0
clear
  • ChengHaoRan 23Models SIM Картичка приклучок за држачот за Samsung I8552 S5 за Iphone 4g 5 5s за Nokia 5250 LG Xiaomi HTC One S
  • -20%
  • -20%
ChengHaoRan 23Models SIM Картичка приклучок за држачот за Samsung I8552 S5 за Iphone 4g 5 5s за Nokia 5250 LG Xiaomi HTC One S

ChengHaoRan 23Models SIM Картичка приклучок за држачот за Samsung I8552 S5 за Iphone 4g 5 5s за Nokia 5250 LG Xiaomi HTC One

DEN 552.00
DEN 414.00

Достапност
Производот е достапен


КА-2 4 31 32 33 37 39 42 44 45 46 67 73 106 139 145 155 176 185 186 240 311 312 Добредојдовте на нашата продавница. Пред да нарачате : ве Молиме проверете слики внимателно пред да ги купите. Како враќање поштенски трошоци за погрешна купување се на купувачи трошок. Превозот : цел ќе биде предаден во 1-2 работни дена откако ќе се плати. Пристигнување време : 15-60days во зависност од Пост Услуга во вашата земја. По-продажбата на Услугата : Доколку имате било каков проблем за цел,контактирајте со нас да се реши тоа на работа на време.

Кон својствата

боја:
23models 46pcs, 23models 115pcs, 23models 230pcs
дизајн:
Бар
Број На Модел На:
К-КА-1
Компатибилен Бренд:
LG,HTC,Apple iPhone,Nokia,Samsung

Производи во категоријата

Ние се посвети за да се обезбедипрофесионална и висок квалитет на телефонот делови за вас.Детали за про

10pcs / многу Оригинален за полнење за Motorola Мото G3 XT1055 XT1050 dual SIM Картичка Читателот Micro SD Носителот Конектор

За да се обезбеди да добиваат по минимален данок, пратката ќе ви биде испратен како ПОДАРОК, купувачот с

Ние се посвети за да се обезбедипрофесионална и висок квалитет на телефонот делови за вас.Детали за про

ако имате anyquestion ,ве молиме контактирајте со нас на почетокот.Тоа е зошто нашите цени се многу конкурент

Ако не добивате нашиот производ во рок од 60 дена, се надевам дека ќе може да почека неколку дена повеќе,н

1pcs Оригинални тестирани Големата Задна камера Назад & малите пред се Соочуваат со Камера Flex Кабел Модул

1 PCS За Xiaomi Redmi 4 Про Приклучете USB Приклучок за Полнење Порта Flex Кабел USB Конектор Приклучок за Поправка Де

B) преговара за враќање на средствата Ве молиме да испраќате слики и контактирајте со нас3.4) Тестирани пр

Без инсталација настава Во спротивно, вашата цел ќе бидат испратени на адресата што сте ги дале во вашио

Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.Ако е Кина Пост Воздух Mail , нормално тр

20 парчиња / Многу, Полнење преку USB Порт Flex Кабел за полнење За Motorola Мото G4 игра USB Flex Кабел ЗаменаПроизвод

Оригинални Нови За Sony Xperia Z5 / Z5 Компактен / Z5 Премиум Назад Задна Камера Flex Кабел Замена на делови100% ориги

Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини со Демонтирање или со Составување на мобилни те

Користи Замена на Делови Приемник Звучник За DOOGEE Х5 Про Телефон Бесплатен Превозот+Следење на Број

1 PCS Нова Сила Јачина на звук Копче Flex Кабел за Леново S60 Моќ На Off копче за Јачина Нагоре Надолу Замена на

10 PCS / Многу Микро Usb Полнење Dock Приклучок Џек Plug Порта За Samsung Табот 4 8.0 T531 T530 T331c T321 T330 T320 Полнење Конектор

Оригиналната За Apple i Pad Mini 1 / 2 / 3 Висок Квалитет Страна Копчето Поставите Копчето + 2x Јачина на звук Копче

2 ПАРЧИЊА / Многу Sim Картичка Штекер Фах Слот За Huawei S7 S7601c S7933u S10201u S7602u S7601ue 721 U Потсетување : 1 Информации за

100% Оригинални За Sony Xperia Z1 Компактен Мини D5503 Полнење преку USB Порт Прашина Plug Маска + Micro SD Port + SIM Картичка

Плаќањето мора да се изврши во рок од три дена од денот на нарачката.Сите предмети се 100% нови и прегледан

За Cubot Диносаурус Приклучете USB Приклучок за Полнење Порта Flex Кабел USB Конектор Приклучок Flex Кабел Делов

Висок Квалитет на Полнење Flex Кабел За i Phone 6 Плус 6 S Плус 7 7 Плус USB Полнач Порта Dock Конектор Со Микрофон Flex

Ве молиме да испраќате слики и контактирајте со нас3.ние прифаќаме : Визакартичка ве молимепочекајте не

100% Тестирани Сосема Нов Моќ На Исклучување Копче за Јачина на звукот Префрлање Flex Кабел Замена за i Pad mini

Ве молиме да испраќате слики и контактирајте со нас4 Ние сме откриен производ се добро , а потоа се испра

Please wait...