0
clear
  • 6 Компјутери Капчиња Плетенки Игла 15Cm/6Inch Влече Игла За Dreadlock Плетење И Капчиња Игли За Џамбо Плетење Пресврт Коса
  • -20%
  • -20%
6 Компјутери Капчиња Плетенки Игла 15Cm/6Inch Влече Игла За Dreadlock Плетење И Капчиња Игли За Џамбо Плетење Пресврт Коса

6 Компјутери Капчиња Плетенки Игла 15Cm/6Inch Влече Игла За Dreadlock Плетење И Капчиња Игли За Џамбо Плетење Пресврт Коса

DEN 191.52

Достапност
Производот е достапен

1) Име : плетење и капчиња игли 2) Материјал : Пластични и Метални 3) Боја : Розова & Лимон 4) Должина : 16cm да 15.5 cm 5) Неговата функција : капчиња кука игли се користи за ткаење dreadlocks На пластична рачка е погодно за рака. Користете го овој капчиња може да се скрие thrum на ткиво ткаенина внатрешноста,исто така, може да се поправи knittingclothing.

Кон својствата

Тип На Објект:
Кука Игла
Големина:
5mm
Број На Модел На:
плетење и капчиња игли за плетење џамбо
Материјал:
Пластична рачка, Метални игли
Бренд Име:
WASIG
Количина:
6 компјутери

Производи во категоријата

50pcs Ткаење Иглата Директно 6cm Коса, Игли за Шиење да се Шие Во Игла За Ткаат

1 Бронза Носителот + 3 Size Вентилација Игли(12,2 И 3,34) Правење Поправка Чипка Перика Toupee Hairpiece Knotting Кука Поста

Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.70 / парче парче парче парче парче парче

Алуминиум Тема Кука Алатка Игла Јамка Микро Прстен Коса Екстензии монистрависок квалитет на метал Тема

Бесплатен Превозот 100pcs / многу Т Форма Игла Т Иглички Игли за Перика се Одржи На Платно Блок Главата Пери

Please wait...