0
clear
  • Климатизација Компресор Група Ладилни за Volvo EC360
  • -20%
  • -20%
Климатизација Компресор Група Ладилни за Volvo EC360

Климатизација Компресор Група Ладилни за Volvo EC360

DEN 15120.00

Достапност
Производот е достапен


Климатизација Компресор Група Ладилни за EC360
Whatsapp : +86 18768415518 skype : guanelian
Опис на производот
Тип : Клима Уред Компресор
Бренд : Нови cid)
Модел# : EC360
Количина : 1 парче
Примена : Volvo EC360
Плаќање
Кредитна картичка на линија е достапна.Ние, исто така, ја прифати плаќање преку Pay Pal,T/T и Western Union.
Овој објект имаат акции,па може испорака за вас во рок од 3 работни дена по yourpayment ceared.Ако постои било увозни давачки или даноци,тоа е на купувачот одговорност.
Гаранција
Ние нудиме 1 година гаранција за овој производ. Ако производот е надвор од работниот ред под правилна употреба на прирачникот во рамките на гарантниот период, ве молиме контактирајте со нас за да се добие стока се врати шифрата и превозот настава. Потоа, го испрати назад на вашиот трошоците за превозот.
По добивањето на вашиот врати објектот, тоа ќе трае 7 дена за евалуација и истражување. Сосема нов замена единица ќе бидат испратени до вас во нашата трошоците за превозот, ако таа ги исполнува нашите гаранција барања.
Испорака
Со DHL/ФЕДЕКС/ТНТ(Кина Express),ако сакате да користите други,ве молиме контактирајте со нас.
Царинската ќе биде помалку веројатно да се наметнат даноци / должности на мали парцели. Сепак, тоа ќе биде во вашата трошоци ако настане.
Осигурување се вклучени во Превозот и Ракувањето со трошоци што се платени.

Кон својствата

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
EC360
Состојба:
Нови
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Тип:
компресор
Гаранција:
Yes
Превозот начин:
Fedex , DHL , или ЕМС
цена:
Конкурентна
Трговија на големо:
Yes
Акции:
Yes
Дел Број:
EC360
Производителот Дел Број:
EC360

Производи во категоријата

Чонгкинг Квалитет! Клипот&Прстени за Полнење(вкл клип и pin) за 178 FA 6 HP 4 Удар Воздух за Ладење Дизел Мотор,3~

Горниот&Пониски Радијатор Црево За Багер PC2002 / PC2003Whatsapp : +86 18768415518 Skype : guanelianОпис : Дел Број : Горниот & Пон

Пригушување Wiper Моторни 4188762 За HITACHI Багер EX200 EX100 EX150 EX270 EX300Whatsapp : +86 18768415518 skype : guanelianОпис : Бренд : HoldwellДел NO

701 / 52701 за BACKHOE 3 CX 4 CX НАПРЕД & ОБРАТНА КОЛОНА се ПРЕФРЛИТЕWhatsapp : +86 18768415518 skype : guanelian72 за JB BACKHOE 3 CX 4 CX НАПРЕД &

Бесплатен Превозот дизел мотор R176 camshaft употреба на генератор или Tiller Cultivators одговараат Changchai Changfa и сите

Нови Гас Повлекува Моторни 7 Y3914 7 Y3914 За E312 3054 МоторWhatsapp : +86 18768415518 skype : guanelianОпис : Бренд : Нови cid)Предмет :

Турбополнач RHF55 Турбо за CIFK SH240 CH210Е5 За JCB 4 HK1 МоторWhatsapp : +86 18768415518 skype : guanelianОпис На ПроизводотОпис : Дел Бр

Автоматска Мрежа Неуспех Контрола Модул DSE720 контрола модул генератор контролерВовед / Функции : Модело

Пригушување Повлекува Моторни Assy 52300006 23259014 / 15 За DH2205 DH3005 / 7Whatsapp : +86 18768415518 skype : guanelianОпис : Бренд : Нови cid)Т

5 V до 70 VФРЕКВЕНТЕН ОПСЕГ10,000 Hz (max)ВЛЕЗОВИДИГИТАЛНИТЕ ВЛЕЗОВИ Е ДА HНегативни префрлувањеАНАЛОГЕН ИНПУТ A

КАКОГУВЕРНЕРОТ Гас Моторни 7 Y5558 7 Y5558 За E325 L 325 L БагерWhatsapp : +86 18768415518 skype : guanelianОпис : Бренд Име : Нови cid)При

Три фаза автоматски регулатор на напон генератор capacitor AVR53 , 5pcs / многу Бесплатен превозот Ставка детали i

Нови LHD серво Волан Рек 4410 A409 MR333502 за Pajero V76 L200 2 WDWhatsapp : +86 18768415518 skype : guanelianВовед : Дел # : 4410 A409 MR333502Тип : Серв

Воздушна Кочница Компресор 7421098922 K010866 За Тешки Камион Резервни ДеловиWhatsapp : +86 18768415518 skype : guanelianОпис : Тип

Опис Информации : Електромагнетниот ВентилДел No : SA366512Напон : 12 VУп Нема : 3919422 3927152 3934171 12995377810Примена : Kubota

Rectifier Диоди 25 A RSK2001Вебстраница : ОПИС*RSK1001 ДИОДИ ЗА ПОЛНЕЊЕ ЗА BC16 / 18 СЕРИЈА ALTERNATORS.*RSK2001 ДИОДИ ЗА ПОЛНЕЊЕ ЗА

Стабилноста potentiometer го прилагодува реакција брзина на уредот.ПОБУДУВАЊЕ (+) : Побудување ликвидација (+) т

Новиот Шеф Заптивка за S4 L S4 L2 Мотор TCM Мотокар и ГенераторWhatsapp : +86 18768415518 skype : guanelianОпис : Тип : Раководител

Нов Снабдување Со Гориво Пумпа 2447222126 2 447 222 126 За МоторОпис : Бренд : НоваТип : Снабдување Со Гориво ПумпаД

Сепак, тоа ќе биде во вашата трошоци ако настане.СпецификацииБрој на модел Со Печатач ATH50 P ATH100 P ATH150 P ATH200

Сите предмети вратени мора да ги содржи сите оригинално пакување materils.Ние не ќе рамо било давачки во зем

Пригушување Моторни Governer 1327778 За Мачка 3306 3116 Мотор E330 B E325 BL 330 BLWhatsapp : +86 18768415518 skype : guanelianОпис : Бренд : Нови

Чонгкинг Квалитет! Цилиндар на Главата Покрие / Вентил Покритие за 178 F(FS) L70 6 HP 4 Удар Воздух за Ладење Диз

Please wait...