0
clear
  • Колба патлиџани форма,краток врат стандард земјата устата,Капацитет 2000ml и заеднички 29/32,Патлиџани во облик на колба
  • -20%
  • -20%
Колба патлиџани форма,краток врат стандард земјата устата,Капацитет 2000ml и заеднички 29/32,Патлиџани во облик на колба

Колба патлиџани форма,краток врат стандард земјата устата,Капацитет 2000ml и заеднички 29/32,Патлиџани во облик на колба

DEN 1196.64

Достапност
Производот е достапен


Ако сакате да се прилагодите на производи од стакло или да побара други прашања, ве молиме контактирајте го нашиот E-mail : [email protected] com .
Колба патлиџани форма,краток врат стандард земјата устата,Капацитет 2000ml и заеднички 29/32,Патлиџани во облик на колба
Максимален дијаметар на колба е околу 160 mm.
Капацитет : 2000ml
j oint : 29/32

Кон својствата

Капацитет:
2000ml
Класификација:
Колба
Број На Модел На:
Со облик на колба 2000ml 29/32

Производи во категоријата

Liebig Колумна, Заеднички 24 / 29, 300мм,10мм црево врскаBorosilicate 3.3 Стакло И Во Акции(Pls answer : ___________________________ note : ние

Производ Објект : 29 / 32 Заеднички Стакло Дестилација Адаптер 75 Степен Четири Начин За Намалување На Прит

125ml Жолто Кафеава Лабораторија Стакло Reagent шише, широко устата, со земјата затка(Pls answer : ___________________________ not

Производ Објект : 2000ml Quickfit 29 / 32 Заедничка Лабораторија Конусна Колба Erlenmeyer Боро Стакло ДипломираМатери

Производ Објект : 2000ml 500 W Покажувачот Тип Лабораторија за Електрично Греење Мантија Со Топлинска Модера

400ml Лабораторија Стакло Хроматографија Колона со Вакуум Вшмукување Филтер, ID 40mm,300мм колона должина(Сек

Производ Објект : 29 / 32 Заеднички Дестилација Адаптер 3начин Claisen 75 Степен Главата Конектор ЦевкаЗаеднич

Ткиво култура колба 10ml LOT8 клеточна култура колба со bevel кап заврткисекоја понуда за 8 компјутериГолемин

Производ Објект : 19 / 26 Заедничка Лабораторија Стакло 90 Степени Адаптер Со Стакло Stopcock WareМатеријал : Стак

Производ Објект : Многу(5) 30ml 27x105mm чисто Стакло Тест Цевка Круг Дното Дипломира со Завртка КапаМатеријал

Производ Објект : 1000ml Лабораторија Дестилирани Апарати Круг Дното Колба со Серпентина Стакло Кондензат

Производ Објект : 29 / 32 Заедничка Лабораторија Стакло Директно Адаптер Со Стакло Stopcock 130mm Должина WareМате

1 PCS Тесен Врат Borosilicate Стакло Конусна Erlenmeyer Колба За Лабораторија 2000 ML Секој обид за 1 buc!!!!Материјал : стак

Производ Објект : 180mm I D Аптека Солидна Стакло Pestle и Малтери Сад во Собата Мелење Мелница АлаткаМатерија

Производ Објект : Природен Живот Големина на Черепотна Грлото на Пршлени со Нерви За Уметност СкицаГоле

300ml ПВЦ Мерење на Пластични Транспарентен Дипломирал Beaker Пластични Beaker со рачка(Pls answer : ___________________________ no

50mm, од не ' Рѓосувачки Челик Промешајте Сечилото Impeller Дисперзирани Диск МешањеСекој обид за 1pc Диск...

Нозе Чаша Вода и Pestle Мешање Мелење Сад во Собата Лабораторија Комплет АлаткиУбаво малтер со фрлаат усна

Производ Објект : 500ml 300 W Покажувачот Тип Лабораторија за Електрично Греење Мантија Со Топлинска Модера

Производ Објект : Должина 200mm 19 / 26 Заеднички Греам Кондензаторот Серпентина Стакло Кондензаторот Лабор

Производ Објект : 1000ml Quickfit 19 / 26 Заедничка Лабораторија Конусна Колба Erlenmeyer Боро Стакло ДипломираМатери

Материјал : Стакло BorosilicateЗаедничката : 19 / 26Црево Врска : 8mmСекој обид за 1 КОМПЈУТЕР!Ние, исто така, имаат

Производ Објект : 1000ml Лабораторија Стаклени Нозе Аптека Мерење Beaker Конусна Дипломира Со SpoutМатеријал : Le

Производ Објект : 100220mm Облекување Ножици S / Челик Чешлање Коса Хируршки Стоматолошки Криви ОстарМатери

Триnecked колба вертикален форма,со три necks стандард мелење устата,Капацитет 5000ml,Средината заеднички 40 / 38,

300ml,Стакло Erlenmeyer Колба,Стакло Конусна Колба,Бел Устата Вратот ,Лабораториски СтаклоРазлични големина с

Please wait...