0
clear
  • Нови 2017 Chiffon лето блузи кошула Износени кратко sleeve V деколте, Жените Блузи солидна црвено розова жените Блузи Секојдневен Blusas 971J
  • -20%
  • -20%
Нови 2017 Chiffon лето блузи кошула Износени кратко sleeve V деколте, Жените Блузи солидна црвено розова жените Блузи Секојдневен Blusas 971J

Нови 2017 Chiffon лето блузи кошула Износени кратко sleeve V деколте, Жените Блузи солидна црвено розова жените Блузи Секојдневен

DEN 601.92
DEN 469.00

Достапност
Производот е достапен


Азија Големина Должина Биста Рамо ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН М 73 28.76 88 34.67 36 14.18 L 74 29.16 92 36.25 37 14.58 XL 75 29.55 96 37.82 38 14.97 2 XL 76 29.94 100 39.40 39 15.37 3 XL 77 30.34 104 40.98 40 15.76 4 XL 78 30.73 108 42.55 41 16.15
Answer : ___________________________ Note :
1.Мерка грешка во рок од 2-4cm е нормално
2.Ова е Азија големина, тоа е обично помали од Европа е големина, ве молиме проверете над детални мерења да се избере правилната големина пред да нарачате.
3. Како различни компјутери се прикаже со различна боја, бојата на самиот објект може да се разликува малку од слики.

Кон својствата

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
wishesyou четири
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал:
Акрилик,Spandex,Полиестер
Јака:
V Деколте
Sleeve Стил:
Petal Ракав
Ткаенина Тип:
Chiffon
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Канцеларијата Дама
Стил:
Моден

Производи во категоријата

Спецификации : Направен од висок квалитет на chiffon, оваа кошула е удобен за носење.Дизајниран да биде multilay

Answer : ___________________________ NOTE : 1.Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина.Н

Моден Жените Исклучување На Рамо Долг Ракав Chiffon Секојдневен ТМаица Блузи Блуза M / L Големина100% Сосема н

Hitmebox 2017 Ново Есен Жените Чипка Комбинација V деколте, Причинска Врзани Долг Ракав Блуза Pullover Блузи Caual Ла

Жените Чипка Блузи Вратоврска Кратко Sleeve Блузи Блуза Т Кошула TeeКарактеристики : 1 .Тоа е направен од вис

Нови Шупливи Надвор Дами Блузи Одблесокот Долг Ракав Чипка Блуза Haut Dentelle Топла Продажба Плус Големина Ф

започнетекрајот на Нови 2018 Пролет Лето Жените Секси Длабок V Вратот Плажа Cover Up Дами Домот 3 / 4 Ракави Бел

Големина на Табела(1cm=0.394 во) Големина Рамо Биста Должина на Ракав (cm) Една Големина 120cm 74cm 29cm 1 Како разл

Жените Точки Печатени ТМаица Летна Облека Девојки Tee Кошула Овратот Polka Кратки Блузи Дното БлузиТагови /

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди нас, ако сте задоволни со нашата објекти и у

големина Должина Рамо Половината Биста слободни 115 / / /

Оригиналниот Дами Блузи мода лето жените блузи кошули каузална солидна Лилјак ракав свила мека нерегул

Сосема Нов и Висок КвалитетТип : Секси Жени БлузиСтил : Fashion & СексиМатеријал : ПамукБоја : ЦрноБело Шарен

Боја : ЗеленаГолемина : S M LМатеријал : ПолиестерSleeve Стил : Половина РакавПовод : НеврзанСезона : Пролет,Ле

За Големина На : 1.Азија големини се од 1 до 2 големини помала од Европскиот и Американскиот народ...

Answer : ___________________________ Note : 1 Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина...

Лето кошула памук девојки облека секојдневен возбудува тексас блуза деца деца бебе девојки долг ракав

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ВРВОТ МОДА НОСАТВисок Квалитет, Најновите Модни Стилови, Разумна Цена .Почитувани при

Добредојдовте на нашата Продавница!!! Имаат прекрасен шопинг exprience тука ! Ако имате било какви прашања, в

25 em}h5{маргинаbottom : 1.сад : по{јасни : и двете}@медиуми (minширина : 760px){.сад{соочилево : 20px;соочиправо : 20px;width : а

Answer : ___________________________ NOTE : 001, Ова е Кинески големината,постојат и големината на разликите помеѓу различни

$13.77 $ 11.15 $13.65 $ 11.47 $15.08 $ 11.52 $11.69 $ 9.82 $13.19 $ 9.89 $16.70 $ 9.56 $14.58 $ 12.25 $11.19 $ 8.87 $11.90 $ 10.00 $9.87 $ 7.87 $10.44 $ 9.40 $10.49 $ 7.34Азија Голе

Големинабиста(cm)Половината(cm)ракав(cm)Должина(cm)S8876 5962М9280 6063L96846164XL1008862652 XL3 XL4 XLКако различни компјутери ек

Please wait...