0
clear
  • Цветни врски Мода Памук Paisley Врски За Мажи Corbatas Тенок Одговара Vestidos Вратоврска Партија Врски Гроздобер Печатени Gravatas 6CM
  • -20%
  • -20%
Цветни врски Мода Памук Paisley Врски За Мажи Corbatas Тенок Одговара Vestidos Вратоврска Партија Врски Гроздобер Печатени Gravatas 6CM

Цветни врски Мода Памук Paisley Врски За Мажи Corbatas Тенок Одговара Vestidos Вратоврска Партија Врски Гроздобер Печатени Gravatas

DEN 136.80
DEN 129.00

Достапност
Производот е достапен


Добредојдовте!!
Можете да се меша со различни дизајн врски во нашата продавница. Ве молиме, известете го објектот Нема. или да го додадете во кошничката откако ќе го изберете!
За промет на големо ве молиме контактирајте го нашиот трговци од трговија со датотеки, или пратете e-mail.Thx!
Детали и слики како што следува : Име : Print Вратоврска Состојба : Сосема Нов, рачно изработени Материјал : Памук Ширина : 6 cm (2.36 инчи) Должина : 145 см (57.09 инчи) Пакување : Opp пакување торба
Напомена :
1) Поради светлина од светлината и камера причина, можеби има мала боја разлика, се надевам, ќе може да се разбере.
2) Ние ќе ги испрати со Aliexpress Стандард за Испорака за вас, во нормална состојба, бидејќи тоа е економската превозот, време на испорака може малку долго. Ако ви треба во итни, ве молиме изберете превозот со "E-пакет, DHL, или други Изразат Испорака" кога местото цел. Ви благодариме!
Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Кон својствата

Тип На Објект:
Врски
Стил:
Моден
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
Долго 145CM, широк 6CM тесен 3.5 СМ
Бренд Име:
NINI РУСИ
Врски Тип:
Вратот Вратоврска
Големина:
One Size
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Печати

Производи во категоријата

Состојба : нова без бренд логоМатеријал : полиестерЛак : 6cmВкупна Должина : 90cm Ширина : 7cmПрилагодливи вра

Политика На Враќање1 Ако не се добие одговор, ве молиме препратете ја вашата порака повторно & Сонцето...

Сите производи во овој дел2014 година нови Мажите лак вратоврска полиестер жакард plaid Вратоврска секојдн

1 Set= 1 парче Bowtie + 1 парче Handkerchief + 1 пар CufflinksBowtie големина : 6*12cmHandkerchief големина : 22*22cmCufflinks10 боиПолиестерЗа Е

Материјал : ВолнаСостојба : Brand New & Рачно ИзработениВратоврска Големина : 58" (148 cm) со 2.76" (7 см)Поради тоа шт

Материјал : 100% Свила Жакард ТкаениСостојба : Brand New & Рачно ИзработениГолемина : 59" (150 cm), со 3.35" (8.5 cm)Поради

И ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.Повратни информацииВаше

Добредојдовте!!Можете да се меша со различни дизајн врски во нашата продавница Ве молиме, известете го о

Западен Боло Вратоврска Pendant Ѓердан Танц Родео Bola Боло Вратоврска Метал за Жените Каубој Кожа Вратоврск

Состојба : Brand New Со ОзнакиМатеријал : 100% Жакард Ткаени СвилаCravat Големина : 110 CM*15 CM (43in*5.9 во 02 CM ГРЕШКА)Handkerch

Димензија опис Материјал : 100% увезени Јужна кореја свила Големина : долго 145 CM * голема стрелка 5.5 CM*, мала

100% гаранција за квалитет! Купи со доверба!Вистински слики на вистинската стока!ПАКУВАЊЕ : Заштитна и едн

По добивање на врати објект, ние ќе рефундирање на целосна исплата до вас.д) Со цел да се обезбеди да доби

Големина : 12*6cmЛак вратоврска,со висок квалитет,17 боиНови Елементи на Бродот Време и Метод : Ние ќе брод в

Трошоците за превозот се неповратни Ние внимателно ја испита секоја цел да се обезбеди тоа е токму она ш

Најубавите online ПРОДАЖБА Врвен квалитет ; Конкурентна цена ; Брза испорака;Комбиниран цел ;Капка превозо

RBOCOTT Mens Мода Слаби Вратоврска 6cm Флорални Точка И Шарени Вратоврска Секојдневен Стил Тенок Врски За Парт

Материјал : 100% Свила Жакард ТкаениСостојба : Brand New & Рачно ИзработениВратоврска Големина : 57" (146 cm) со 3.15" (8

2% Наплата САД Точка Пристигна Сооднос 8.Јас би ви разбирање на меѓународните време на испорака.== превозо

Pls напомена : боја можеби некоја мала разлика бидејќи на светлината и на екранот ефект! Детали за произво

купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќа

Ние, исто така, поддршка брза испорака од страна на "ЕМС" "локација за подигнување на" "ПРОЗОРЦИ" "ТНТ" "Fedex"

2017 Домот Мажите 5 CM Тенок Вратоврска Моден Дизајнер Бренд Црна Карирани Вратоврска Дипломирањето Работ

Please wait...