнат автоматски, така што не треба да го замените

3.7 mm Игла 90° Широк Агол ЛЕЌА За видео надзор за Безбедност на КамераКарактеристики : 3.7 mm 90° широк агол lense

HD 2mp 1 / 2.7" 3.7 mm Pinhole 90° Широк Агол CCTV ЛЕЌА За CCD / IP КамераКарактеристики : HD 2.0 ПРАТЕНИК 3.7 mm 90° широк агол pinhole

Нови IR Одбор HD 2.8 mm 115° Широк Агол ЛЕЌА За видео надзор IP КамераКарактеристики : 2.8 mm 115° широк агол одбор len

BNC машки да BNC женски со мини кабел 25 на двете страниПасивни, без моќ е потребно .Интерфејс : BNC Машки да се

8mm / 12mm / 16mm видео надзор IR КС метал Објектив за CCTV камери,поддршка КС планината,1 / 3" формат,F1.2, фиксна Ирис,

5 MP 1 / 2.5" 622mm Ф1.6 IR Прирачник Varifocal DC Авто Ирис CCTV Леќа CS Mount за Сите Мегапикселна HD Аналогни IP КамераПремеру

2016 година Нови 1080 P HD МТВ Фиксна 8мм Леќа 38.5 Степени 1 / 2.5" М12 F2.0 Објектив За Безбедност AHD / HDCVI / IP КамераК

Драги ценети клиенти,Ние го ценат вашето купување од нас,ви благодарам многу за вашата цел и поддршка.Ки

Драги ценети клиенти,Ние го ценат вашето купување од нас,ви благодарам многу за вашата цел и поддршка.Ки

Слика формат(Инчи)1 / 2.5"Фокусна должина(mm)2.8 MMОтворот(D / F)Ф1.8Поле на Поглед115°ПланинатаМ12*0.5Димензии(mm)М12*0.

Фокусна Должина( mm )12mmImager Големина( " )1 / 2.5"Планината Тип12*0.5Отворот ОпсегF : 1.8Хоризонтална Поле на Гледањ

3.0 Megpixel М12 МТВ 8мм 3 MP HD видео надзор на камерата Леќи на Камерата IR HD Безбедност на Камерата Леќи на Фиксн

2 парчиња / многу, видео надзор Одбор Леќа 6mm / 8мм 2 MP 2 мегапикселна МТВ IR CCTV Леќа HD камера М12 Планината За 72

Нови 25mm леќа Совет конус Метал CCTV леќа М12 конус микролеќи на камерата за видео надзор камера Метал Посоч

100pcs 4mm леќа 78 Степени Одбор Леќи на камерата За видео надзор за Безбедност CMOS / CCD ip Камера Бесплатен Прев

HD 5 MP 4.5 мм M7 67 Degrees Гледање Вграден IR Филтер Мини CCTV Леќа за СИТЕ HD Мини CCTV КамериТехнички Спецификации : 1)

Карактеристики : 100% Сосема Нов Излез џек адаптер големина : 5.5 мм x 2.1 mm Текст : 100 V240 V AC 50 / 60 Hz Излез : 12 V DC 1А 1

Бесплатен Превозот F2.0 широк агол 5 MP Панорамски Поглед леќи / CCTV Леќа 1.7 мм 185 степени fisheye М12*P0.5 планината

Нови IR Одбор HD 3mp 16mm 20° Агол ЛЕЌА За видео надзор IP КамераКарактеристики : 16mm 3mp 20° агол одбор lense за IP CCTV ка

Please wait...