0
clear
  • За Acer СТРЕМАТ Е1-522-5423 15.6 WXGA HD УЛТРА ТЕНОК eDP 30 Pin LCD LED Екран
  • -20%
  • -20%
За Acer СТРЕМАТ Е1-522-5423 15.6 WXGA HD УЛТРА ТЕНОК eDP 30 Pin LCD LED Екран

За Acer СТРЕМАТ Е1-522-5423 15.6 WXGA HD УЛТРА ТЕНОК eDP 30 Pin LCD LED Екран

DEN 2395.20

Достапност
Производот е достапен

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ . Нашата цел е задоволството на клиентите! 6. Ние може да потрае подолго време за подготовка на големи количество наредби и ние ќе ве известиме на specifictime потребно.Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со сите 5 Ѕвезди за Предмети, и ако ви помогне да покажам некои слики на објектите што сте ги примиле во добра состојба како референца за други клиенти, тогаш можете да не контактирате за да побарате за некоја забава со слики од екранот на позитивни повратни информации со фотографии. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака
Враќање & Наплата 1. Ако заменетата не е достапно, тогаш на враќање ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Во текот на Кинески државни празници, ние може да се прошири на превозот време специјално 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.За голема количина цел,ве молиме контактирајте со нас за да ја проверите акции пред да се направи исплата.6 Инчен Crossways
Резолуција : WXGA HD
Пиксели : 1366 x 768
Кабел Копчиња : 30 Иглички e DP
Гаранција : 90 дена, 3 месеци
Лаптоп со LCD Одделение : А+++, Премија Одделение
Инверторот & Кабел За Податоци : Не Се Вклучени
Компатибилност : ОЕМ дел број може да варира, Најновата верзија пазар
Мртви Пиксели Политика : Max. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. За да се избегнат вообичаени грешки, ве молиме да одговараат на вашите оригинални екран со слика & опис имаме предвидени во овој оглас
2. И сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2.6" WXGA HD УЛТРА ТЕНОК e DP 30 Pin LCD LED Екран
!!! ВАЖНО !!! МОРА ДА ГИ ПРОЧИТАТЕ ПРЕД КУПУВАЊЕ!!!
1.
За Пратката 1. од 1 до 5 мртви пиксели (како на ISO Норми)
За Плаќање 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Забележете дека 30 Податоци Pin Конектор е кон долниот десен
3. од 1 до 5 мртви пиксели)
***Со купување ќе мора целосно да се признае и прифати состојба погоре***
СПЕЦИФИКАЦИИ
Осветлување Светилка : LED (НЕ CCFL)
Дијагонала Големина На Екран : 15.
За Повратни Информации 1.Ние ќе испраќање на вашите нарачки побрзо откако ќе добиете потврда на уплатата од Aliexpress. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние ќе им обезбеди најдобри serive.

Кон својствата

Бренд Име:
PZAscreen
Компатибилен Бренд:
Acer
Примена:
Лаптоп
Компонента Тип:
лаптоп со екран замена
Дисплеј Технологија:
LED LCD
Големина На Екранот:
15.6
Компатибилен Модел:
E1-522-5423
Max. Резолуција:
1366 x 768 HD

Производи во категоријата

Опис 1 Висок Квалитет На Замена На Екранот На Допир, Digitizer 2 Секој екран беше тестиран пред превозот 3 Заме

Оригиналната За HP Павилјон X2 10 N 10N Detach10 n123 TU 1280*800 Екран на Допир Digitizer LCD Дисплеј СобраниеСлики за повикув

Гаранција / По Продажба На Услуги1 Ние се потпираме на нашата репутација и задоволството на клиентите за

Големина на екранот : 13.3"Applicaiton : За HP Павилјон 13s003nfКабел конектор : 30 PINLcd екран : LP133 WH2.SPB2Тип на производ : l

Големина на екранот : 12.5"Applicaiton : За Lenovo Think Pad Yoga260Резолуција : 1920*1080 / 1366*768Lcd екран модел : N125 HCEGN1 / B125 HAN02.2(1920*

(Освен некои земји и APO / FPO) 2 Ве молиме проверете тип на осветлување(LED или 1 CCFL, 2 CCFL)За Плаќање 1) да ја приф

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка (Освен некои земји и APO / FPO) 2 Ние може да потрае подо

ЗАБЕЛЕШКА : Пред да се нареди , во случај на било грешка & проблеми во нашиот бизнис , ве молиме mail нас како

Лаптоп со LCD Екран Модел B173 RW01 V 3 N173 FGEL23 LP173 WD1TLN2 LTN173 KT01 40pin LCD Панел 1600900 или целосно компатибилни модел Гол

Купувачи се само одговорни за враќање такси превозот за гаранција (Во повеќето купувачи ќе имаат само з

НЕ постојат Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена Сите на Сле

Ние сме стручни во обезбедување замена за на Лаптоп со LCD Екрани.Ние доџо.обезбеди најдобар квалитет, за

Ако заменетата не е достапно, тогаш на враќање ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање.За Исп

Brand New : нов совршен еден.98 Ново : Тоа е "98% Новиот" еден,тоа може да дојде со мали гребнатини на капакот мета

B125 XW02 LP125 WH1 LTN125 AT02 ПЛАЌАЊЕ Прифаќаме само Aliexpress платформа за плаќање, Ако имате било каков проблем во вр

ЗАБЕЛЕШКА : Пред да се нареди , во случај на било грешка & проблеми во нашиот бизнис , ве молиме mail нас како

SANITER N173 HGEE11 B173 HTN01.1 17.3 инчен лаптоп екранотПЛАЌАЊЕ Прифаќаме само Aliexpress платформа за плаќање, Ако имате

Ве молиме проверете Податоци конектор (14pin, 20pin, 30pin(S M L) ,40pin(S,M,L), 50pin 60pin ) и позиција4 Ве молиме проверете ги

LCD со екран на допир за Леново Јога 11 S B116 XAT02.0 LP116 WD2 SLB1 со екран на допир панел за Леново Ultrabook јога 11 S слик

Ако заменетата не е достапно, тогаш на враќање ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање.За гол

Хонгконг Пост Воздух Mail : Тоа обично трае 1230 работни денови , Бразил ќеможеби трае повеќе денови за да се

Заштитени со складирање, производ за заштита е околу 90 % новиИспоракаОбично ние ќе подготви и ќе брод ва

НОВА за ЛЕНОВО ЈОГА 3 14" (80 JH) LCD Екран на Допир Собранието + Рамка 1920 X1080 сликата е за повикување само, самит

Please wait...