0
clear
  • 3 еез за Безбедност Панталони Шорцеви Женски Лесна Тенок Мраз свила Жица Анти-виткање Секси Безбедност Панталони Кратко Здолниште
  • -20%
  • -20%
3 еез за Безбедност Панталони Шорцеви Женски Лесна Тенок Мраз свила Жица Анти-виткање Секси Безбедност Панталони Кратко Здолниште

3 еез за Безбедност Панталони Шорцеви Женски Лесна Тенок Мраз свила Жица Анти-виткање Секси Безбедност Панталони Кратко Здолниште

DEN 444.96
DEN 320.00

Достапност
Производот е достапен


3 еез за Безбедност Панталони Шорцеви Женски Лесна Тенок Мраз свила Жица Анти-виткање Секси Безбедност Панталони Кратко Здолниште
100% сосема нов
Ткаенини : Свила,Најлон,Spandex
Нега : Машина перат/рачен перење preferabl
Пакување : секој во една polybag.
Дебелина : тенок мала тежина, удобно за лето
Плаќање FANCYTECK
Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање ,ние, исто така, ја прифати различни плаќања како што е подолу :
Ако постои било каков проблем во врска со плаќањето, ве Молиме да бидат слободни да контакт.
Превозот FANCYTECK
1.Превозот ќе се организира во рок од 7 дена по завршено плаќање. Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале. Да се осигура дека вие може да ја прими стоката на време, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно, и го вклучите вашиот mobilephone број.
2.Ние нудиме многу метод на пратката,како што се : Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, e Packet, Сингапур Пост, холандски Пост, Post NL, Aramex, руски Воздух. Ние ќе изберете повеќе соодветни и побрз начин за вас .
3.Ние може да понуди било превозот метод што сакате да.Имаме брза испорака метод како следново : DHL, EMS, Fedex, UPS-от, Русија Express
Враќање & Наплата FANCYTECK
1. Ако сте незадоволни со нашите производи може да се применува за да се вратите или рефундирање во рок од 7 дена откако си ја примил стоката.
2. Ако стоката сте примиле не се исти со опис или имате било какви квалитетот проблем ве молиме да понуди докази .Ние ќе ви даде уште една нова стока со вашата следна цел или ние може да ви даде разумен надоместок.
3. Ако сакате да ја врати стоката назад, само затоа што лична причина, тогаш треба да се обрне на товар.
4. Ве молиме не го испрати назад со себе без контакт со нас.
Известување FANCYTECK
Вашата стока се обично со ниска цена декларација за извоз .Како што $1-$20, или бесплатен примерок/бесплатен подарок, обично нема да предизвика тарифа.
Цената на стоката е не вклучувајќи тарифата. Ако некои од државите на царинската треба да се земе тарифа, тогаш треба да се плати. Ви благодарам многу!
Празник&викенд не includeed во работни денови. Само за повикување само.
За Повратни информации FANCYTECK
Искрено се надевам дека сте задоволни со објектот, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации и 5 ѕвезди.
Ако имате било какви прашања подоцна, ве молиме слободно да ни кажете, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши тоа.

Кон својствата

Пол:
Жените
Тип На Објект:
Безбедност Кратки Панталони
Материјал:
Најлон,Акрилик,Свила,Rayon
Број На Модел На:
CLOT1778
Функција:
Слабеење,Лесна,Невидлив
Бренд Име:
Fancyteck
Тип На Објект:
жените leggings
Функција:
безбедност панталони
Пол:
жена
Бои:
голи,додека,црна
Стил:
лето leggings
style2:
кратко здолниште leggings

Производи во категоријата

Добредојдовте на нашата продавница !Големина : XL,XXXLXLполовината : костим за половината 6780см (2731inch),тежина

Please wait...