0
clear
  • гумени тревник шатор,Отворено 0.45 мм пвц 3m јасно надувување балон куќа,Меур настан шатори Гумени Божиќ Декорација Шатор
  • -20%
  • -20%
гумени тревник шатор,Отворено 0.45 мм пвц 3m јасно надувување балон куќа,Меур настан шатори Гумени Божиќ Декорација Шатор

гумени тревник шатор,Отворено 0.45 мм пвц 3m јасно надувување балон куќа,Меур настан шатори Гумени Божиќ Декорација Шатор

DEN 39686.40
DEN 37305.00

Достапност
Производот е достапен

Она земји ќе брод вашата производи ? О : за целиот свет.Бидете сигурни дека го користите правилно.45 мм пвц 3m јасно надувување балон куќа,Меур настан шатори Гумени Божиќ Декорација Шатор,Транспарентни гумени тревник меур шатор,меур дрво кампување опрема гумени плажа шатор,Гумени свадба Шатор Со Соби,надувување балон соба,транспарентни меур шатор,conveninet гумени спорт шатор за кампување,отворено шоу и настан шатори не се комерцијални или изнајмување употреба,тие се многу издржливи,бидејќи тие се направени од јак материјал и професионален уметнички дела.
Исто услуги, ние сме брза испорака. Увозни давачки,даноци и давачки? А : ве Молиме обрнете attenttion дека увозните давачки,даноци и наплати не се вклучени во точка цена.Цената се на купувачот одговорност,ве молиме проверете со вашиот countrys царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат цена за купување.Добредојдовте коментари за нашите производи и квалитет.Гумени шатор бара никакви остри објекти во областа.45 мм пвц 3m јасно надувување балон куќа,Меур настан шатори Гумени Божиќ Декорација Шатор
Е пумпа (воздушен компресор)се вклучени? A : Да,вклучени.45 мм пвц 3m јасно надувување балон куќа,Меур настан шатори Гумени Божиќ Декорација Шатор
гумени тревник шатор,Отворено 0.
Исто стилови, имаме најдобар квалитет. За превозот :
Ако сте од Русија ,можете исто така да поставите цел,само напишете го вашето име и презиме за цел,и ве молиме,истакна, ние ќе ја испрати руски Посебна Линија,превозот време ќе биде од 10-15days.

Кон својствата

боја:
Јасно
Големина:
4m diameter, 3.5m diameter, 3m diameter
Број На Модел На:
гумени тревник шатор
Карактеристики:
Гумени
Тип:
Шатор
Предупредување:
децата употреба со возрасни
Возраст Опсег:
> 3 години
Бренд Име:
ternmove
Материјал:
ПВЦ
боја:
Јасно
Забелешка:
Кориснички стоки одбивање наплата и враќање
Големина:
3m
Сертифицирани:
16P огноотпорни водоотпорен CE En71-3 АЗО сертифицирани
Функција:
треба компресор работат цело време,детали видете спецификации.
function1:
гумени тревник шатор
function2:
гумени тревник шатор
function3:
гумени тревник шатор
function4:
гумени тревник шатор
Function5:
гумени тревник шатор

Производи во категоријата

Опис Препорачува за возрасти 1+ Голема забава за деца или домашни миленици Висока цврстина челик жица ме

Гумени шаторСпецификација1 Материјал : направен од најдобрите Платон 0.55 мм ПВЦ церада или Оксфорд ткаен

Производство на време 710 работни денови.Ве молиме Љубезно се Прошири 5 дена од денот на превозот време от

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница! Овде ние ќе ви покаже причините зошт

Нашата компанија е специјализирана во производство на гумени производи,како што се надувување балон фу

Бесплатен превозот 8m кол Гумени spider шатор со отстранлив вратата завеси гумени гаража кабината 26ft гумен

Транзит време можеби повеќе за време на празниците.Ве молиме внесете точно превозот информации како шт

9m Lx5m Wx3.5m H гумени спреј кабина гумени автомобил боја шатор преносни отворено гумени спреј кабина со две

Гумени шаторСпецификација1 Материјал : направен од најдобрите Платон 0.55 мм ПВЦ церада или Оксфорд ткаен

1, Ако не доби пакет по еден месец, ве молиме проверете следење на информации првиот и контактирајте со н

СОВЕТИ : Повеќето земји се за бесплатен превозот, Превозот цена за други земји е само стандардната локац

) е потребна ако вашиот печатење е премногу големи и комплицирани Логото, графички може да се печатат, се

За вашето Задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивн

Payment Terms1.Ние прифаќаме alipay на Aliexpress.Наредбите обработени навремено плаќање по верификација.Неисправни

Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Љубезно внимание : Внимание : Бидејќи јачината на звукот на ЈП топки, мат и декорација се многу големи, ти

Payment Terms1.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!3 А

(разни земји,различни моќ,воопшто не грижете се.Гумени шатор бара никакви остри објекти во областа.Наша

Ако не сте добиле објектот во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ги пратит

Драги пријатели, добредојдовте на Гага продавница! Тука ние се воведе повеќе детали за оваа детска игра

Производство на време 710 работни денови.Ве молиме Љубезно се Прошири 5 дена од денот на превозот време от

Контрола На Квалитет1.Мала тежина материјал кој може да се постави и да се спакуваат многу лесно,преносн

Спецификација1 Материјал : направен од најдобрите Платон 0.55 мм ПВЦ церада или Оксфорд ткаенина, што е во

Please wait...