0
clear
  • ZOKOL имајќи 51113 Удар Топката Имајќи 8113 65*90*18mm
  • -20%
  • -20%
ZOKOL имајќи 51113 Удар Топката Имајќи 8113 65*90*18mm

ZOKOL имајќи 51113 Удар Топката Имајќи 8113 65*90*18mm

DEN 153.12
DEN 116.00

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

Капацитет На Моторот:
65*90*18mm
Број На Модел На:
51113
Бренд Име:
ZOKOL
Површина Грубост:
Ра 0.8
Структура:
Удар Топката Имајќи
Премази:
Масло
Материјал:
GCr15 Имајќи Челик
Спецификации:
65*90*18mm

Производи во категоријата

Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчист

Answer : ___________________________ Note : лежишта се двојно ред топката лого, имајќи челик, вкупната стапка по изгасне, ка

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , ве моли

Answer : ___________________________ Note : лежишта се двојно ред топката лого, имајќи челик, вкупната стапка по изгасне, ка

Опис : 636 ZZ 636 ZZ 6x22x7mm Мини Топката Имајќи Минијатурни Имајќи Длабока Ритам Топката ИмајќиМодел : 636 ZZКолич

Длабоко ритам топката лежишта еден ред Модел : 16007 ZZ Id (внатрешен дијаметар) / Понесе : 35 мм OD (надворешен д

Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчист

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

Si3n4 Керамички ТопкаЗапечатени Аголна Контакт ЛежиштаH7005 C2 RZP4HQ1велика британија25мм X 47mm X 12mm*22 ПАРЧИЊА Има

Answer : ___________________________ Note : лежишта се двојно ред топката лого, имајќи челик, вкупната стапка по изгасне, ка

NKI12 / 16 Игли валчести лежишта со внатрешен прстен големината на 12*24*16mmНие сме игли валчести имајќи фабрик

Answer : ___________________________ Note : лежишта се двојно ред топката лого, имајќи челик, вкупната стапка по изгасне, ка

започнетекрајотМодел R144 Големина на(mm) Внатрешен Дијаметар(d) 3.175 Надворешниот Дијаметар(D) 6.35 Ширина (Б) 2

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , немојт

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , немојт

Please wait...