0
clear
  • 0.50 mm FFC/FPC 14P Конектор Адаптер Рамна Плоча Кабел за Приклучок Адаптер Конектор за PCB Одбор TFT LCD,Продолжена линија
  • -20%
  • -20%
0.50 mm FFC/FPC 14P Конектор Адаптер Рамна Плоча Кабел за Приклучок Адаптер Конектор за PCB Одбор TFT LCD,Продолжена линија

0.50 mm FFC/FPC 14P Конектор Адаптер Рамна Плоча Кабел за Приклучок Адаптер Конектор за PCB Одбор TFT LCD,Продолжена линија

DEN 496.80

Достапност
Производот е достапен


0.50 mm FFC/FPC 14 P Конектор Адаптер Рамна Плоча Кабел за Приклучок Адаптер Конектор за PCB Одбор TFT LCD,Продолжена линија
4 P 6 P 8 P 10 P 12 P 14 P 16 P 18 P 20 P 22 P 24 P 26 P 28 P 30 P 32 P 34 P 36 P 40 P 45 P 50 P 52 P 54 P 60 P Печатач безбедносна опрема безбедно медицинска опрема факс машина ДОВЕДЕ рекламирање екран Инструменти, трансформатори и апарати

Кон својствата

Број На Модел На:
FPC 0.5 mm 14P

Производи во категоријата

ПАКЕТ ЗА 100pcs / многу енергија за полнење DC џек / грло,DC001 pin1.0 / 1.3 / 1.7*К Г 3.5 / 3.5 / 4.0 конекторАКО КУПУВАЧОТ ИМА

вашата афирмација и cooperaiton ќе ни помогне да се подобри услугите во заедницата и растат.* Ако не сте задов

Мини USB 5 P Женски Штекер Конектори за Полнење Со Пластични Школка Црна 5 Pin Мини usb ПортПлаќање1.Ние прифаќ

ПАКЕТ ЗА 10pcs / многу енергија за полнење DC џек / грло,DC014 pin2.0 / 2.5*К Д 5.5 конектор100% производителот,100% висок

Џек 2,5 мм Аудио Приклучок Моно Пак AV Адаптер / 2.5 Слушалки Plug Машки Да се РКА Конектор LotЖенски

Ние ќе се обиде да го најде најдоброто решение за да р? e проблемот,но ве молам НЕ НЕ остави негативен или

Гаранција 365 дена гаранција Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарант

Материјал повеќе : PA66Странски Модел : DJ7055 Y2.221Боја : сиваМинимален Пакет : 200 компјутериГоренаведените це

>> Капацитет на производство : 2000pcs на ден ( Ако големо количество купувањето, ве молиме контактирајте со

24 Pin / начин машки&женски автомобил масломодифицирани гас компјутер одбор CNG конектор,Авто ЕКИ приклучок

5ПИНСКИ DC ЏЕК МОЌ ПРИКЛУЧОК ВО ПОРТ AC ВЛЕЗЕН КОНЕКТОР ЗА Lenovo Ideapad 100 S14 IBR 10014 IBYЗа пакување На објектите се

ESP8266 Далечински Сериски Порт WIFI Transceiver Безжичен Модул ESP12 E ESP 12 E АП+СТА со Екстра 6 IO SPI за ArduinoОпис : Модел :

10pcs / лот 3 Столбови Стерео 6.35 mm Приклучок 1 / 4" Конектор Никел+Злато Позлатен Гитара Микрофон Приклучок Ад

* За да се избегне плаќање увозни данок или прилагодено должност, ние обично марка $ 815 ДОЛАРИ во фактура

* Ние само брод нарачки на вашиот Paypal превозот адресаЗемја8 15 работни дена1625 работни дена2635 работни ден

* Ве молиме контактирајте со нас ако не го добиете вашиот пакет за повеќе од 30 дена откако ќе плаќање, ние

ПАКЕТ ЗА 100pcs / многу енергија за полнење DC џек / грло,DC014 pin2.0 / 2.5*К Д 5.5 конектор100% производителот,100% висок

10pcs FFC 200mm 1.0 mm 4 / 6 / 8 / 10 / 12 / 14 / 16 / 18 / 20 / 22 / 24 / 30 Pin Еден Вид Истата Страна Isotropy Флексибилно рамно кабел AWM 20624Т

ПАКЕТ ЗА 10pcs / многу енергија за полнење DC џек / грло,DC013 pin2.0 / 2.5*К Д 5.5 конектор100% производителот,100% висок

(10pcs / многу) DB25 25 P Паралелни Порт DB25 25 Pin D Под Женски Жица Лемење Конектор DB25 Штекер Приклучок Адаптер COM

Ако ви е потребна за следење на број, ќе треба да ми каже, и плаќаат екстра $1.Вашиот парцела може да бидат

Please wait...