0
clear
  • Лофт Индустриски Модерната LED Ѕид Светилка Едноставна Ноќни Дневна Соба Ресторан Сала Ѕид Светлина Затворен Спалната соба Декоративни Осветлување
  • -20%
  • -20%
Лофт Индустриски Модерната LED Ѕид Светилка Едноставна Ноќни Дневна Соба Ресторан Сала Ѕид Светлина Затворен Спалната соба Декоративни Осветлување

Лофт Индустриски Модерната LED Ѕид Светилка Едноставна Ноќни Дневна Соба Ресторан Сала Ѕид Светлина Затворен Спалната соба Декоративни

DEN 5088.00

Достапност
Производот е достапен


Опис : Овој Ѕид светлина со одличен светлината и уникатен стил, може да се широко се користат за канцеларија, трпезарија, дневна Соба, балкон, лоби, aisle или декорација. На внимателно стокмено Ѕид светлина Тела ви овозможува да се создаде енергетски расположение и чувство на нордиските шарм во вашиот дом. Додадете жив шарм на секој простор со овој Ѕид светлина. Примена : трпезарија. Дневна соба. Балкон. Кафе. Бар. Лоби и Aisle Функции : Дома осветлување, Комерцијални осветлување, Декоративни осветлување Тип : Кристал Ѕид светилка извор на Светлина : E27 * 1 Материјал : Железо Напон : 110-240 V Зрачењето Област : 10 - 15㎡ Боја : Црна Димензии(Кол.*H) : 140*330mm (прибл.) Пакет се Вклучени : 1 X Ѕид Светлина(Сијалица не е вклучена)

Кон својствата

Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Бренд Име:
ВО СОЧНИ
Напон:
220V,110V,90-260V
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
Стил:
Новата Класична/Пост-модерни
База Тип:
E27
Примена:
Кревет Во Соба
Извор На Светлина:
LED Светилки
Број На Модел На:
B0042
Е Светилки Вклучени:
No
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Сенка Тип:
Железо
Сенка Ветер:
До & Долу
Боја На Каросеријата:
Црна
Осветлување Област:
5-10square метри
Гаранција:
две години
Карактеристики:
Северна Европа
Е dimmable:
No
Материјал:
Метал
Употреба:
Индустриски
Број на извори на светлина:
1
Тип На Прекинувач:
NO

Производи во категоријата

Qiwi Паричник,Boleto,Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secureуплатата ЗАЧУВАМ Ние ќе ги пратите

Висок Квалитет на Современи Ѕид светла Креативни Ѕид светилка Модерна Sconce 1 Светлината дневна соба и сп

Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод вашата itemfrom нашиот прв располагање со м

Јас т е направен од кристал,која може да го прави ouer дома убава и романтична! Погоден за h ome,спална соба,foy

Ние сме главно за производство на пријателска животна средина производи, и се обидуваме се потрудиме да

Материјал : Метал+ стакло абажур*Големина : 2 светла : за Широк 38cm *Висина 18cm3 светла : за Широк 58cm *Висина 18cm

[xlmodel][фото][0000] 1 Објектот цена не ги вклучува и увозните давачки, треба купувачи плати Ние може да прогла

>>>> Factory Маркетинг : Добар квалитет со најдобра цена >>>> Top Услуги на Клиентите : дополнителни прашања, ве М

Водоотпорен Ретро Бронза 54cm / 66cm Бања Огледало Светилка Кабинет Суета Огледало Светла 100% Месинг Ѕид Све

ZYY Нордиските Модерна Едноставна Спалната соба Ноќни LED Читање Ѕид Светилка со Посебен Прекинувач Прила

1"(H), Светлината Главата : 25мм / 0 Ние сме убедени дека со заеднички напори, бизнис помеѓу нас ќе расте за да

Спецификација За ПроизводИме : Коњ Ѕид СветилкаМатеријал : ДрвоТелото Боја : Како На СликатаДимензии : Ш

Производ Големина : Дијаметар : 40mm, Должина : 260mm извор на Светлина : LED Светло извор : 3 W, 5 W, 7 W, 10 W, 12 W Инстал

vСпецификации : Тип : Ѕид Светилка Моќност : 40 W Напон : 110220 V AC Применливи Простор : 1015 Квадратни...

парчеHGhomeart Модерна Ѕид Sconce Led Ѕид Светилка 110 V220 V LED E27 Кревет Светилка Luminaria Спалната соба Ѕид Осветлувањ

Модерната 2 W 6 W ДОВЕДЕ До Долу Ѕид Sconce Осветлување на Вниманието Алуминиум Тела Декоративни Светилки Св

specifiche tecniche : modello : 603010 W potenza : 10 W Tipo ди Чип : SMD2835 x 50 pz tensione ди funzionamento : 100240 V AC 50 / 60 Hz dimensione : L = 44 см, H = 6 cm finitura :

Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорак

Модерната Новите Европски Стил Ѕид Светилка Солидна Месинг E14 LED Изградба на Декоративни Светлина Скали

1.Guarentee : 3years2.Тајван led чипови висок квалитет на возачот3.110120lm / w4.животниот век : 50000hurs погоре5.CE, ROHS6.Боја ре

Враќање & Наплата : 1 Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации Додатоци до

Ние само брод да се потврди цел адреси.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!...

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од

П : дали parckage safty?A : производот е спакуван со Styrofoam, висок квалитет на kraft.За различни следи и светлината,не

>>>> Factory Маркетинг : Добар квалитет со најдобра цена >>>> Top Услуги на Клиентите : дополнителни прашања, ве М

Бесплатен Превозот Антички Месинг Ѕид Светилка E14 LED Месинг Ѕид Sconce за Хотел Со Кристално Нијанси се Мод

2017 Продажба на Лофт Индустриски Правец на Ресторанот Спалната соба Ноќни Ретро Гроздобер Оригиналност

Please wait...