0
clear
  • RLC-050 Светилки Проектирање Голи Светилка за Viewsonic PJD5112 PJD5123 PJD5223 PJD5233-1W PJD5233 PJD6211 PJD6212 PJD6221 PJD6231
  • -20%
  • -20%
RLC-050 Светилки Проектирање Голи Светилка за Viewsonic PJD5112 PJD5123 PJD5223 PJD5233-1W PJD5233 PJD6211 PJD6212 PJD6221 PJD6231

RLC-050 Светилки Проектирање Голи Светилка за Viewsonic PJD5112 PJD5123 PJD5223 PJD5233-1W PJD5233 PJD6211 PJD6212 PJD6221 PJD6231

DEN 978.24

Достапност
Производот е достапен


На RLC-050 е наменет како замена за употреба во Viewsonic бренд проектори и
е замена светилки за алтернативни модели за проектирање наведени подолу :
За Viewsonic PJD5112 PJD5123 PJD5223 PJD5233-1 W PJD5233 PJD6211 PJD6212 PJD6221 PJD6231
1. На RLC-050 проектор светилка модул двете доаѓаат со целосна производителот гаранција од 180 Дена .
2.Вати : 180 W
3. Пакување Детали : во меур и картонска кутија
4 . Време на испорака : рок од 24 часа
5 . Минимална Цел Количество : 1 парче
6.Фабриката Директно Да Го Продаде, Најдобра Цена

Кон својствата

Бренд Име:
XIM
Број На Модел На:
RLC-050
производител:
Дејвид Светилка
Компатибилен со:
Viewsonic PJD5112 PJD5123 PJD5223 PJD5233-1W
Тип:
Замена Голи Светилка
Гаранција:
180 дена
Дел Број:
RLC-050 Сијалица

Производи во категоријата

Специфични параметри : 100% НОВИ оригинални Проектор Боја Тркала за Benq EP770 тркала боја1 За производи : Ние с

8Wattage : 120 WСветилка Живот : 2000 ~ 3000 часаПроектор / Проектори : XL2400 / XL2400 UОписПроектор Сијалица XL2400 За SONY KDF5

Ние сме секогаш тука да ве поддржиме, ако било кој проблем се случиле.Ви благодариме за вашата посета и и

Ние ќе размена за објекти кога ќе добиеме лоши светилки од вас , за каква било причина.Можете да не конта

Ние ќе размена за објекти кога ќе добиеме лоши светилки од вас , за каква било причина.)Answer : ________________________

Тип : Замена На Проектор СветилкаДел Број : ЕXR20 LPКомпатибилен со : XGMB55 / XGMB55 X / XGMB65 / XGMB65 X / XGMB67 / XGMB67 X / XR20 / XR20

Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент најдобро што можеме.Ако имате било какви прашања , ве мол

Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.Експрес Кури

Објектот спецификите КРИЕШЕ : Меркур Светилки Напон : 220 V Апликација : Едрење Бренд Име : АњоСветилки Про

На RLC079 е наменет како замена за употреба во Viewsonic бренд проектори ие замена светилки за алтернативни мод

Експрес КурирРаботни ДенаЗабелешкаHK Пост Воздух Mail1545 денаТоа е бавен,Кога не се итни, можете да изберет

ОписКомпатибилен Проектор Светилка ЕТLAV300 за PANASONIC PTVW340 U PTVW340 Z PTVW345 NU PTVW345 NZ PTVX410 U PTVX410 Z ИТНСветилка Модел

ОписСветилка Модел LMPF250Проектор : За SONY VPLFX50Wattage250 WСветилка живот : > 2000 ЧасаТип : Висок квалитет на Проект

Компатибилен Голи Светилка (CB).Квалитет Гаранција : 180 денови по породувањето Предмети ќе бидат испратен

Светилка Модел : XL5300Wattage : 180 WСветилка Живот : 2000 ~ 3000 часаПроектор / Проектори : За SONY KDSR60 XBR2 / KDSR70 XBR2ОписЗ

Купување на голи проектор светилка ќе те спаси стотици долари на вашиот светилка купување и инсталациј

Објектот спецификите КРИЕШЕ : Меркур Светилки Напон : 220 V Апликација : Едрење Бренд Име : АњоСветилки Про

Замена светилка модул за следниве проектор / TV : PANASONIC PTEW540, PTEW640, PTEW730 Z, PTEW730 ZL, PTEX510, PTEX610, PTEX800 Z, PTEX800 ZL, PTEZ580, PT

Однапред ви благодариме Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас пред да остави Не

Замена светилка модул за следниве проектор / TV : INFOCIN3134a, IN3136a, IN3138 HDa, IN3138 HD,VIVITEK D912 HDДел Број : СПЛАМБА092, SPЛА

Проектор Светилки најчесто поставувани ПРАШАЊА1 Сите превозот цена ние во собата, не се вклучени далечи

Најважната работа е да се запамети е дека никогаш не треба да се допре светилка или домување директно со

Компатибилен голи светилка (CB)Имаме светилки на сите следниве видови на проектори : Фабриката и магацин

За било resons го вратите производот ,ве Молиме да не информирате во вашиот прв пат ,пред да се стави на расп

Бесплатен Превозот проектор крушка светилка PVIP 240 / 0.8 E20.9n 5 J.J7 L05.001 за BENQ W1070 W1070+ W1080 W1080 ST HT1085 ST HT1075 W1300Специ

DHL ќе биде зеде за 47 дена да пристигнат.проблемот на квалитетот, размена на прв, а Потоа се врати.ако парц

Вие сте купување проектор крушка светилка BLFP230 D / СП.8 EG01 GC01, 120 Дена ГаранцијаМодел : BLFP230 D / СП.8 EG01 GC01 Свет

Ние сме биле во проектор светилки за 10 години 180ден Гаранција Компатибилен светилка со домување(CWH / ML / С

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси, врски, напон

Pureglare Замена светилка модул за следниве проектор / TV : HITACHI CPWX3011 N, КПWX3011 NEF, КПWX3014 WN, КПX2010, КПX2010 N, КПX2011, КПX20

Please wait...