0
clear
  • Бесплатен превозот 6XL 8XL т кошула памук tshirt мода кратко sleeve був печатени мажите tshirt кул смешно мажите tee кошули, блузи мажи
  • -20%
  • -20%
Бесплатен превозот 6XL 8XL т кошула памук tshirt мода кратко sleeve був печатени мажите tshirt кул смешно мажите tee кошули, блузи мажи

Бесплатен превозот 6XL 8XL т кошула памук tshirt мода кратко sleeve був печатени мажите tshirt кул смешно мажите tee кошули,

DEN 1658.88
DEN 1360.00

Достапност
Производот е достапен

Ве молиме навистина прочитајте во описот пред купување! Кинески големини се кандидира релативно мали, но ние имаме плус големина на облека и ние ќе ви помогне во изборот на правото големина. Само оставете го вашиот точната висина, тежина, градите или половината measuremnts под вашата нарачка вака купувачот не. Ние Се Грижиме За Нашите Клиенти! Ве молиме да останете во контакт по поставување на цел. Пријавете понекогаш за да ја проверите вашата порака. Ние можеби ќе треба да контактираат со вас за некои неопходни прашања (големина, боја..итн.) Прочитате пред да нарачате ве молиме! Вообичаено е дозволиво разлики во големината на се околу 2-3cm во мерењето. Ако најдете големината не ви одговара, директно контактирајте со нас пред отворањето на спорот. Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Ако верувате објектот е во погрешна боја ве молиме контактирајте со нас. Ве молиме да се свесни дека Кинезите големини се кандидира 2-4 димензии помали од ЕУ или САД големина Големината на Табелата само за ваша информација. Контактирајте со Продавачот (Сервисен Центар) за да ја потврдите вашата големина на ЗАБЕЛЕШКА : бои се сите како слики бои.Не грижа која боја ние пишуваме. Answer : ___________________________ NOTE : маица или кошула големина треба поголем од телото големина без облека 4-8 см,и грб на големината треба поголем од телото големина без облека 10-15 cm големина 2 XL градите 120cm за губење на 80-90 kg големина 3 XL градите 125cm за тежина 90-100 kg големина 4 XL градите 130cm за губење на 100-110 kg големина 5 XL градите 135cm за губење на 110-120 kg големина 6 XL градите 140cm за губење на 120-135 kg големина 7 XL градите 145 см за губење на 135 - 142 килограми големина 8 XL градите 150cm за губење на 140-150 kg

Кон својствата

Големина:
XXXL, 4XL, 5XL, 6XL, 7XL, 8XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Карактер
Јака:
О Деколте
Маскирани:
No
Материјал:
Памук
Продажба со Pack:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Стил:
Повик
Sleeve Стил:
8687P65
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Дебелина:
Рутински
Должина На Ракав:
Кратко Sleeve
Верзија на видот:
Лабава
боја:
ФОТО БОЈА
Големина:
2XL (Chest 122) 3XL (Chest 130) 4XL (Bust 136) 5XL (Chest 140) 6XL (Bu
Мажи:
Flg вклучување

Производи во категоријата

Иако секој производ од нас е совршено дизајнирани како слика,Ако сакате да знаете големината на друг мо

Драг пријател, Нашиот Т маици се Азиските ГолеминаВе молиме изберете ја вашата големина база на табелат

Athough секој производ од нас е совршено дизајнирани како слика,Ако сакате да знаете големината на друг мод

Драг пријател, Нашиот Т маици се Азиските ГолеминаВе молиме изберете ја вашата големина база на табелат

Драг пријател, Нашиот Т маици се Азиските ГолеминаВе молиме изберете ја вашата големина база на табелат

топла продажба Прилично Harajuku т кошула Скокање со падобран розова мачка симпатична kawaii убаво животно де

Ние брод во светот ВИСТИНСКИ ФОТОГРАФИИПријателски Потсетување : 1 Ние поддршка на мало, трговија на гол

започнете· 100% Сосема Нов· Материјал : 100% Памук; (Освен Спортски сива е 90% Памук, 10% Spandex)Големина На Табела

Референтна Висина големина & Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина Рам

Вовед : Направени од Lycra Памук;Квалитетот Печатени Заврши;Моделот Печатење на Предната страна ( Ако сака

Карактеристики : 1.100% Сосема Нов 2.Материјал : памук,полиестер 3 Стил : Мода / Streetwear / Хип Хоп / Повик 4...

Ве молиме љубезно ве молиме прочитајте ги следните услови пред да нарачате : 1.Ве молиме имајте во предви

Добредојдовте на нашата продавница!Нашата големина е Азија големина, тоа е околу 12 димензии помали од Е

Доколку ставката што сте ја добиле не е точно точно во нашиот вебсајт најавен и не ви одговара, тогаш мож

* YEV* Материјал : 95%памук,5%spandex водат ткаенина* Повод : мода* Боја на располагање : Црна ,сива*Опис : Slipknot Паму

Било која се користи, се мијат, извалкан, оштетени предмети кои не се прифатливи ПРОДАВНИЦА ПРОМОЦИЈА : К

Добредојдовте на нашата продавница!Нашата големина е Азија големина, тоа е околу 12 димензии помали од Е

започнете· 100% Сосема Нов· Материјал : 100% Памук; (Освен Спортски сива е 90% Памук, 10% Spandex)Големина На Табела

Драг пријател, Нашиот Т маици се Азиските ГолеминаВе молиме изберете ја вашата големина база на табелат

За Нашата Продавница1 Додадете ни ја вашата омилена продавница листа, се повеќе се изненади и попуст.2.На

Please wait...