0
clear
  • тест многу добар производ 215-0767003 215 0767003 bga чип reball со топки IC чипови
  • -20%
  • -20%
тест многу добар производ 215-0767003 215 0767003 bga чип reball со топки IC чипови

тест многу добар производ 215-0767003 215 0767003 bga чип reball со топки IC чипови

DEN 368.64

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

Тип:
Вози IC
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Состојба:
Користи
Примена:
компјутер
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Напон:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
215-0767003
Бренд Име:
SUHMS
Пакет:
BGA

Производи во категоријата

Добредојдовте на нашата продавница, ние се надеваме дека можеме да соработуваме со вас за долго време К

мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние

Добредојдовте на нашата продавница, ние се надеваме дека можеме да соработуваме со вас за долго време...

мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние

Спецификација : Бренд новиМатеријал : Phlx силикон контролираниГолемина : прибл 85 55 38 ммРаботен Напон : AC

мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние

Опис На ПроизводотСликата само обезбедува референца.Тоа не може да биде точно еден, како во нашите акци

Добредојдовте на нашата продавница, ние се надеваме дека можеме да соработуваме со вас за долго време...

Добредојдовте на нашата продавница, ние се надеваме дека можеме да соработуваме со вас за долго време...

Опис На ПроизводотСликата само обезбедува референца.Тоа не може да биде точно еден, како во нашите акци

Добредојдовте на нашата продавница, ние се надеваме дека можеме да соработуваме со вас за долго време...

Ако имате било какви посебни барање за деталите на објектот и двете ве молиме оставете белешка во своја

Сликата само обезбедува референца.Тоа не може да биде точно еден, како во нашите акции, бидејќи на МНОГУ

мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние

Добредојдовте на нашата продавница, ние се надеваме дека можеме да соработуваме со вас за долго време...

Плаќање1. Како вашите повратни информации е многу важен за нашиот развој срдечно ве покануваме да ја нап

1610 1610 A 1610 A3 IC за iphone 6 S 6 SplУ2 IC USB Полнач за Полнење IC 36pins

1 PCS Циклус на Мерењето Квадратен Бран Сигнал Генератор Модул Одложување Пулсот Фреквенција Прилагодли

Добредојдовте на нашата продавница, ние се надеваме дека можеме да соработуваме со вас за долго време...

Забелешка : тоа не е Лемење ,тоа е diy комплет Опис : Работен напон : 5 V Работа ефект : брзина може да се прила

Please wait...