0
clear
  • UNISTAR 3pcs/многу етикета кертриџ за Dymo Д1 40913 црно на бело 9mm компатибилен Dymo етикета печатач етикета лента 9mm
  • -20%
  • -20%
UNISTAR 3pcs/многу етикета кертриџ за Dymo Д1 40913 црно на бело 9mm компатибилен Dymo етикета печатач етикета лента 9mm

UNISTAR 3pcs/многу етикета кертриџ за Dymo Д1 40913 црно на бело 9mm компатибилен Dymo етикета печатач етикета лента 9mm

DEN 574.08
DEN 540.00

Достапност
Производот е достапен


Функција : 100% Компатибилен за Dymo Д1 Печатач
Боја : Црно На Бело
Големина : 9mm*7m ( 3/8 Инчи x 23ft)
Количина:3 Pieces/Многу
1. Транспарентен касета, го прави лесно да се знае на потрошувачка и остатокот на етикетата
2. На Д1 етикета ленти за печатење со термички трансфер печатење технологија и нема мастило или тонер е потребно. Етикетата ленти се лесни за инсталација и употреба.
3. На Д1 етикета ленти за печатење со термички трансфер печатење технологија и нема мастило или тонер е потребно. Етикетата ленти се лесни за инсталација и употреба.
4. Овие континуирано етикета касети им овозможи на корисниците да се создаде прилагодени етикети.
5. Лесно-тргни се подели назад за непроблематична и брза апликација.
6. Голема лепило : се придржува до повеќето чиста, мазна и рамна површина, вклучувајќи пластика, хартија, метал, дрво и стакло.
7. Отпорна на вода, гребење, атмосферски, УВ зраци, па дури и екстремни температури.
8. Без лепило остатоци кога етикети се отстранети.
Компатибилен печатач листата : DYMO Label Manager 100, DYMO Label Manager 120 P, DYMO Label Manager 150, DYMO Label Manager 160, DYMO Label Manager 200, DYMO Label Manager 210 D, DYMO Label Manager 220 P, DYMO Label Manager 260 P, DYMO Label Manager 280, DYMO Label Manager 300, DYMO Label Manager 350, Label Manager 350 D, DYMO Label Manager 360 D, DYMO Label Manager 400, DYMO Label Manager 420 P, DYMO Label Manager 450, DYMO Label Manager 450 D, DYMO Label Manager 500 TS екран осетлив на допир, DYMO Label Manager КОМПЈУТЕР, DYMO Label Manager PC II, DYMO Label Manager Pn P, DYMO Label Manager Безжична Pn P (DYMO Label Manager Безжична Plug N Игра), DYMO Label Point 100, DYMO Label Point 150, DYMO Label Point 200, DYMO Label Point 250, DYMO Label Point 300, DYMO Label Point 350, DYMO Label Writer 400 Дуо, DYMO Label Writer 450 ДУО, 3 M PL100, 3 M PL150, 3 M PL200, 3 M PL300
Почитувани купувачи, ние сме многу apreciated на вашите повратни резултати и ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со производот.
Ако имате било каков сомнеж, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви даде најдобар одговор

Кон својствата

Тип:
печатач лента
Број На Модел На:
A40913
Функција:
Компатибилен
Бренд Име:
Unistar
Применливи Опрема:
етикета печатач
Компатибилен Бренд:
Dymo
боја:
Црно на Бело

Производи во категоријата

TZe Безбедност Етикета Лента Компатибилен за TzeSE5 Tze se5 TzSE5 PДопир 24mm 8m бесплатен превозотОва многу содржи 5p

Функција : 100% Компатибилен за Dymo Д1 ПечатачБоја : Црно На Бело / Црно на Црвено / Blakc на Зелената / Црно на Blue

Компатибилен TZ лента TZ161 tz161 Црно На Јасен Пдопир етикета tze161 tz 161Ова многу содржи 5pcs 36mm tz лента TZe161 , но ак

DYMO Д1 45013 12mm етикета лента црно на бело DYMO кертриџ касета dymo лента за dymo печатачОва многу содржи 5 PCS 12mm*7m ц

компатибилен брат tze лента за p допир етикета лента создателот tze 251 tze251 tze251Ова многу содржи 3pcs tz2251, ако ви

9mm*2.5 m црно на бело SKU18053 компатибилен за Dymo Носорог Бела Топлина се Смалуваат Цевки 3 / 8" RS5 W Компатибилен

5pcs Бесплатен превозот мешани dymo кертриџ понудени 45010,45013,45014, 45015, 45018 12mm етикета лента за DYMO Д1 Label ManagerОва м

Dymo лента 40913 црно на бело 9mm*7m за DYMO Д1 ЕТИКЕТА ЛЕНТА компатибилен dymo Етикета Менаџер етикета создателотО

Црно на Жолта Dymo Пластични Ленти За DYMO Letra Tag 91202 Принтери 12mm x 4mОва многу содржи 4 PCS 12mm црно на жолта компа

20 КОМПЈУТЕРИ TZ ЛАМИНАТ TZE211 TZe211 tz211 tz211 стр допир 6mm ЦРНО НА БЕЛО ЕТИКЕТА ЛЕНТА TZe 211 ЛЕНТИ Ptouch TZ211 ЕТИКЕТАТА

Функција : 100% Компатибилен за Dymo Д1 ПечатачБоја : Црно На БелоГолемина : 9mm*7m ( 3 / 8 Инчи x 23ft)Количина:2 Pieces /

12mm црно на бело KINGJIM лента SS12 KW ST12 KW SC12 RW SC12 BW SC12 YW компатибилен за двете KINGJIM етикета ленти LABELWORKS LW400 LW600Ова

Компатибилен брат ptouch етикета создателот лента tze251 tz 251 24mm црно на белоОва многу содржи 5pcs 24mm tz лента TZe251

Силно лепило Црно на Бело Етикета Лента tzese1 TZSE1 Tz se1 Tzese1 Компатибилен за pдопир етикета печатачОва многу

Бесплатен превозот 5 компјутери Tze 631 12mm Tze Tz Лента Компатибилен Брат Ptouch Кертриџ Етикета Создателот Лент

9mm*8m компатибилен King Jim SC9 BW Црно на Сина етикета лентаLC4 WBN| LC4 WBN| LC4 WBN| LC4 WBN| LC4 WBN| LC4 WBN| LC4 WBN| LC4 WBN|| LC4 WBN | LC4 WBN| LC

Prodution Детали : Компатибилен Модел : DK11221 / DK1221Етикета големина : 23mm x 23mm, 1000 Етикета / РолнаБоја : БелаМатери

Компатибилен 18mm TZe флексибилни ID лента tzeFX241 tzFX241 tz FX241 Црно на Бело TZ кертриџ касетаОва многу го содржи 2 п

Компатибилен брат TZ лента 6mm TZe611 tz611 црно на жолта етикета касета Tze 611 Стрдопир етикета лента TZ611Ова мног

12mm Црна Лента Tz335 Ламинат Tze335 Tze 335 За P Допир Pt9700pcОва многу содржи 1pcs 12mm tz лента tz2335 , но ако ви е потребна б

Компатибилен TZe 211 tz 211 Црно на Бело ламинат 6mm TZ етикетирање лента за Брат PTOUCH печатачОва многу содржи 5pcs

Промет на големо со бесплатен превозот компатибилен tz tze лента TZeSE4 ламинат TZ безбедност кертриџ касета

EZ етикета кертриџ касета XR24 YW / XR24 YW1(Црно на Жолта, 24mm*8m) За печатач(Г.С.L300 KL8800 KL820 KL170 KL780 KL60)Ова многу содрж

Prodution Детали : Компатибилен Модел : DK11241 / DK1241Етикета димензии : Дијаметар 102mm *152mm 200 Pcs, Термички Етикета На

Основни Информации100% компатибилен со Брат PДопир серија печатач : Име на модел : МК 631Боја : Црно на Жолта

I Основни ДеталиII СпецификацијаIII Производ Функција1 100% компатибилен2 Совршен labels одлуки3 Одлична етике

9mm*8m компатибилен King Jim ST9 KW Црно на Јасно етикета лентаLC4 WBN| LC4 WBN| LC4 WBN| LC4 WBN| LC4 WBN| LC4 WBN| LC4 WBN| LC4 WBN|| LC4 WBN | LC4 WBN|

ламинат етикета сина лента на бело за брат tz tze серија компатибилен печатач етикета tze233 tze 233Ова многу со

Please wait...