0
clear
  • Секси Лето Црна Корсети Еластична Нето Шупливи Надвор Busk Затворање Bustier Половината Cincher Жените Мрежа Половината Слабеење Корсети S-XXL
  • -20%
  • -20%
Секси Лето Црна Корсети Еластична Нето Шупливи Надвор Busk Затворање Bustier Половината Cincher Жените Мрежа Половината Слабеење Корсети S-XXL

Секси Лето Црна Корсети Еластична Нето Шупливи Надвор Busk Затворање Bustier Половината Cincher Жените Мрежа Половината Слабеење

DEN 700.32

Достапност
Производот е достапен

Објектот ќе биде предаден во рок од 48hrs по расчисти исплата. Ако не сте задоволни со стоката кога ја прими.Увозни давачки, даноци не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Контактирајте со нас
.Производи Слики
Спореди детали големини со твое,pls дозволете 1-2cm се разликува поради рачни мерења
4.
Најголемиот дел налози
Прилагодено дизајни / материјали / големини / бои се прифатени, 30pcs MOQ по големина.Производи Детали
Опис Секси Лето Црна Корсети Еластична Нето Шупливи Надвор Busk Затворање Bustier Половината Cincher Жените Мрежа Половината Слабеење Корсети S-XXL
Плаќање
Pay Pal, Western Union, Банкарски трансфер(Т/T). Ако постојат некои проблеми, ве молиме контактирајте прво, ние ќе се реши во разумен начин. Ве молиме контактирајте со нас и да се врати во рок од 7 дена за замена или пари назад. емитуваше
Испорака
ТНТ / DHL / UPS / EMS/ARAMEX, МОРЕ, ВОЗДУХ ЛИНИЈА
Плаќање
PAYPAL / ТРАНСФЕР / WESTERN UNION
Испорака
Во рок од 2 работни дена по приемот на плаќање
MOQ
Без Минимум цел за секој стил, може да се купат помалку од 150исто така, може да се купи се меша сите наши предмети на прикажува. Ако примите недостатоци стоки, ние ќе ви даде нов, како и замена во вашата следна цел.
Добредојдовте на Quan Zhou Kophia Трговија Co. Купувачот мора да обезбеди целосно име и презиме, особено руската купувачи.
Акции статус
Сите големина во парк, нашите залихи може да ги задоволи најголемиот дел цел. Ве молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Однапред ви благодариме за вашата corporation. Ако ја врати стоката, треба да се обрне враќање товар.
Ние ви дадат конкурентна цена, добар квалитет и навремена испорака.Ние може да обезбеди Брз Испорака (ЕМС/ Fedex /DHL), купувачот треба да додадете дополнителни превозот надомест.Пакетот ќе биде испорачуван Кина Пост Воздух mail.Ние ќе го одбележи парцела како подарок и пониска вредност, со цел да се обезбеди да се прими со слободна или помал данок. Нормално тоа ќе ви стигне во рок од 25_35 дена.
Бои
Како што е прикажано
Судењето oredrs
1pcs прифатени, за проверка на квалитетот.
Тина услуги за вас
1.
Ние го заштитите вашиот дизајн, брендот & марка внимателно.Pls бидете сигурни дека вашиот превозот информации се точни (Особено адреса, име и телефонски број ).Poducts Име
Секси Лето Црна Корсети Еластична Нето Шупливи Надвор Busk Затворање Bustier Половината Cincher Жените Мрежа Половината Слабеење Корсети S-XXL
2.
ОЕМ и ODM наредби се добредојдени.Компанија За Детали
4. ние ги испратите вашите пакет адреса е што да ви даде,ние не сме одговорни за било погрешна адреса.Превозот 1.
Материјал
Spandex,Памук,Полиестер
Пакување
Убав пакет/картонска кутија, ние можеме да се осигураме дека нашите производи стигнат до секое costumer со премиерот состојба
Перење
Не машина за перење ,не хлор белење, не пеглање, не хемиско чистење.

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Бренд Име:
AILINGE
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
M1311
Материјал:
Spandex,Полиестер
Декорација:
Никој
Стил:
Секси
Материјал Состав:
90% Полиестер ,10% Spandex
боја:
Како што е прикажано
Возраст:
Возрасни лица
Пол:
Жените
Стилови:
Мода , Секси
MOQ:
1 Парче
Пазарот:
глобални
во парк:
Yes
Попуст:
OK
Occassion:
Било Occassion
Име:
Корсети & Bustiers

Производи во категоријата

Спирала Челик Коски Број на Bonings : Пред 12 Метален Прстен Тока Затворање Чипка назад со 12 grommets Вграденво с

Нашата големина може да бидат различни од големината што обично се носат, ве молиме изберете големина с

Име На ПроизводКул Нова Steampunk Корсети Црна Bustier Врвот Занитвам Waisting Обука Корсет corpetto Corselet Overbust Половина

Ве молиме имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на

Не го одберете директно според вас навики.Ние гарантираме за да брод стоки во рамките на 2472 часа по испл

Моден Црна Фланелен Боксери / Сатен Долго Пеперутка Ракави, Со Појас Готски Bolero Јакна Outwear Облека Може Д

Повратни информации ве Молиме Контактирајте со нас пред да Замине никакви негативни или неутрални повр

Спирала Челик Коски Број на Bonings : Пред 12 Патент затворање Чипка назад со 13 grommets Метални Токи Појас Shoelace З

Спирала Челик КоскиБрој на Bonings : 12Пред Челик Busk затворањеЛанче врати со 16 grommetsСилна Корсет Кабелот Алко

Жешка Секси Corselet Латекс Половината Корсети Cincher Жените Црна Флорални Чипка Секси Underbust Корсет Bustier Готск

Големина S3 XL 6 Голем попуст од спедитор (Долго Договор).ЛоготоODM стилови не лого Ние го заштитите вашиот д

Добредојдовте на Quan Zhou Kophia Трговија Co.Pls бидете сигурни дека вашиот превозот информации се точни (Особен

Забелешка : Половината е најважниот параметарАко не можете да го избере најдобриот големина,ве молиме к

Целосна РакавОдблесокот РакавSlash ВратотИсклучување На РамоБоја : ЦрнаТкаенини Опис : Чипка / TulleГолеми

Пластични КоскиБрој на Bonings : 9Назад Три Линија куки и затворање очиОтстранлив РемениUnderwire ЧашиЧипка Нам

Нашата големина може да бидат различни од големината што обично се носат, ве молиме изберете големина с

Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми во време.Процес на производствоЗа насПовратни информаци

Сатенски корсет со оглавник,душо линија, overbust, поместена градник чаша со чипка намали, ruching, сатен лак, од

1.Ткаенини : Чипка2.Материјал : Пластични Коски, Кука И Око, Лента Алкохол3.Тип : Overbust Корсет4.Вклучуваат : К

Секси Бурлеска Чипка Шалче Чипка Сатен пластични коска Bustier Корсет Corselet Overbust Outwear Корсет Тело Shaper Gstring XXL

Нашата големина може да бидат различни од големината што обично се носат, ве молиме изберете големина с

Судењето наредби 1pcs прифатени, да се провери квалитетот на corstume 14 да ги пратите на тоа.OEM Прифатени 11.Гол

Пластични КоскиБрој на Bonings : 9Назад Три Линија куки и затворање очиОтстранлив РемениUnderwire ЧашиЧипка Нам

Poducts Име2017 Жените Brocade Корсет Топла Bustier Врвот Чипка Назад Долна Облека Bodyshaper Shapewear Половината Cincher Корсе

Спирала Челик КоскаБрој на Коски : 10Пред Челик busk ЗатворањеЛанче врати со 16 grommets100% парична Казна памук tw

Моден Црна Фланелен Боксери / Сатен Долго Пеперутка Ракави, Со Појас Готски Bolero Јакна Outwear Облека Може Д

Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот Ако ја врати стоката, треба да се обрне враќа

Please wait...